USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12

«Маємо очиститись від нечисті»: депутат закликав міськраду на Волині розірвати договори з МП

29 Квітня 2024 17:31
Депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч закликав мера Нововолинська Бориса Карпуса розірвати договори оренди з релігійними громадами московського патріархату, які мають у користуванні комунальні приміщення.

Про це депутат повідомив у мережі.

Також він закликав Бориса Карпуса розібратись із тим, чим володіє Низкиницький монастир, де свого часу був настоятелем скандальний Павло Мерседес.

Читати ще: Нардепи просять перевірити собор і два монастирі УПЦ МП на Волині

«Моя позиція, як і позиція нардепа Ігоря Гузя та нашої команди, є незмінною – московській церкві не місце в Україні!

І Володимир, і Нововолинськ, і вся Волинь, і вся наша країна мають очиститись від тої нечисті, яка загарбала наші святині, яка зомбує українців», – наголосив Андрій Бокоч.

Раніше депутат вже наголошував на необхідності розірвання релігійних зав’язків із країною-агресоркою. Зокрема, 13 липня 2023 року на сесії Волинської обласної ради він звернув на це увагу депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Голова. Показати IP 29 Квітня 2024 19:36
Ще переберіть села б/у Шацького та Любомльского районів, ще на сьогоднішній день ходять москалям поклоняються, дуже багато, бажано службам взяти на контроль даних громадян, (які жертвують на патрони для вбивства українських громадян).
Шарій Поц до Голова. Показати IP 29 Квітня 2024 21:06
А закусувати пробували?
Олексій до Голова. Показати IP 29 Квітня 2024 21:33
Ще не тошнить цю хєрню нести?
Анонім до Голова. Показати IP 29 Квітня 2024 21:49
вони ждуть кіріла, щоб знову 'ручьку чекіста пацелавать', а точніше копито облобизать
Юрій Ткач Показати IP 29 Квітня 2024 21:43
Маємо очиститись від нечесті, маємо 100%, перша нечисть то депутати та остальні злодюги в погонах які витискають з людей останнє, шахти розікрали, ліси вирізали, совісті немає в вас.
Орест до Юрій Ткач Показати IP 30 Квітня 2024 07:40
То тобі в монастирі сказали чи в методичці коментарів таке пише?
Лучанин до Орест Показати IP 30 Квітня 2024 12:43
На жаль, корупція українська, то така річ про яку у всьому світі знають, може через те і допомагати не сильно поспішають, бо знають, що значний шмат допомоги осяде в кишенях злодіїв при владі. А ви звичайно і далі боріться із вітряками та сійте розбрат у своїй країні - головне на злодіїв не звертайте уваги.
Урі до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2024 15:33
Підтримуєш москальську церкву???
голові Показати IP 29 Квітня 2024 21:44
Таке враження, що в голові вітер віє, а не сіра речовина.....
Орест до голові Показати IP 30 Квітня 2024 07:41
От щось таке ж думаю про тих хто ходить в московській патріархат в Україні
Юрій Ткач Показати IP 29 Квітня 2024 21:45
Маємо очиститись від нечесті, маємо 100%, перша нечисть то депутати.
Олександр Показати IP 30 Квітня 2024 00:13
"Очищайтесь", але пам'ятайте, що прийде час, коли за всю цю наругу над власними співгромадянами доведеться вівдповідати. З таким би натхненням вимагали покарання суддям та хабарникам у владі, як із вітряками воюєте.
оресту Показати IP 30 Квітня 2024 13:47
Я ходжу. Точніше, ходив. Бо зараз в окопі на фронті. Другий рік. А Ви? На дивані з церквою боретеся?
Урі до оресту Показати IP 30 Квітня 2024 15:34
І після того як вернешся також будеш ходити в москальську церкву?