USD 26.80 26.95
  • USD 26.80 26.95
  • EUR 31.70 31.85
  • PLN 6.85 6.94

Фейкове весілля та афера з житлом: українки виманили в закоханого британця 250 тисяч євро

Жителька Одеси виманила у закоханого в неї британця 250 тисяч євро. Сама ж українка виходити заміж не збиралася, тож замість себе на іноземцеві одружила іншу і провернула масштабну аферу.

Про деталі цього весільного шахрайства розповідає BBC.

Не хотіла виходити заміж за українця

52-річний британець Джеймс не шукав кохання в Україні. У 2015 році він приїхав до Одеси у справах – друг попросив його допомогти створити новий проєкт підтримки дітей-переселенців зі сходу України.

Робота за кордоном була для чоловіка новою, він не розумів мови, тож знайшов перекладача – жінку, на ім’я Юлія. Протягом кількох місяців іноземець їздив туди-сюди, поєднуючи свою благодійну роботу в Одесі зі штатною роботою у Великій Британії.

Одного вечора перекладачка запросила його сходити прогулятися містом разом з її 32-річною подругою Іриною. Жінка виявилася переселенкою з Донецька і одразу впала в око британцеві.

«Вона одразу розповіла мені про два попередні шлюби і про те, чому вона не хотіла знову виходити заміж за українця», – говорить Джеймс.

Незважаючи на різницю у віці в 20 років, пара почала зустрічатися. Щоправда, довелося постійно брати із собою перекладача, бо жінка не говорила англійською. Перекладачка – подруга Юлія брала зарплату до 150 доларів США (107 фунтів стерлінгів) на день.
На фото перекладачка Юлія і Ірина

Коли Джеймс від’їздив, пара листувалася у Viber.

«Ви подарували мені справжню казку. І велике спасибі за це ... Я вірю в вас. Просто ви можете подарувати мені це щастя. Я люблю вас», – йдеться в одному повідомленні, яке Ірина надіслала Джеймсу.

Протягом наступних півроку пара бачилася, коли Джеймс приїжджав до Одеси. Були дорогі страви та вечори в Оперному театрі. Але до близькості і поцілунків справа не доходила – перекладачка Юлія завжди була поруч, і Ірина сказала йому, що не вірила в секс до шлюбу.

«Я подумав, що це дуже високий моральний стандарт , – говорить Джеймс. – Її, очевидно, виховували дуже добре».

Шахрайство з «квартирними» грошима

Через бюрократичні затримки у посольстві, що ускладнювали виїзд Ірини до Британії, Джеймс вирішивши переїхати в Україну і розпочати нове життя з коханою жінкою. Він звільнився з роботи і продав свій будинок, і вони з Іриною почали шукати спільне житло в Одесі.
«Збиралися купувати житло, – каже він, – тому що це надавало свого роду постійності відносинам. Мої друзі у Великій Британії вважали, що це великий крок, але вони раділи за мене, що у мене є майбутнє».

Насправді проблеми Джеймса тільки починалися.

Переказ грошей з Великобританії в Україну непростий – існує обмеження щодо розміру переказу. Ірина запропонувала незвичну домовленість щодо переказу його 200 тисяч доларів (141 тисяч фунтів стерлінгів) «квартирних» грошей в Україну. Замість того, щоб надіслати гроші на особистий рахунок Ірини, Джеймсу сказали, що він повинен покласти гроші на рахунок компанії її подруги Христини, організаторки весіль. Незважаючи на деякі сумніви, Джеймс переслав гроші Христині. Коли сума коштів надійшла в Україну, події набули сюрреалістичного повороту.

Ірина оголосила Джеймсу, що банк видасть гроші лише за умови законного шлюбу з Христиною. Це було б формальним завданням, яке було б виконано всього за 10 хвилин у РАЦСі, а пізніше все б скасували. Тепер Джеймс опинився у складній ситуації – Ірина погрожувала відмовитись від весілля, якщо гроші банк не віддасть і вони не придбають житло.
Весілля з Іриною було заплановане на 11 липня, а у п’ятницю, 10 липня 2017 року, за заохоченням своєї нареченої Ірини, Джеймс одружився з організаторкою весілля Христиною Стаховою.
На фото організаторка весіль Христина

Гроші банк віддав, і того самого дня Христина та Ірина оголосили, що всі 200 тисяч доларів були витрачені на квартиру. Пізніше чоловік виявить, що нове житло насправді коштувало лише 60 тисяч доларів (42 310 фунтів стерлінгів), і воно було не лише його, а спільною власністю із законною дружиною (організатором весілля) Христиною.

«Я був таким ідіотом», – пізніше скаже Джеймс.

Фейкове весілля з підставними «батьками» та «гостями»

Наступного дня після одруження з Христиною Джеймс мав «одружитися» з Іриною задля оточуючих, бо жінка начебто запросила рідних, а після того що сталося, «не хотіла виглядати в їхніх очах повією». Весілля обійшлося у 20 тисяч доларів і цю суму оплатив Джеймс. Зараз чоловік розуміє, що все, що стосується весільного прийому, було аферою.
Ціни були завищені, 60 гостей, швидше за все, заплатили за те, щоб бути там, навіть «матір’ю» Ірини виявилася мама перекладачки Юлії. Британець упевнений, що був єдиним відвідувачем, хто вважав це дійство справжнім.

На той момент Джеймс цього не знав, але його наречена Ірина вже мала чоловіка. Офіційні записи, свідчать, що вона одружена з Андрієм Сиковим від серпня 2015 року, за три місяці до зустрічі з Джеймсом.

У планувальниці весіль Христини також був чоловік, якого звали Денис, але він, мабуть, знав про аферу. Записи показують, що Христина розлучилася з Денисом за три тижні до того, як вона підписала документ про одруження з Джеймсом. Після того, як шахрайський шлюб закінчився, вона знову вийшла заміж за Дениса.

Увечері на весільному прийомі, перед тим, як мала відбутися шлюбна ніч, Джеймса напоїли і він відключився. У цьому він звинувачує підставну «матір» нареченої. Весілля для Джеймса закінчилося у лікарні. Ірина відмовилася їхати з ним, а наступного дня звинуватила його в тому, що він напився і принизив її на очах у її сім’ї.

Протягом наступних кількох тижнів Ірина трималася на відстані, кажучи, що вона потрапила до лікарні, але оскільки він не її офіційний чоловік, то його до неї у палату не пустять.

Джеймс все-таки перерахував їй понад 12 тисяч доларів (8460 фунтів стерлінгів) на її «медичні витрати».

Очі на аферу відкрив доброзичливий українець

Зрештою божевілля припинилося. Втрутився доброзичливий українець і повідомив Джеймсу, що реальна вартість його квартири складає лише 63 тисячі доларів (44 632 фунтів стерлінгів) – на 140 тисяч доларів (98 730 фунтів стерлінгів) менше, ніж він заплатив.

Джеймс нарешті зрозумів, що жінки обдурили його на 250 тисяч доларів, тобто на дві третини його життєвих заощаджень.

«Це виходить за межі рівня людського розуміння того, що всі ці люди поводились так», – говорить постраждалий іноземець.

Правоохоронці сміялися в обличчя

Джеймс має намір повернути свої гроші і добитися справедливого покарання для шахраїв. Проте в Україні він зіткнувся з неадекватністю українського правосуддя.

«У мене були всі банківські документи для переказів та повідомлення Viber між нами», – говорить він. «Я був упевнений, що з цим розберуться. Чотири рази він звертався до одеської поліції, розповідаючи про те, що сталося, та надавав зібрані докази. Часом вони сміялися мені в обличчя», – сказав він.

Ірину та Христину допитали, але відпустили і звинувачень не висунули.

Єдиним позитивним моментом стало те, що одруження Джеймса з Христиною визнали фальшивим і він став єдиним власником придбаної квартири Він також найняв приватного детектива для ведення цієї справи.

Джеймс пережив занадто багато, щоб сподіватися. Зараз він отримав ще одну благодійну роботу і намагається рухатися далі. Джеймс каже, що він вирішив розповісти в ЗМІ свою історію, щоб попередити інших, хто спокушається шукати кохання в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...
Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 19:16
"Джеймс каже, що він вирішив розповісти в ЗМІ свою історію, щоб попередити інших, хто спокушається шукати кохання в Україні" - хоч так. Шановні чоловіки, якщо ви включите мозок і проаналізуєте цю та багато інших таких історій, то зрозумієте просту істину. Всі ці проблеми починаються, коли ви перестаєте думати головою, і всі рішення приймаєте членом. Забийте болт на всі ці лубові-моркові, які до реального життя відносяться слабо, і живіть по простим принципам - "в мене є власні інтереси, і вони першочергові; жінка - доповнення до мене, супутник мого життя, а не його єдиний сенс; з жінкою має бути краще, ніж без неї, інакше - нафік з пляжу". Нахолєри дорослому сформованому чоловіку ходити в закс - ви не хочете подумати???!!! Що в "браці" є такого, що недоступне без нього?? Відповідь - ніфіка, розвод для лохів. Живіть, розвивайтесь, займаєтесь реальною і цікавою справою, займайтесь собою - і завжди будете мати вибір, кого пустити в своє життя. Якщо вже вкладаєте гроші - то думайте, в що вкладаєте, і що отримуєте взамін, чи рівноцінний обмін? Платити підстаркуватій бабі за її запроси, і ще її потасканій подругелі по 150 баксів в день як перекладачу? Друже, 100-150 баксів в день, і будеш мати нову хоч щодня. Якій в любий момент скажеш "досвідос". Це якщо не знати, що є купа студенток, які готові за зйомне житло і адекватну місячну матеріальну допомогу)) Панове, вареник мадами на четвертому десятку тих грошей не коштує і близько. Він вже взагалі майже нічого не коштує на ринку, все інше - розвод і балабольство))
Ну ну до Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 20:29
;))))))) коментар підстаркуватого «прИнца», який знає ціну «вареників» та студенток;)))))) Ппц, виявляється, ціни існують... Люди, живіть та насолоджуйтесь життям, в реальному житті для двох цін НЕМАЄ!!! Він допомагає їй - вона допомагає йому. Все інше - це товарні відносини.
Ну ну до Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 20:43
... і, доповню: його гроші - це її гроші, її - гроші - це його гроші, тобто бюджет в пари спільний. І не важливо, який їй десяток: чи 30-ий, чи 40-ий, чи 50-ий... Головне, щоб жінка була жінкою, а не співмешканкою... А те, що ви написали про студенток, то, вибачайте, просто використання малолітніх дівчат, котрі, за душею ні копійки не мають і намагаються, хоча б, якось вижити...
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Червня 2021 00:08
Панове, зверху можете бачити типову бабську реакцію на нормальне відстоювання чоловіком своїх інтересів. Усі основні "методи" - як по шаблону. Серед них - перехід в дискусії на особистості, логіка рівня "дурак - сам дурак", видавання бажаного (своїх мрій про уявний ідеальний світ) за дійсне. Пам'ятаємо, що основна лінія поведінки жінки в співіснуванні з чоловіком - маніпуляція (в широкому значенні цього слова). Тому основна лінія поведінки чоловіка, коли його намагаються втягнути в непотрібну перепалку - забити болт і не звертати уваги (займатись своїми справами - як правило, найкращий вибір). Вартий уваги лише поширений маніпулятивний прийом "бідним жінкам немає куди податись, вони з безвиході проституцією займаються, а ви їх використовуєте, іроди прокляті". По перше - нав'язування відчуття провини (типова бабська маніпуляція, відома з давніх-давен); по друге - доросла дієздатна людина сама відповідає за свої вчинки. Якщо поспілкуватись з тими "малолітніми дівчатами" (в уяві мадам повноліття наступає, очевидно, не з 18 років), то виявиться що всі вони чудово розуміють - що роблять, чому роблять, і що за це хочуть. Є зрозуміле всім бажання "гарного життя" (найбільш поширеними атрибутами є хороші кафе-ресторани, регулярний відпочинок, брендові шмотки-прикраси, айфон зрозуміло, ну і з відображенням цього всього в інсті, щоб падружки кози обзавідувались). Називати це "намагаються, хоча б, якось вижити..." - м'яко скажем, то не від великого розуму оцінка)) Панове, думайте головою, і все буде добре))
ABC до Лучанин Показати IP 25 Червня 2021 00:16
Амінь, брат! Все чиста правда. Якщо світ чоловіка буде обертатися тільки навколо вареника - рано чи пізно настане катастрофа. Дуже співчуваю таким чоловікам. Маю приклад перед очима: один мій родич все життя вкалував як проклятий щоб оплатити всі забаганки жінки і дітей, а коли підірвав здоров'я і вже не зміг багато заробляти, дружина просто викинула його з дому, ще й дітей настроїла проти нього, тепер вони його зневажають і знати не хочуть. А він дурень ще й розлучення їй дав без всяких майнових претензій, залишив все.Тепер він інвалід і по суті, бомж. Чоловіки, бережіть себе! Думайте головою і пильнуйте власні інтереси. Тоді все у вас буде добре.
Лучанин до ABC Показати IP 25 Червня 2021 15:56
Таки амінь, брате! Все правильно кажеш, кожен майже стикався з такими ситуаціями серед близького оточення. Була минулого року тут стаття, про чоловіка що в Таврії ночував під квартирою своєю колишньою, з якої виперли "благовірна" і її синочок від іншого. Але баба буде тобі лити в вуха "він допомагає їй, вона допомагає йому", "любоффь до гробу", "полюбиш жінку - полюбиш і її дитину", та іншу єрєсь... Що не кажи - наслідки дибільного виховання, коли в чоловіку його сутність придушують, заміняючи ефемерним "настаящім мушчіною". Зверни увагу - ніхто не каже про свої інтереси в ущерб жінці, ніхто не говорить будувати своє майбутнє на обмані чи за рахунок іншого. Але сама постановка питання "чоловік має подбати про свої інтереси і своє майбутнє" - приводить до бурління говн і бризкання жовчі серед бабів в радіусі кількох кілометрів)
Микола Показати IP 24 Червня 2021 20:19
Горіти їм у гиєні вогненній, за знущання над воленьером зза кордону, як і нашим тупим полісменам, які на роботу ложать і на інших
до Лучанина Показати IP 24 Червня 2021 20:45
перевірся у венеролога, напевне мізки розкладаються від бацил, які у тобі живуть, раз таку дурню написав
Ахахаха Показати IP 24 Червня 2021 20:48
Наші змії найхитріші, найпідступніші й найпідліші!
Game Показати IP 24 Червня 2021 21:51
Божевілля. Чому жінок і всіх інших до цього ще не арештували?
Пилип Орлик Показати IP 25 Червня 2021 10:10
Мені ці з виду велелюбні в лапках "аферистки", які обдурили шахрайською схемою наївного великобританця на ім'я Джеймс, нагадують нашу колись квітучу Україну, яка вже як 30 років сама нічого не виробляє окрім олії, як продукту переробки, зернові культури – пшеницю, кукурудзу, а на колінах дуже печально вимолює з усього цивілізованого світу гроші і кредити та чим ще побільше давайте, не задумуючись про те, що настане той день, коли борги прийдеться плачевно віддавати. Так і тут, у цьому сюжеті про українських коханок.
Хм Показати IP 25 Червня 2021 15:44
Одні ображені чоловіки зібрались))))))) А ніхто не подумав, скількох наших дівчат/жінок «розводять» заморські принци, а? Вам своїх не шкода, ні???
123 до Хм Показати IP 25 Червня 2021 16:34
А які вони "мої", ти не подумала?? Вона сьогодні моя, завтра Ашота, потім ще когось... Та і по великому рахунку - від мого шкода їй ні холодно, ні жарко, неображена ти наша)))
558 Показати IP 25 Червня 2021 19:02
наняв би правильних людей і вони за 200 тисяч доларів......
123 Показати IP 26 Червня 2021 06:03
А поліція для чого, гвалтувати та пиячити?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus