USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Господи, аби не злетіти в повітря»: у багатоквартирному будинку біля Луцька горів газопровід

5 Лютого 2021 15:58
Загорання газопроводу, яке могло обернутися вибухом у багатоквартирному будинку, сталося в селі Гірка Полонка.

Про це Інформаційне агентство Волинські Новини повідомили очевидці.

Пожежа сталася 4 лютого на вулиці Шкільній.

«Вийшла з під’їзду – горить. Думаю, Господи, аби лиш не злетіли в повітря!» - сплескує руками жителька будинку Тетяна, яка й повідомила журналістам про пожежу.
Відео інциденту опублікував у фейсбуці Андрій Рибак.

«Ось так виходиш з під'їзду, а там газ горить! Дорогий. Усі служби приїхали швидко і все ліквідували», - зазначив у дописі чоловік.
Окрім того, відео інциденту поширили і в одній зі спільнот у Вайбері.
«Боже, це жесть! Я в шоці», - коментує авторка.

Про деталі інциденту розповів начальник аварійно-диспетчерської служби «104» Валентин Киричук:«До нас виклик надійшов 4 лютого близько 12:40. Аварійна служба виїхала на місце, але на момент прибуття горіння вже не було. Загорання сталося через проблеми з електрикою – напруга потрапила на газопровід, від цього вигоріла прокладка. Надзвичайну ситуацію ліквідували електрики. Опісля наші фахівці замінили пошкоджені частини».

Потому спеціалісти служби технічного обслуговування відновили газопостачання в будинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 5 Лютого 2021 17:05
Не скручуйте світло і горіти не буде,фазу кинули,а потім когось винним роблять.
скептик Показати IP 5 Лютого 2021 17:06
все могло бути набагато гірше
Круто Показати IP 5 Лютого 2021 17:33
"квантова прокладка" це якась така крута штука що про неї навіть гугл не знає нічого.
Совок фореве до Круто Показати IP 5 Лютого 2021 20:49
Це прокладка фірми "Kvant NN". Просто газовщики так говорять. Це типу як конверси, фейсбук, мерседес... Роздули, блін, трагедію
геннадій до Совок фореве Показати IP 5 Лютого 2021 21:22
Це руска фірма, і вона немає виробничих потужностей і проклади не випускає, в неї іншап продукція, не говоріть дурниць....
Н да Показати IP 5 Лютого 2021 19:15
В нас в Луцьку тиждень назад пів Луцька ледь не вибухнуло! Запах газу по будинках був год.3 підряд, телефонували на 104, викликали аварійну службу,і Ви уявіть,на 3-й день лише передзвонили і уточнили чи не чуєте запаху?А як ж ми його можемо чути,якщо газ треба перекривати?))) І це в 21ст., обл. центр і це Аварійна служба газу.Це наз, за який ми платимо страшенно великі суми. А їхня манера спілкування-це окрема історія:"Я що вам сказала"? "Я Вам сказала", трубочку поклала, навіть не піднімають як перетелефоновуєш! Мені здається,що міському голові є чим зайнятися і пора їх присадити на своє місце.І це питання виставити на громадське обслуговування та набирати працівників на конкурсній основі.
123 Показати IP 6 Лютого 2021 08:46
Цікаво, якщо б перший поверх так само був утеплений як другий, то спалахнуло б те все утеплення чи ні.
До Н Да Показати IP 6 Лютого 2021 14:48
Так що там ще не вибухнули?
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2021 03:36
Правильно не "у Гірці Полонці", а у Гіркій Полонці.