USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гройсман їде на Волинь: повідомили програму візиту

13 Червня 2019 13:03
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з робочим візитом 14 червня відвідає Луцьк.

Про це повідомляють на сайті Кабінету міністрів України.

Заплановано, що у Луцьк Прем’єр-міністр України прибуде близько 11.30, де його урочисто зустрінуть представники влади. Потому Володимир Гройсман відвідає Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, зустрінеться з головами ОТГ та огляне «Теремно хліб». Після цього проінспектує ремонт ділянки дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече у селі Княгининок. Також Гройсман відвідає Ковельське МТМО та прогуляється містом.

Програма робочої зустрічі:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ісса Ндойє Показати IP 13 Червня 2019 13:19
Ну навіщо він тут потрібен ???
Коля Показати IP 13 Червня 2019 13:35
Користуючись службовим становищем займається передвиборчою кампанією...
Горохівчанин Показати IP 13 Червня 2019 13:51
Провезти його дорогами які обслуговує депутат мартиняк- на Берестечко,Локачі!
Водій до Горохівчанин Показати IP 13 Червня 2019 14:14
один з Томасом носився, другий довгобуди дороги оглядає! Локачі, Іваничі, Горохів, Володимир-Любомль .. і безліч бездоріжжя області! Піздно!!! Ці дороги побудував Мірка Іван)))
Лучанин Показати IP 13 Червня 2019 14:29
Нехай їде. Маю до нього одне питання. Чого обіцяв показати як управляти країною і показав так, що ми стали останніми в Європі по рівню життя. Більше питань нема !
& Показати IP 13 Червня 2019 17:11
Все вище написание 100"/. правда
Навуходоносор Показати IP 13 Червня 2019 18:51
Дуже сильний пункт в програмі прем*ра без вищої освіти: "Прогулянка вулицею". Майже півгодини дорогоцінного часу керманича країни! Прогулявся би краще дорогою Рожище - Колки. Таке враження, що німецькі "Месери" тільки що відбомбились і пішли на посадку в район Ковеля, де вони в 1941-44 роках базувалися. На цій дорозі в районі села Сокіл (16 км від райцентру) за роки правління Яника - Пороха в землі вирили циклопічних розмірів яму - добувають абсолютно білий пісок. КАМАЗи з піском розбили дорогу так, що водії маршруток вже відказуються їхати по ній. Господарі кар*єра - сидять в Києві, Гройсман про це знає. Місцевий люд вже змирився з такою "житухою", не вірить нікому. Вже і люду через деякий час не буде, в 1970 році в селі проживало майже півтори тисячі мешканців, сьогодні - біля сотні чоловік.
сергій Показати IP 13 Червня 2019 19:39
А в нього медична книжка є?