USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Голову волинської громади за чужі борги тероризують кредитори

16 Січня 2022 20:57
Голову Смідинської територіальної громади на Старовижівщині Оксану Піцик телефонними дзвінками тероризують колектори. Жінка каже, що страждає через чужі кредити, які взяли, сказавши її номер.

Про це посадовиця розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Так виглядає третя частина дзвінків за сьогодні в моєму телефоні. І все чому? Тому що є люди, які будучи неосвіченими, беруть швидкі кредити і не повертають їх. А ти (тобто я) голова Смідинської громади і твій номер знайти досить легко. «Дякую» вам, замість вихідних маю відчуття «надзвичайної важливості». Та найцікавіше інше, можливо комусь дійсно буде терміново зателефонувати з невідомого номера, а я просто не візьму трубку», – зазначила Оксана Піцик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ангст Показати IP 16 Січня 2022 22:03
Бо пора давно по закривати ці шахрайські конторки по типу швидкогроші
123 до Ангст Показати IP 18 Січня 2022 09:49
https://bankruptcy-ua.com/articles/18214
ооо Показати IP 16 Січня 2022 22:10
Смотрю не ответенные
Антиколектор Показати IP 16 Січня 2022 22:44
Ці істоти могли дуже легко знайти ваш номер телефону просто за реєстрацією боржників. І зовсім необов'язково їм було надавати ваш номер! Скоріше за все вони і не давали ваш номер телефону. Є закон про "колекторську" діяльність. То ж ви можете їх "вжарити" по повній, тільки знайдіть грамотного юриста.
Просто Показати IP 17 Січня 2022 00:34
Змініть номер!!!
Цукер Показати IP 17 Січня 2022 00:47
Ніхто її номер не палив, сусіди взяли кредит, а колектори мають чиюсь базу, ймовірно з банків, і йде задовбування тих хто поруч
цікавий Показати IP 17 Січня 2022 08:23
Це все тому, що поліціянти (і кібер, і інші) не працюють?
Гаврило Показати IP 17 Січня 2022 10:09
Все элементарно,все сим карты в обязательном порядке должны покупать только по паспорту,розкрываемость даже дтп 100 процентов ,а тем более таких мошенников
Джек Показати IP 17 Січня 2022 11:58
НАЗНАЧТЕ ЇМ ЗУСТРІЧ,НІБИ ТО ВІДДАТИ ГРОШІ-ПОЗВОНІТЬ БЛАТНИМ,ХАЙ ВІДІБ‘ЮТЬ ЇМ ГОЛОВИ І СПАЛЯТЬ КОРЧ НА ЯКОМУ ВОНИ ПРИЇДУТЬ І ВСЕ ШВИДКО ЗАКІНЧИТЬСЯ,ПРИ ЧОМУ ЗА ЇХНІЙ ЖЕ РАХУНОК.
Дмитро до Джек Показати IP 18 Січня 2022 00:28
Не смішіть) ці утирки вживу бояться власної тіні, а так по тел. тільки борзі