USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Група ромів тероризує пасажирів на автостанції №1 у Луцьку

20 Лютого 2018 17:26
Сьогодні, 20 лютого, у Луцьку на автостанції №1 людей тероризувала група неповнолітніх циган під керівництвом старшої особи. Вони наполегливо випрошували гроші, а коли люди відмовляли чи сперечалися з ромами, то ті погрожували пасажирам фізичною розправою та нецензурно висловлювались на їхню адресу.

Про це повідомляє «Під прицілом».

Загін ромів складався з 5-6 неповнолітніх віком приблизно 12 років, курувала ними старша жінка тієї національності. Вона і сама зверталась до людей з проханням допомогти грошима для нібито вирішення якоїсь скрутної життєвої ситуації, яка трапилася з її родиною.

Видання зазначає, що ця група прохачів циган, за словами ж самих неповнолітніх, проживає у селі Переспа Рожищенського району.

Проблема ромів на автостанції не нова, але, на жаль, адміністрація жодним чином не реагує на подібні зауваження волинян та гостей області, а тому малолітні цигани замість відвідувати школу щодня "працюють", випрошуючи у довірливих людей гроші.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
987 Показати IP 20 Лютого 2018 17:37
І де наша всіма розхвалена патрульна поліція, гордість країни???
Поліцейський до 987 Показати IP 20 Лютого 2018 18:02
я шо дурак до уиган лізти, вони ж мені за це не платять.
Льоня до 987 Показати IP 20 Лютого 2018 19:05
Собаку вигулюють з ножичком. То тільки студентів різати сміливість у гіроя є. Тут очікують понтяри дешеві.
там де її потребують до 987 Показати IP 20 Лютого 2018 21:00
Будь-ласка. Зробіть виклик. Напишіть заяву. Чи тільки тут за лайки можете героїчно коментуати? А як до діла "все нормально, нічого не бачив і якось без мене..."
987 до там де її потребують Показати IP 20 Лютого 2018 21:52
в парку як пацана підрізали чудо коп, чого він виклик не робив чи заяви не писав, то там бачите а тут ні...
Житель міста до 987 Показати IP 21 Лютого 2018 18:38
Якраз бачили як бабульок на старому ринку гонили,а роми їм не мішають!
Віктор Показати IP 20 Лютого 2018 17:54
А муніципали в той час воюють з гаражами та бабульками на ринку...
xxx Показати IP 20 Лютого 2018 18:20
Активісти ви де ?
Таня Строцюк до xxx Показати IP 20 Лютого 2018 19:06
Бухають як завжди. Воно їм тра?
Ноунейм Показати IP 20 Лютого 2018 19:30
На днях буду на автостанції, треба буде пітард купить під ноги їм покідать
Правий Показати IP 20 Лютого 2018 23:08
Автостанцію - білим! Зіп файл!
Андрій Показати IP 20 Лютого 2018 23:28
Цій проблемі років 20 і воно нікому не потрібно, а кому потрібно тим заплачено роми там розумні діляться