USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ДБР терміново викликало Порошенка на допит

22 Травня 2020 12:50
Державне бюро розслідувань терміново викликало п’ятого президента України Петра Порошенка 26 травня на допит у якості свідка.

Про це пише Українська правда з посиланням на пресслужбу ДБР.

«ДБР у встановленому законом порядку доведено до громадянина Порошенка П.О. необхідність явки до ДБР для проведення допиту у якості свідка у одному із низки кримінальних проваджень.

У зв’язку з цим повідомляємо Порошенка про необхідність з’явитися до ДБР об 11:00 26 травня 2020 року на допит у якості свідка», - йдеться у повідомленні.

Порошенка викликали на допит у рамках кримінального провадження № 42020000000000307. У провадженні розслідують обставини переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
українець Показати IP 22 Травня 2020 13:19
І бажано не випускати!!!
!!! до українець Показати IP 22 Травня 2020 16:48
Не хватить а ні сил, а ні розуму. Не по зубам їм Порошенко.
Дохтур Показати IP 22 Травня 2020 13:20
Він же хворий! Коли почнуться кризи, коми, припадки, носилки, реанімації?
Ага ага до Дохтур Показати IP 22 Травня 2020 16:49
Да в кожного колись почнуться носилки і реанімації. Так що так не каркайте.
Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Травня 2020 14:21
Зараз почне лекцію оперативникам ДБР читати на години 6-8 розтягне, так як його друг та кум Ющенко колись всім нам розказував: ці руки нічого не крали, я дуже люблю Україну і жити без українців не можу.
Порошенко до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Травня 2020 14:31
Якби було за що давно б посадили! Що там, міністра енергетики вже знайшли, щоб закрив нарешті всі атомні реактори в Україні, чи ще і надалі будете про ротердам+ розповідати.
Найдуть до Порошенко Показати IP 22 Травня 2020 16:50
Ахметов якраз конкурс на міністра, серед своїх клерків, проводить. А ні, так з кварталу когось витягнуть ...