Десяток будинків, школа та дитсадок у Луцьку будуть без опалення та води через витік на тепломережі
На розі вул. Чорновола та пр. Соборності завтра, 27 січня, продовжаться роботи з ліквідації витоку на тепловій мережі 325мм. Без опалення та гарячої води тимчасово залишаться 12 житлових будинків 55-го мікрорайону.
Про це інформує ДКП «Луцьктепло».
У зв’язку із виконанням робіт з ліквідації витоку на куті повороту теплової мережі на розі вул. Чорновола та просп. Соборності – а саме, заміни аварійної ділянки зворотного трубопроводу, – 27 січня з 09:00 тимчасово буде припинено роботу двох Центральних теплових пунктів на вул. Чорновола, 2а та вул. Карпенка-Карого, 11б. У зв’язку з цим послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води тимчасово буде припинено для житлових будинків на вул. Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, вул. Сухомлинського, 4, 4а, вул. Карпенка-Карого, 9, 11, вул. Липинського, 1, 2, а також школи № 27 та дитячого садка № 40.
Завершення робіт та відновлення послуг – після 18:00.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує ДКП «Луцьктепло».
У зв’язку із виконанням робіт з ліквідації витоку на куті повороту теплової мережі на розі вул. Чорновола та просп. Соборності – а саме, заміни аварійної ділянки зворотного трубопроводу, – 27 січня з 09:00 тимчасово буде припинено роботу двох Центральних теплових пунктів на вул. Чорновола, 2а та вул. Карпенка-Карого, 11б. У зв’язку з цим послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води тимчасово буде припинено для житлових будинків на вул. Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, вул. Сухомлинського, 4, 4а, вул. Карпенка-Карого, 9, 11, вул. Липинського, 1, 2, а також школи № 27 та дитячого садка № 40.
Завершення робіт та відновлення послуг – після 18:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
ангст
Показати IP
26 Січня 2022 17:56
Чому не ремонтували літом? Ви помітили, що як за опалення почали нараховувати оплату навіть коли його немає, проривів побільшало?
Андрій до ангст
Показати IP
26 Січня 2022 21:02
ЛІтом не вистачало спеціалістів..! Ви, що геть не бачите, робили пр. Волі, красоту біля ЗАКсу ще і туалет в парку скільки ресурсів забрав... а ви тут з якимись претензіями по ремонту теплотрас!!!!
Працівник Луцьктепла до ангст
Показати IP
26 Січня 2022 21:11
А Ви думаєте що літом сиділи без роботи і чекали коли на Соборності і Чорновола прорве тепломнрежу ?
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.