USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Глава «Нафтогазу» пояснив, чому перевів мамі в США $8 млн премії

26 Жовтня 2018 18:37
Глава Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України" Андрій Коболєв пояснив переказ своєї премії за перемогу над "Газпромом" в розмірі 7,9 млн доларів мамі в США бажанням уникнути конфіскації грошових коштів у разі програшу своєї судової апеляції.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Лівий берег".

"Я перевів гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, більше десяти років точно. Якщо я програю апеляцію в 8 млрд гривень проти мене, то що стане з моїм майном тут?" - запитав Коболєв.

На припущення журналіста, що все його майно буде заарештовано, керівник "Нафтогазу" відповів ствердно.

"Уявіть себе на моєму місці. Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини. Я розумію, що за фактами, які пов'язані з роботою "Нафтогазу", зараз відкрито величезну кількість справ - у мене є товстенна папка з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ (Національне антикорупційне бюро України - Прим. Ред.), і прокуратура - все є. Самі по собі ці розслідування - нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодну з цих справ не було закрито, всі вони в підвішеному стані. І це створює істотний ризик", - пояснив Коболєв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Я Показати IP 26 Жовтня 2018 18:42
твою ж мать.. немає слів від слова - взагалі...
шеф Показати IP 26 Жовтня 2018 19:30
нервова така робота. співчуваємо.
пенсіонер Показати IP 26 Жовтня 2018 19:46
о!!!!!!!! тепер я свою пенсію в1400 грн буду переводити в швейцарський банк
Доктор Хлус Показати IP 26 Жовтня 2018 21:19
свиня, вона і в Африці (Україні), - свиня!
Атнять і падєліть Показати IP 26 Жовтня 2018 22:48
О, люмпени підтягнулися і обгавкують чоловіка, який чогось досягнув у своєму життя, на відміну від них. Людина Україні виборює мільярди від Газпрому. Мільярди, на які колись закабалила одна прем'єр (не показуючи пальцями). Незалежна комісія признала їм усім премію за виконану вже роботу. З цих грошей вони сплатили податки. Ці гроші - їхні. Крапка. А тут Шарікови аж плюються.
sv до Атнять і падєліть Показати IP 26 Жовтня 2018 23:02
Цікаво, так в чому ж його заслуга, що він будучи на державній роботі, уклав угоду з фірмою, яка представляла (далеко не безкоштовно) Нафтогаз у суді?! Що саме він зробив, за що треба заплатити 8 млн доларів?!
скептик до sv Показати IP 27 Жовтня 2018 10:32
ну як, все папанятіям: поставив свій афтограф на папері, частину одержаного бабла отстєгнул кому треба - і все чікі-пікі