USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

ДТП на Відродження: «Хонду» зупинив тротуар. Оновлено

16 Липня 2018 16:04
У понеділок, 16 липня, близько 15 години, на на проспекті Відродження у Луцьку сталася ДТП за участю двох легковиків - Honda Civic червоного кольору та Renault Clio сірого кольору.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці та надіслали фото.

У поліції повідомили, що водій Honda не надав перевагу в русі автомобілю Renault, в результаті Хонду винесло на зустрічну смугу, де автомобіль влупився в тротуар.



Район.Луцьк так описує ДТП: від зіткнення в сірої Renault Clio постраждала ліва передня частина, крім того, видно, що лобове скло з правого боку пошкоджене зсередини. Інший учасник ДТП – червоний легковик з аерографією – винесло на смугу протилежного руху, зупинив його тротуар. В автівки сильно пошкоджена передня частина: від бамперу нічого не залишилось, кришка капоту і передні крила, фари розтрощені тощо.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
позор Показати IP 16 Липня 2018 16:24
де там кнопкодави диванні чому не пишете що бляхи не бляхи.
888 до позор Показати IP 16 Липня 2018 16:29
в шокові
онаній до позор Показати IP 16 Липня 2018 16:44
Напевно до школи готується!!!!
)) до позор Показати IP 16 Липня 2018 16:45
"Щас все будет", бляхи і путін і тд і тп
Оппа до позор Показати IP 16 Липня 2018 17:16
А для чого? В статтях про аварії за участі євроблях пишуть ті хто не бляхах, а от під цією статтею бляхарі повилазили...
123 до позор Показати IP 16 Липня 2018 17:44
Та в сортах *авна не разбираюсь, - что на бляхе что не на бляхе...
Позор Показати IP 16 Липня 2018 16:59
Як тільки бляха в аварії ви бігом всі строчите, а тут опс
ігор луцький Показати IP 16 Липня 2018 17:22
Хондою керував ,,законопослушний громадянин України,платник податків"?
? Показати IP 16 Липня 2018 17:45
Хто, от хто скажіть там тротуарів понаставляв?
Рома Показати IP 16 Липня 2018 18:28
Бляхарі ще з "Століци" з єврозборів вертаються, тому їх та мало видно в дтп.
qwerty до Рома Показати IP 16 Липня 2018 20:01
Не шукай причин) Бляхофоби обс*раються все більше і більше)
Житель до qwerty Показати IP 16 Липня 2018 23:47
Об*срався ти ,що вивалив за розтаможку балабеси.
Панк Показати IP 16 Липня 2018 21:59