USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Двом медикам з Луцька присвоїли звання «Заслужений лікар України»

23 Січня 2021 14:50
Президент присвоїв двом луцьким медикам звання «Заслужений лікар України».

Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський з нагоди Дня Соборності України.

Зокрема, почесне звання отримали:

Колесник Ганна Василівна – завідувачка відділення малоінвазивної хірургіїї Луцької міської клінічної лікарні;
Ягенський Андрій Володимирович – завідувач Волинського обласного центру кардіоваскулярної патології Луцької міської клінічної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ветфельдшер Показати IP 23 Січня 2021 15:14
Андрій був достойний цієї нагороди ще 15 років назад.
Андрій Показати IP 23 Січня 2021 17:01
Державної медицини як такої немає є приватна медицина з бютжетним наповненням багато хороших спеціалістів працює чисто в приватній сфері але держава їх не "визнає" бо в нас не люблять тих хто сам собі створює робоч місце.... скільки потрібно часу щоб цей совок закінчився...????
Чудово Показати IP 23 Січня 2021 18:58
Це якраз той випадок коли люди достойні цього звання.
Совдеп Показати IP 23 Січня 2021 20:06
Достойні люди мають мати достойну зарплатню. Все. Крапка. Звання "Заслужений артист" ( юрист, будівельник, асенізатор, шахтар і т.д) треба відправити в минуле. Подивіться на штати або Європу. Побачите там Заслуженого артиста США Майкла Джексона ?
ABC Показати IP 23 Січня 2021 20:22
А за які заслуги Зеля дав ЗЛУ Оксані Обертинській, актрисі, яка грала психолога в серіалі "Слуга народу"? Кумівства не буде, тільки професіонали?
Тетяна Показати IP 23 Січня 2021 21:59
Щиро вітаю з високою нагородою обох заслужених, дійсно ці нагороди запізніли, але добре що отримали! Це лікарі з великих букв!!!
Анонім Показати IP 24 Січня 2021 17:47
Колесник Ганна Василівна не заслуговує. на цю винагороду!!!!!!!!!!!! Бог їй суддя.....................................