USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Досить шастать?»: хворий на коронавірус Кличко пішов снідати в улюблений ресторан. Відео

22 Січня 2022 09:54
17 січня, Віталій Кличко повідомив, що повторно захворів на ковід, попри вакцинацію. Мер столиці написав у своїх соцмережах, що почувається нормально, але перебуває на самоізоляції та працює з дому.

Проте, у п’ятницю, 21 січня, журналісти побачили «ковідного» мера з охороною в громадському місці. Він приїхав на сніданок до свого улюбленого ресторану «Авалон», який знаходиться поруч із його квартирою в будинку на вул. Богдана Хмельницького.
Кличко був у спортивному костюмі та масці, однак коли сів за стіл, то зняв її, щоб поїсти. У цей момент його обслуговував офіціант, який також був без особистих засобів захисту від вірусу. А за сусіднім столиком сиділи інші гості.

На виході іззакладу громадського харчування на нього чекав товариш та охоронці. Кличко зі спортивною сумкою на плечі та у в’язаній шапці разом зі своєю свитою пішки пішов додому. Під під’їздом журналіст запитав у мера, чому він ходить містом, якщо хворий на ковід.

Кличко почав виправдовуватись.

Збрехав, що йде не з ресторану, а з лікарні. А також заявив, що вже здав тест та «сподівається на позитивний результат» (напевно мер хотів сказати на негативний результат тесту). Але чому не дочекавшись результату тесту, він вирішив піти в ресторан – Кличко не пояснив.

Нагадаємо, що під час карантину мер пропагує суворі дотримання правил самоізоляції та жорсткий карантин. Наприклад, заполонив все місто плакатами з гаслом «Досить шастать!». А також випустив серію захисних масок із таким самим слоганом.
Під час другої хвилі рекламної компанії Кличко вже закликав вакцинуватися, щоб «шастати».

Під час минулого локдауну кортеж мера також неодноразово помічали біля «Авалону», де є спортзал, у якому тренується Кличко-старший.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Читач Показати IP 22 Січня 2022 10:13
Оштрафувати на 17 тисяч не збідніє. Сплатить штраф то і рейтинг свій підніме.
Слухач до Читач Показати IP 22 Січня 2022 10:24
До ресторану він ходив здоровий, після негативного плр-тесту. Тому і тут Віталій "зробиа" зелень.
КИІВ до Читач Показати IP 22 Січня 2022 17:44
а тобі з запічка видніше? і як буде необхідно то кияни вийдуть на не проплачену підтримку свого мера!.щоб ти не сумнівався!
!!! Показати IP 22 Січня 2022 10:21
Пішов в ресторан після виздоровлення! І що тут такого?
Ахахахаха Показати IP 22 Січня 2022 10:22
Вакцинувався, перехворів в легкій формі, виздоровів, і пішов відмітити в ресторан. Нормальний мужик!
Не його виборець Показати IP 22 Січня 2022 10:23
Коли вичерпається ресурс дурних киян, які голосують за міських голів з IQ мінус 2 ? Він як тут нагло бреше журналістам, так само бреше і виборцям !
жлл до Не його виборець Показати IP 22 Січня 2022 10:43
в тебе який IQ???
ЖЗЛ до жлл Показати IP 22 Січня 2022 10:59
В нього IQ - 73%. Це ж зрозуміло.
А що там? Показати IP 22 Січня 2022 10:26
А що там Коля-мітбол? Ну той, що розгар карантину в свому ресторані бенкети влаштовував для "слуг", тоді коли весь дрібний бізнес був закритий? То що там Коля?
Гєпка Гоп Показати IP 22 Січня 2022 10:31
То в них совісті не має, а апетит завжди є
скептик Показати IP 22 Січня 2022 10:35
більшість розуміє, що той психоз із вакцинацією - це повна дурня.
Дідо Показати IP 22 Січня 2022 11:53
Якщо цього валянка вибрали після зливкґу вмісту його пошти то нічого вже в цій країні не виправити. Крючконосі крутять і вертять за допомогою смі як хочуть.
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 22 Січня 2022 17:28
Да, Віталій на виборах мера обпі*яв зелених кандидатів. Красавчик!
Время пришло до Дідо Показати IP 22 Січня 2022 17:29
Дед ты жалок и смешон. Иди выпей валидола, и поставь себе клизму, у тебя уровень говна в организме повышен.
Александр - 1 Показати IP 22 Січня 2022 12:18
Кличко - мер Киева. Его выбрали киевляне. Он их устраивает. Прикольно если бы жители г.Киева обсуждали нашего мера, которому на сегодня доверяют и симпатизируют большинство лучан..
Наразі куянка Показати IP 22 Січня 2022 14:51
Я сі лЮблю тего хлопа, бо него америка лЮбе. А шо метро не строїть, то ніц страшного, він строїть небошкряби.
Анонім до Наразі куянка Показати IP 22 Січня 2022 17:27
Вам в палату хто інтернет провів? Санітари куди дивляться?
До Александр - 1 Показати IP 22 Січня 2022 17:25
Ти видно ше в третьому класі підручник з арифтетики скурив ! За луцького мера проголосували 24,5 тис. виборців ! В Луцьку 218 тис. жителів плюс приєднані населені пункти, з них порахуй кількість виборців, які голоснули за міського війта і вийде 14 процентів населення територіальної громади !
Александр -1 до До Александр - 1 Показати IP 22 Січня 2022 18:59
Наш мер - энергичный, креативный, коммуникабельный человек. Любит город и много делает для него. Его выбрали жители большинством голосов на выборах. Думаю если так будет и дальше - процент голосов в поддержку на следующих выборах будет больше.
До Александр-1 після Показати IP 22 Січня 2022 19:58
Ти не тільки арифметику скурив, тобі видно і підручників з решти дисциплін не дісталось, окрім русского язика ! А підглабузництво і підлизування - моральні якості притаманні тільки таким, як ти. І якщо можеш думати, то думай краще над своїм самовдосконаленням, а прогнозування залиш людям освіченим, з високим ступенем інтелекту і спеціалістам своєї справи !
Лучанин до До Александр-1 після Показати IP 22 Січня 2022 20:28
Ну в тебе й рвануло, ото бомбануло. Я на 33му кварталі, і то зарево бачу. А Олександра підтримую на 200 %, і Кличка теж, хоч і лучанин.
Александр -1 до До Александр-1 після Показати IP 22 Січня 2022 21:29
Спокойной ночи. Приятно было пообщаться с освіченим, з високим ступенем інтелекту, самодовсконаленим, спеціалістом своєї справи- прогнозистом.