USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Двох луцьких суддів спіймали на хабарі, – ЗМІ

15 Березня 2018 19:14
Суддів Луцького міськрайонного суду спіймали на отриманні хабарів. Затримали їх близько 18:00 прямо в приміщенні Луцького міськрайонного суду.

Про це, посилаючись на власні джерела, повідомляє видання «Під прицілом».

Відповідно до попередньої інформації, судді вимагали 500 доларів США за непритягнення до адміністративної відповідальності правопорушника за водіння у нетверезому стані (ст. 130 КУАП).

Операція по затриманню суддів була здійснена завдяки спільній координації зусиль працівниками прокуратури, столичного та місцевого Управління захисту економіки.

Джерела наближені до правоохоронних органів повідомляють, що мова, очевидно, йде про суддів Олега Ющука та Андрія Сівчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Віктор Показати IP 15 Березня 2018 19:22
Затримували оркестром?
Ляшук!!! до Віктор Показати IP 3 Серпня 2018 08:57
Його спровокував Ляшук Сергій Васильович з Горохівського району, знаний майстер Цих справ!
Ляшук до Ляшук!!! Показати IP 24 Вересня 2018 19:49
Да я ще та *ука!!!
до Ляшика-он*ніста до Ляшук Показати IP 12 Березня 2019 19:04
шо *ука то точно, а ще *тукачок хоч куди !!!
ник.. Показати IP 15 Березня 2018 19:26
да здравствует наш суд самій крохоборний суд в мире..
Гена Показати IP 15 Березня 2018 19:31
Давно пора того Ющука продажного за зябра брати дуже поганий суддя,судить не по чесності а хто бабла більше дасть той і прав
Гнати в шию!!! Показати IP 15 Березня 2018 20:15
Хлопці без тормозів, бо без совісті!
123 Показати IP 15 Березня 2018 20:18
Ніби інші чимось кращі
*** Показати IP 15 Березня 2018 20:25
Зпочином.КОЛЯДНИКИ
для Гени Показати IP 15 Березня 2018 20:28
Ти що куриш? Ющук розглядає лише кримінальні справи, де з однієї сторони прокуратура, а з другої обвинувачений.... Хто більше дасть?)))) Ти реально щось куриш, чи думаєш що прокуратура йому дає гроші щоб визнавав людей винними?))))
K.,tisd Показати IP 15 Березня 2018 20:54
Люблю УЗЕ!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 15 Березня 2018 21:20
Влада та гроші роблять людей паскудними. Чи все це правда про Ющука, незнаю. Але слідчим прокуратури був непоганим...Щодо Сівчука...тяжко щось говорити...
СТОП Показати IP 15 Березня 2018 21:23
Б----Ь КОЛИ НАБЕРУТЬСЯ
до 123 Показати IP 15 Березня 2018 21:25
До Луцького міськрайонного суду можна будь-якого ранку під’їхати кількома автозаками, спакувати всіх суддів, наперед дати кожному по п’ять років із конфіскацією. Потім за кілька років перевірити вирок на достовірність і з’ясується, що міра покарання явно занижена.
Андрій Показати IP 15 Березня 2018 21:56
Так,що формула по підвищенню зарплат суддям,не спрацювала і не спрацює ніколи.Як мовиться,скільки вовка не корми...
Носатий дядько до Андрій Показати IP 16 Березня 2018 07:59
"Скільки вовка не годуй, а у ведмедя товщий **й!"
Юрист до Андрій Показати IP 16 Березня 2018 08:14
А кому їх підвищували? В суддів зарплата як у кваліфікованого робітника з середньою освітою. Все інше - в Києві після «прозорих» конкурсів
Волинь Показати IP 15 Березня 2018 22:37
Да нікого ніхто там ще не спіймав!
О Показати IP 15 Березня 2018 22:39
За вдв, Ющук так любив цим кічитись.... Хабарник
Льоха до О Показати IP 16 Березня 2018 00:20
бачив колись його пяним в дупу мордою в болоті і белькотів вдв уперьод! гівно як люди і як судді!
Іван Показати IP 15 Березня 2018 23:06
Видно помста за те, що судді цього суду перед цим відпустили під особисте зобов"язання, а не арештували, звинуваченого прокуратурою адвоката Павла Лозовського, брата голови Волинського окружного адміністративного суду. Намагаються правоохоронці перегнути Луцький міськрайонний суд через коліно.
Льоха до Іван Показати IP 16 Березня 2018 00:21
кровна помста? попустіться
Спостерігач до Іван Показати IP 16 Березня 2018 09:44
Пропустіться всі. Ніхто нічого не брав . Тож почався березень, галочку треба поставити....Те що і з лютневими затриманнями. Не нагнуть суддів, кишка тонка. Там працюють компетентні люди. А писати і говорити можна все. Язик без кісток. А цирк вміють зробити " органи".....
Лучанин Показати IP 16 Березня 2018 00:24
Сівчук хотів взяти хабар за їзду в нетверезому стані, бо й сам любить п'яненьким покататись, а потім "відмазатись" ... Андрію, пора на пенсію)
Андрій до Лучанин Показати IP 16 Березня 2018 09:45
Не хочу, я ше молодий