USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

До Луцька привезли 23 машини для невідкладної медичної допомоги

12 Грудня 2018 16:02
До Луцька привезли 23 машини для невідкладної медичної допомоги. Це - легковики закордонного виробництва, йдеться на сторінці Суспільного у мережі.

Їх розподілять між центрами первинної медико-санітарної допомоги області. Про це розповів заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Валерій Руцький. Коли на цих машинах почнуть обслуговувати пацієнтів — поки не кажуть.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ігор луцький Показати IP 12 Грудня 2018 16:25
Головні лікарі з райлікарень будуть їздити на наради до Луцька.А щоб привезти фельдшера,то треба попросити сусіда і заплатити за бензин.
алекс Показати IP 12 Грудня 2018 16:36
нормально! седан на дупу чиновника.Добра швидка.
Як? Показати IP 12 Грудня 2018 17:18
Як ним хворого перевести у разі потреби?
Анонім до Як? Показати IP 12 Грудня 2018 17:28
На причепі
Місцевий Показати IP 12 Грудня 2018 17:36
Краще би швидкі купили, а то УАЗом брата везли думав випаде через дірку. Грязь в салон влітає
Док Показати IP 12 Грудня 2018 17:44
Ніде у світі лікар не їздить по хатах, тільки у пріснопам'ятному совку. Сімейному лікарю при 2000 пацієнтах не буде часу їздити по хатах, крім того, при огляді на дому в рази збільшується кількість лікарських помилок, банально немає ні ЕКГ ні аналізів. Ліпше зробили б безкоштовну доставку пенсіонерів до лікаря і назад.
лучанин до Док Показати IP 12 Грудня 2018 20:03
Може й совок, але без того ніяк. Ти подумай, що буде, коли твоя баба чи мати зляже в селі(підніметься тиск, так, що підручні ліки не допомагають) і що тоді??? Тебе, розумника, нема з машиною, сусіди не мають авто, що талі??? ОТ ТОДІ ТИ ЗМІНИШ СВОЮ ДУМКУ.
за сало до лучанин Показати IP 12 Грудня 2018 21:02
коника купити або пару собаків - діда у санчата і гайда до ветеринара на ферму. Головне шоб зеленки вчасно завезли.
Українець Показати IP 13 Грудня 2018 09:34
В місті сімейний лікар має проживати в районі його пацієнтів і мати там кабінет.А для сільської місцевості потрібне авто значно кращої прохідності,але це когось хвилює.
13 Показати IP 13 Грудня 2018 11:36
"Доброю новиною поділився на своїй сторінці у Фейсбуці голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко. Коштують автівки понад 8,5 мільйона гривень. " цитата з іншого сайту. Заходим в гугл , пишем пежо 301 перший в видачі салон https://www.peugeot.ua/range/car-selector/configurator/301.html?utm_source=google&utm_medium=SEA-SDF&utm_campaign=ap_ua_peugeot-301-ru_vn_301_1pm3_launch_sea-sdf_a_tf#/ ціна від 310 тис грн , множим на 23 = 7млн 310 тис. Де мля майже 1 млн 400 тис??????????????????????????
Напевно тут: Показати IP 13 Грудня 2018 14:02
Наклейки рахував?