USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Громада біля Луцька просить «Волиньобленерго» змінити графіки відключень світла

8 Грудня 2022 17:21
Боратинська сільська рада звернулася до «Волиньобленерго», аби змінили графіки віялових відключень електропостачання.

У зверненні, що опублікували у Фейсбуці, зазначається, що упродовж останніх днів до Боратинської сілради надходять звернення від жителів громади щодо недотримання графіків відключення електроенергії у населених пунктах громади та несправедливості у черговості відключень.

«Щоб забезпечити справедливу і рівномірну черговість розподілу доступної потужності та електроенергії між споживачами Боратинська сільська рада відправила звернення до ПрАТ «Волиньобленерго» з проханням відкоригувати графіки віялових відключень та забезпечити Боратинській громаді соціально справедливий часовий проміжок блекауту», – йдеться у документі.

Тож у громаді очікують на відповідь та роз'яснення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ОДІН. Показати IP 8 Грудня 2022 19:23
ПРОГОВОРИЛИ "ОТЧЕ НАШ" І СПАТИ.ПОЗВИКАЛИ ДО РОЗКОШІ.....
Н да до ОДІН. Показати IP 9 Грудня 2022 10:54
Ти здорове?!Поїдь в с.Зміїнець чи Боголюби,де 24/7 без вимкнення!!!
місцевий до Н да Показати IP 9 Грудня 2022 12:19
Що ти верзеш?! Живу в Зміїнці, виключають 4 години через 4, тобто півдоби без світла, а буває і більше. Розпалювання ворожнечі між українцями- на користь ворогам. І тут питання: це ти робиш свідомо, чи по дурісті?
Олександр Показати IP 8 Грудня 2022 19:27
ВІДКЛЮЧИТИ ВЗАГАЛІ ЇМ ЕЛЕКТРИКУ.
Олександр Показати IP 8 Грудня 2022 19:52
Всі просять.....
Е ні до Олександр Показати IP 9 Грудня 2022 10:49
Не всі, в Луцьку не вимикають світло підприємствам взагалі, а людям тупо,як захочуть,жодних графіків, Боголюби жодного разу без вимкнення,бо там судді!!!
Цікаво до Е ні Показати IP 10 Грудня 2022 17:14
Хіба на хлібзаводах
Саньок-Олександр Показати IP 8 Грудня 2022 20:23
Великоватні генератори!!! Бідота- скиньтесь! Бо у всіх інших світло є!!!!
Ага до Саньок-Олександр Показати IP 9 Грудня 2022 10:53
Нехай Змієнець скинеться з Боголюбами,бо 24/7 є світло!Чого ми повинні генератори купувати,а???
Ірина до Ага Показати IP 9 Грудня 2022 22:48
В Милушах майже ніколи немає світла
Елька до Ага Показати IP 11 Грудня 2022 08:26
Ви напевно багачі, а в Боголюбах і Зміїнці одні ніщеброди, де в них ті гроші на генератори)))
Мешканець Показати IP 8 Грудня 2022 21:10
Промінь завжди без світла. Вночі виключали. Потім на 1 год лише включили. Потім в 9 ранку як виключили, то ще й досі того світла нема. А в Підгайцях кажуть не виключають. Чого так?
Лучанка до Мешканець Показати IP 9 Грудня 2022 10:56
Така сама історія Гнідави,в сторону онкодиспансера,вулиці не освітлюються вже місяців 3,а світло без графіків вимикається щодня.Що не дзвонимо:"аварійне",а Гранд Волинь,ЦУМ чи Чернишевського 24/7 зі світлом,то це як?!
до є влада в Україні Показати IP 8 Грудня 2022 21:11
ДПЗ Бенделіані 1,. 11 год нема світла будинок відключають і з одним блоком будинків по сусідству 5 год. і з другим блоком 6 год. тут певно живе коханець дружини головного енергетика області. А якщо не сміх крізь сльози то списують все на війну але на Чернишевського, в царсьому селі світла, з розповідей людей які там живуть, взагалі не відключать. Тобто війна тільки для бідних. Чому в Рівненській області влада звернулась до СБУ перевірити порядок відключень та навести порядок а в нас все тишком нишком .
H8er до до є влада в Україні Показати IP 10 Грудня 2022 01:15
не гванди, батько там живе, по вулиці світлій, теж вимикають, а ти виходить брехун!
Артем Показати IP 8 Грудня 2022 22:02
У Підгайцях з 10 ранку немає світла
Юрій Показати IP 9 Грудня 2022 16:48
В Маяках 2 день без світла, зранку вимикають і гудбай, до 21, а там може повезе
Безлад Показати IP 9 Грудня 2022 18:55
Одним словом немає справедливості....безлад Кому вимикають а кому ні, а результат що страждають люди,яких і так цінами б'ють, виживають як можуть.
Моісей Показати IP 10 Грудня 2022 08:13
Мандрівка в европу вона така по темноті.
Шок Показати IP 10 Грудня 2022 08:47
Думаю націоналізувати треба обленерго!!!! Хоч якийсь вплив буде від влади!
Рованці Показати IP 10 Грудня 2022 12:16
Згідно графіку світло мало включитися в 10.00 ,зараз 12.15 світла нема .Що нібуть.
123 Показати IP 10 Грудня 2022 17:17
Смішно читати: всім вимикають, але один на одного киває, що в сусіда не вимикають. Одна порада - набратися терпіння, то лише початок. А як ви хотіли на війні? Пишіть листи путіну, нехай не стріляють по електростанціям
Елька до 123 Показати IP 11 Грудня 2022 08:19
Не один на одного киває, що в сусіда не вимикають. А хочуть соціальної справедливості. Чому люди в Милушах сидять зі світлом дві години в день, виходить що все економлять на одних і тих самих. То може порівно розкинути. А о ті кому взагалі не виключають дуже кричать що треба поткрпіти, помовчати... відключити зовсім щоб не рипались
Слава Україні! Показати IP 10 Грудня 2022 20:28
Так в країні війна. І навіть в такий важкий час для Українського народу немає справедливості! Не важливо кому не відключають електропостачання, а важливо чому немає людяності. Де рівномірний розподіл електроенергії? Боратинська громада молодці! Кожна людина повинна розуміти, що про неї дбають, тим паче в такий час. А так виходить, що знову поділили людей! Прикро та огидно!