USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Гройсман продав своїй дружині земельну ділянку за 8 млн і вніс зміни в е-декларацію

16 Грудня 2016 17:12
В електронній декларації прем'єра Володимира Гройсмана зазначено, що він отримав понад 8 мільйонів гривень доходу від відчуження нерухомості, яку він продав компанії своєї дружини «Магігранд» Олені Гройсман, інформують «Наші гроші».

Так, із Державного реєстру прав на нерухоме майно відомо, що «Магігранд» цього місяця придбало земельну ділянку у Вінниці 0,27 га. У липні фірма стала власником ще чотирьох ділянок в місті площею 0,11 га, 0,01га, 0,14 га, 0,23 га.

Також «Магігранд» володіє трьома будівлями площею 9695 кв м, 3546 кв м, 100 кв м.


Як повідомляє 112.ua, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час прес-конференції, що продав компанії своєї дружини земельну ділянку за 8 млн грн і вніс відповідні зміни в електронну декларацію.

"Компанії своєї дружини я продав комерційну земельну ділянку за 8 млн гривень. Що я зробив: я взяв інформацію, що я це зробив, задекларував ці доходи, заплатив напевно більше 500 тис. податків і відразу ж протягом 10 днів подав дані, що провів таку комерційну операцію", - сказав він.

Нагадаємо, що Гройсман задекларував 2,4 млн грн, 870 тис. дол., 460 тис. євро готівкою, 2 будинки і 9 годин.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман разом з сім'єю живе в квартирі в елітному житловому кварталі "Новопечерські липки" в центрі Києва, яка оформлена на його тещу-пенсіонерку з Вінниці Аліну Бурлаку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Народна довіра Показати IP 16 Грудня 2016 17:15
ВНІС ЗМІНИ В Е-ДЕКЛАРАЦІЮ оце порядно .
Вася Показати IP 16 Грудня 2016 17:24
Гройсман мабуть теж скоро з кріслом своїм прем"єрським розпрощається. Таке молоде а таке вже багате. Чому було у владу лізти, займайся собі чесно бізнесом. А то люди зараз ніщі а він продає земельні ділянки за міліони. Ну хіба є совість? Живе в будинку тещі старшої людини -то де та справедливість в країні нашій і коли вже вона буде? Хто подолає тих брехунів і залишить в історії пам"ять про себе гідну ??
Булгахтер Показати IP 16 Грудня 2016 17:32
А тепер порахуємо 2 400 000 + (870 000*27) + (460 000*30) = 39 690 000 грн. Гройсману 38 років. Навіть, якщо він працював все свідоме життя (з 18 років), то річний його дохід буде 1 984 500 грн., а середньомісячний 165 375 грн. При цьому, він 8 років був на державній службі - головою міста Вінниці... ось така .... малята. Не можу зрозуміти де і як Вова - перерва заробив такі грошенята..., мабуть теща допомогла...
Анонім Показати IP 16 Грудня 2016 17:39
І всі виручені кошти перевів на АТО! А ви захищайте краіну від ворога!!! Ми вам медаль дамо! Тільки ворог не там, вас розвели, ха-ха-ха!!!
кекс Показати IP 16 Грудня 2016 17:40
о то таки хороший гешефт і який гройсман не генделює?
Швімер Абрам до кекс Показати IP 16 Грудня 2016 18:04
Хохли вчіться в жидів жити може і ви людьми колись станете через тисячу років. А поки ви і красти не вмієте.
Сераховичі Показати IP 16 Грудня 2016 17:44
тепер він "бідний"- як церковна миша .а ще" чесний.справедливий" і вважає що навіть найхитріший серед всіх ...
хайнц Показати IP 16 Грудня 2016 17:46
так проходить легалізація чорного налу
ввв Показати IP 16 Грудня 2016 19:19
Це все по європейськи.Багато жити не заборониш. Не заздріть !!!.Ми вибрали своє прозахідно-європейське майбутнє і немає чого скиглити.Кому не подобається геть в Росію. Зате в нас ДЕМОКРАТІЯ та свобода СЛОВА !!! Чиновники найвищого рівня повинні мати мега статтки , це як профілактика корупції. А якщо чесно , то пригадується вислів із легендарного кінофільму : " Єх Ви , свинота не образованная ???", нажаль політична єліта так думає про нас - простих укрвїнців.
до ввв Показати IP 17 Грудня 2016 10:21
а що гройсман прямо так високо образованний?
Калігула Показати IP 17 Грудня 2016 21:32
Душу він продав дияволу пес смердячий!