USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Футболісти влаштували самосуд над арбітром. ВІДЕО

9 Листопада 2012 14:13
Матч чемпіонату Таджикистану з футболу між командами «Істаравшан» і «Енергетик» був перерваний через жорстоку бійку на полі.

Про це пише ТСН.

Це футболісти «Енергетика», невдоволені рішенням арбітра, накинулися на нього. На поле вибігли сотні вболівальників і почалося масове полювання за суддею, який був змушений зупинити гру на 81-й хвилині за рахунку 1:1.

Зазначимо, що невдоволення гостей викликали пред’явлені арбітром дві червоних картки. Додамо, що найближчим часом відбудеться засідання контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Таджикистану, на якому буде розглянутий даний інцидент.