USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

«Ескортниця?»: помічниця заступника міністра освіти оскандалилася зухвалим образом

26 Грудня 2021 13:43
Помічниця заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука Христина Тишкун приїхала на зустріч з мером Львова Андрієм Садовим в ультравідвертому образі.

Христина з’явилася на діловій зустрічі у чорній приталеній сукні з високим розрізом до стегна і глибоким декольте, пише УНІАН.

При цьому дівчина не одягла бюстгальтер, тим самим оголивши наполовину свої груди. Також вона зробила зухвалий макіяж з акцентом на червоні губи.

Цікаво, що 27-річна Тишкун опублікувала в своєму інста-блозі фотографії з цієї зустрічі. Звичайно, користувачі мережі одразу почали активно коментувати її наряд, і не всім він припав до душі.
"Ви або хрестик зніміть, або труси одягніть«, «Brazzers нервово курить в сторонці», «Ескортниця?», – пишуть в мережі.
Після хвилі хейту дівчина закрила свою сторінку в Iнстаграмі. Тепер дивитися її відверті фото можуть тільки обрані.
Більше того, фахівець з етикету Анна Чаплигіна написала у Фейсбуці, що дівчина порушила всі правила ділового етикету.

За її словами, чорний колір недоречний для ділової зустрічі. При цьому допускається на приємному торжестві чорний колір смокінга і краватки-метелика.

«Соболь, сукня, декольте, розріз і чоботи з «каблами» (вибачте, це не підбори)... Образ цілісний і гармонійний. Для певної ролі в кіно – ідеальний. Але навряд чи доречний в компанії заступника міністра освіти. Навряд чи він доречний для ролі помічника адвоката (Тишкун вказана помічником адвоката в компанії Advisers). І навряд чи доречний для когось у діловій ситуації», – заявила фахівець з етикету.

Зазначимо, заступник міністра освіти України Ігор Гарбарук вирішив відреагувати на скандал, процитувавши вірш Кіплінга «Якщо».

«О, якщо ти спокійний, не розгублений, коли втрачають голови навколо, і якщо ти собі залишився вірний, коли в тебе не вірить найкращий друг, і якщо чекати вмієш без хвилювання, не станеш брехнею відповідати на брехню, не будеш злісний, ставши для всіх мішенню, але і святим себе не назвеш», – написав Гарбарук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Цікаво й те, що Тишкун любить відверті фотографії і часто влаштовує собі подібні фотосесії.
Що пишуть у соцмережах про скандал із Грабаруком

«Помічниця заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука гарна, немає слів. Уявляєте, як тепер українські медики вчителям заздрять?» – іронізує над ситуацією журналіст В’ячеслав Чечило.
«Поверніть Мендель!

До Львова приїхав заступник міністра освіти зі своєю помічницею Крістіною Тишкун. Вона з’явилася на офіційні зустрічі (очевидно – з колегами та підлеглими заступника міністра) у наряді з розрізами зверху та знизу майже до талії.

Галичани так обурилися, що діві не допоміг навіть хрестик, одягнений поверх декольте і покликаний підкорити християн Львова. Але вона була така задоволена собою, що виклала яскраві фото в Інстаграмі.

Бідна ошатна Христина, шипіння навколо важко було не почути.

А якщо серйозно: ось де їх таких беруть?» – запитує журналістка Яніна Соколовська.
Волонтер Леонід Маслов радить Грабаруку залишати наступного разу свою помічницю в готелі або стежити за дрес-кодом.

«Треба було своїй хммм... супутниці пояснити, навчити так би мовити... Сходити з нею на шопінг як у фільмі «Красуня». Вибрати інший костюм. А інакше залишити її в номері готелю. Наодинці з її інстаграмами, зручними-комфортними каблуками і розрізами».
«Галичани взагалі повинні бути в захваті – головне, що у пані Тишкун хрестик на виду! Благовірна християнка, які питання? Хіба можуть бути більш цнотливі панночки, ніж галичанки, та ще з таким хрестом, який, мабуть, святив їй сам Папа?

Ну а Садовий, як кажуть на Левандівці, взагалі в інших питань орієнтований, він на це й уваги не звернув. Тому розглядайте фото та заздріть пані Христині, а ще більше її босу – заступнику міністра освіти України», – іронізує журналіст Юрій Дорошенко.

«У новій українській школі з'явилася нова Маріванна», - пише журналіст Віктор Громовий.
Також у мережі вже публікують меми щодо цього інцидента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
самовар Показати IP 26 Грудня 2021 13:48
міс діловий стиль 2021
галабародька до самовар Показати IP 26 Грудня 2021 17:20
це нові обличчя у владі. а також інші органи
Всезнайко Показати IP 26 Грудня 2021 13:53
Просто бл..дь.
! Показати IP 26 Грудня 2021 14:07
Украіна на дні. і дівчата тут ні до чого!-адже іі хтось призначив на цю посаду,відправив у відрядження і усе це за наші гроші ! ви 73%! -що хотіли ,те й маєте,
73% до ! Показати IP 26 Грудня 2021 17:23
Не сміти! Вони нам субсидії дають! Вони нормальні, такі як і ми!
скептик Показати IP 26 Грудня 2021 14:08
діловий стиль. відповідає "ділу", яким вочевидь займається ця особа
Анонім Показати IP 26 Грудня 2021 14:13
не ескортниця - чокер відсутній
Хм Показати IP 26 Грудня 2021 14:19
Люди а вам має бути похуй. Краще на себе дивіться
Анонім до Хм Показати IP 26 Грудня 2021 16:04
Все вірно. На тебе похуй.
Лучанка до Анонім Показати IP 26 Грудня 2021 17:39
Супер!!!
Українець Показати IP 26 Грудня 2021 14:27
Ну чим та нещасна Україна перед богом завинила, шо він так карає її ? Ну чого простим українцям має бути соромно перед Європою і цілим світом за дії отих позеленілих передурків ?
Як так до Українець Показати IP 26 Грудня 2021 17:25
Як так чого має бути соромно? А ХІБА отих позеленілих передурків не прості українці вибрали?
Народна прокуратура до Українець Показати IP 26 Грудня 2021 17:50
Українцям має бути соромно за власну політичну дурість
Ооо... Показати IP 26 Грудня 2021 14:31
Я б вд*в...
лучанка Показати IP 26 Грудня 2021 15:04
Дівчина переплутала куди приїхала... Але у неї в крові явно не освітянка, і не юрист
Олесь Показати IP 26 Грудня 2021 15:17
Міс сіська освіти України . То ж показала бо мала що показати , хай знають яка у нас освічена освіта і які сіськи в тої освіти. Як взагалі допускають працювати путан в ту освіту таких безмозглих . Хай їй премію дадуть та вона вдягтися купить та більше незаробляе такими показами грудей . Позор реальний .
Олександр Показати IP 26 Грудня 2021 15:20
Помічник заступника міністра освіти Грабарука, Крістіна Тишкун, яка потрапила з ним на форум з енергоефективності у відвертій сукні. Лялечка! 26 років. До неї питань немає. швабра шваброю, та й фіг з нею. Є питання до дебілоїда-заступника міністра Грабарука. Якщо ти вже взяв на роботу помічником (швабру) гарну дівчину, зі зрозумілим тобі функціоналом, то змусиш її хоча б одягатися пристойно на офіційні заходи. Якщо ж тобі, дебілу, не вистачає розуму це зрозуміти — звільнися з посади заступника міністра та повертайся працювати у бордель. Міністру освіти Шкарлету на замітку – заступник-дебіл це удар по репутації всього міністерства.
любов Показати IP 26 Грудня 2021 15:52
А ПРО ВИШИВАНКИ ВЖЕ Й ЗАБУЛИ !
Че. Показати IP 26 Грудня 2021 16:04
Гарнюня дівчинка в Садового.
Анонім Показати IP 26 Грудня 2021 16:05
Колись за таке вбрання як мінімум відсторонили з доганами від роботи,як максимум посадили,а зараз дехто думає,що так має бути,дехто в міру своєї розпусти навпаки пишається...поняття етикету,дрескоду і інших термінів відсутнє,для когось це модні слова...нація деградує дуже стрімко.Нас не потрібно завойовувати,ми самі знищимо своє все,культуру,націю...
18 Показати IP 26 Грудня 2021 16:20
73:відсотки радійте, то ваша пряма заслуга! Чого ж ніхто з вас не покликав до себе додому замість сантехніка якогось грузчика?хай би полагодив , у чому проблема.
Народна прокуратура до 18 Показати IP 26 Грудня 2021 17:53
От тільки не потрібно розповідати, що це стало можливе за нинішньої влади. Після Майдану було започатковано ідею призачати заступниками міністрів подібних "радників". Цікаво, як звітуються радники про виконану ними роботу?
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 27 Грудня 2021 16:41
Як і всі інші, ротом
Васька до 18 Показати IP 26 Грудня 2021 17:54
До чого ти тулиш ті відсотки? Хвойди вчора з'явились в українському політикумі? Вони обслуговують його весь час
Насос Алла Показати IP 26 Грудня 2021 16:23
Без вариантов.
911 Показати IP 26 Грудня 2021 17:40
Як дитина в школу без форми прийде,до директора викликають....тепер до директора тільки з цим фото!!!!!!! Луцьк,школа 23
Корабельна Сосна Показати IP 26 Грудня 2021 17:47
Робоча
Люся Показати IP 26 Грудня 2021 19:09
Заступник міністра освіти не має морального права дальше працювати на своїй посаді за те що возить і виставляє на показ те чудо. Рівень його інтелекту нище плінтусу
1 до Люся Показати IP 26 Грудня 2021 21:22
, Люсік, потрібно досконало знати граматику, правопис та й загалом українську мову, от як вчителька що виграла радіодиктант, а вже тоді давати РЕКОМЕНДАЦІЇ замміністру що йому робити і з ким. Моя думка. ,і для тих хто відсотки любить тулити у все підряд - от за попереднього головнокомандувача все було красота, достаток, порядок а тут раз і все колапс...небо впало....що ти сам для держави робиш і що ти від неї вимагаєш?
Бульба Показати IP 26 Грудня 2021 21:11
Класна жінка!! А заздрити завжди треба мовчки)))!!!
123 до Бульба Показати IP 28 Грудня 2021 09:52
та і показувати особливо немає що, ну хіба що комусь подобаються відвислі дойки...
член кориспондент Показати IP 27 Грудня 2021 00:16
заздрість один з найбчльших гріхів діти мої
янеробот Показати IP 27 Грудня 2021 09:34
Та перестаньте ви... Так, вдягнулась недоречно. Вона хотіла гарно виглядати, і виглядає, як квіточка. Чаплигіна гірше виглядає.
Волиняка Показати IP 27 Грудня 2021 10:09
Та тих всіх помічниць і служниць народу відбирали з траси, що хотіти
Дідо Показати IP 27 Грудня 2021 10:42
Вони вже своїх шал..ав навіть не ховають, а офіційно показують. Оце так перемоги! Не країна а блядство одне.
Ромцьо Показати IP 27 Грудня 2021 11:38
Працює тілом, видно,що не мізками.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 13:04
Невже більшість авторів коментарів настільки збуджує це фото, що вони почали обливати його брудом? Здається когось лякають підсвідомі бажання
Та за шо Показати IP 27 Грудня 2021 13:14
Омг, мне стыдно за нашу страну, когда я читаю эти комментарии…судите по фотографиям и одежде о уровне интеллекта. Молодцы, тупее вас людей представить сложно :)))
Дідо до Та за шо Показати IP 27 Грудня 2021 17:23
є дрес-код, нехай поза робочим часом хоч голяка ходить, а на офіційних зустрічах це неприємлимо!
Гость Показати IP 27 Грудня 2021 13:58
Красивая женщина! В чем проблема? В головах..?) Ей в валянках и потертой кожанке нужно было быть одетой?) Есть вопросы много важнее того, кто где и в чем! Нет???
23 до Гость Показати IP 27 Грудня 2021 21:20
Коли статечні люди спілкуються, то в вищому суспільстві прийнято своїх сосок лишати в номері готелю. Має ж бути якийсь етікет у відношенні до екскортниць
лучаночка Показати IP 27 Грудня 2021 23:56
О, це ж адвокатеса Диявола (хрест - адвокат від Бога). Хто диявол - Міністр освіти?