Досі пече всілякі смаколики: жителька Волині відзначила 90-річчя
Жителька Володимира Лідія Кошлата 16 травня відзначила 90-річчя. Привітати волинянку з ювілейною датою завітала в.о. директора КУ «Територіальний центр Володимирської міської ради» Ірина Переходько. Побажала іменинниці довгих літ при доброму здоров’ї під мирним небом України.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
Лідія Михайлівна народилась у селі Менчичі колишнього Іваничівського району. Її тато працював на газопроводі, саме завдяки цій роботі сім’я переїхала у Володимир і оселилась у селищі цукрового заводу.
Життя випало нелегке. Коли вийшла заміж, з чоловіком разом були недовго, тож молодій жінці довелось самій ростити дочку Людмилу. Брала участь навіть у будівництві доріг, багато років пропрацювала на швейній фабриці.
Згодом розрахувалась, щоб допомагати дочці глядіти сина, бо хлопчик часто хворів. Є ще в неї онучка, а тепер вже і троє правнуків.
Читати ще: Через усе життя жінка пронесла любов до землі: волинянка відсвяткувала 90-річчя
У молодші роки пані Лідія багато вишивала (особливо любила серветки у техніці ришельє), в’язала, шила одяг. Та потім через проблеми з рукою свої хобі покинула, а от читати полюбляє й досі – книжки та свіжу пресу.
Проживає Лідія Кошлата у Володимирі, періодично її забирають у Луцьк, де мешкає Людмила з сім’єю. Трошки побуде там – і вже проситься додому, бо тут сусіди, подруги, з якими не вистачає спілкування. Вони й телефонують, кличуть назад, коли затримується у дочки, скучають.
Жінка дуже смачно готує і пече всілякі смаколики. «Цього Великодня паску місила мама, ми вже трохи допомогли з випіканням», – ділиться дочка. А на своє 90-ліття Лідія Михайлівна зустрічала гостей смачними пиріжками.
«Я дуже вдячна мамі за всю її турботу, за роки, які вона присвятила нам, коли допомагала з дітьми, за любов та ласку», – зізнається Людмила.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
Лідія Михайлівна народилась у селі Менчичі колишнього Іваничівського району. Її тато працював на газопроводі, саме завдяки цій роботі сім’я переїхала у Володимир і оселилась у селищі цукрового заводу.
Життя випало нелегке. Коли вийшла заміж, з чоловіком разом були недовго, тож молодій жінці довелось самій ростити дочку Людмилу. Брала участь навіть у будівництві доріг, багато років пропрацювала на швейній фабриці.
Згодом розрахувалась, щоб допомагати дочці глядіти сина, бо хлопчик часто хворів. Є ще в неї онучка, а тепер вже і троє правнуків.
Читати ще: Через усе життя жінка пронесла любов до землі: волинянка відсвяткувала 90-річчя
У молодші роки пані Лідія багато вишивала (особливо любила серветки у техніці ришельє), в’язала, шила одяг. Та потім через проблеми з рукою свої хобі покинула, а от читати полюбляє й досі – книжки та свіжу пресу.
Проживає Лідія Кошлата у Володимирі, періодично її забирають у Луцьк, де мешкає Людмила з сім’єю. Трошки побуде там – і вже проситься додому, бо тут сусіди, подруги, з якими не вистачає спілкування. Вони й телефонують, кличуть назад, коли затримується у дочки, скучають.
Жінка дуже смачно готує і пече всілякі смаколики. «Цього Великодня паску місила мама, ми вже трохи допомогли з випіканням», – ділиться дочка. А на своє 90-ліття Лідія Михайлівна зустрічала гостей смачними пиріжками.
«Я дуже вдячна мамі за всю її турботу, за роки, які вона присвятила нам, коли допомагала з дітьми, за любов та ласку», – зізнається Людмила.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046621)
Онуки
Показати IP
20 Травня 2024 22:11
Дай Боже бабці Ліді ще довгих років життя у такому здоровʼї, гуморі, а головне, після чим швидшої перемоги України, в мирі і по стариковські!!! Любимо, обіймаємо, цінуємо і цілуємо!
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.