USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Госпіталізували з численними травмами: у Луцькому районі 23-річний водій влетів у дерево

5 Серпня 2025 10:55
Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 4 серпня, поблизу села Баківці Луцького району.

Як відомо, водій легковика не впорався з керуванням, злетів з дороги та зіткнувся з придорожнім деревом. Транспортний засіб отримав значні механічні пошкодження.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, медики по приїзду надавали допомогу 23-річному чоловікові. Постраждалий отримав струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, множинні садна верхніх кінцівок.

Читати ще: У Ковелі водія зупинили за порушення ПДР, а він виявився ще й п’яним

Травмованого госпіталізували у медичний заклад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus