USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Грузія може стати наступним членом НАТО

15 Вересня 2018 23:13
Генеральний секретар Організаціїї Північноатлантичного альянсу (НАТО) Йенс Столтенберг запевнив, що Грузія стане членом організації.

Про це Столтенберг сказав після зустрічі з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, пише Голос Америки.

Він запевнив, що НАТО продовжуватиме підтримувати зусилля Грузії і України у справі вступу до складу альянсу: "Грузія стане членом НАТО", - запевнив керівник альянсу.

Крім того, Столтенберг заявив, що альянс не має наміру відступати перед натиском Росії. "Для нас немає суперечності в тому, щоб бути твердими, рішучими у наших підходах до Росії, і, в той же час, шукати діалогу", - заявив він.

Він підкреслив, що НАТО не зацікавлене у конфронтації, зазначивши при цьому, що Москва "готова використовувати військову силу проти сусідів". "Ми бачимо Росію, яка вкладає ресурси в численні (військові) можливості, а також в розвідку. Саме з цієї причини союзники по НАТО збільшили витрати на оборону – вперше після закінчення "холодної війни". Ми бачили, як вони використовували медіа і соціальні медіа, дезінформацію, намагаючись вплинути на політичні процеси в різних європейських державах", - сказав генсек.

Йенс Столтенберг зазначив, що бачить мало ознак того, що Росія знижує активність в цьому напрямку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я Показати IP 16 Вересня 2018 06:57
Брехня....не РФ іде до нато а нато просувається до кордонів РФ.Демократизатори херови - куди не влізуть - обкрадаюь і гадять але верещать про права і демократію
123 до Я Показати IP 16 Вересня 2018 09:23
Ага, ага, ага! Нато влізло в Абхазію і Осетію, а ще в Придністровя і Донбас. І зараз там скрізь повна *опа, що в економіці, що в інфраструктурі, що у всіх інших питаннях, - ТАМ ПРОСТО ПОМОЙНА ЯМА, НАЗВА ЯКІЙ РЮЦЬКІЙ МІР. Отже ж НАТО, будь воно неладне...
Я до 123 Показати IP 16 Вересня 2018 12:01
еге ж..зате НАТО так красиво врятувало югославію, лівію, що ті дотепер воюють... ще намагались спасати Єгипет та Сірію але їх зразу послали.
українець до Я Показати IP 16 Вересня 2018 12:10
КАЦАПУРА? Так шкода вбивць?
Я до українець Показати IP 16 Вересня 2018 18:09
ти себе називай як є а не українець....а америкосів мені зовсім не шкода
Григорій Іванович Показати IP 16 Вересня 2018 10:35
В цюму випадку путінобот під поганялом Я - головка від ...у.. телевізора
Я до Григорій Іванович Показати IP 16 Вересня 2018 12:06
хто не поділяє маразм порохоботів - путіноботи??
Марина Показати IP 16 Вересня 2018 10:35
В Україні ( і не тільки Грузія, Сирія ....) обкрадають, гадять і верещать про права, демократію, православіє і т.д. семе наш сусід -росія, анексуючи і окупуючи територію України, вбиваючи її громадян. Була в Україна у НАТО, ординський мордор не смів би у бік України подивитися. А "Я" радила б менше дивитися расєйське телебачення.
Я до Марина Показати IP 16 Вересня 2018 12:05
ви б взагалі менше телевізор дивились а більше аналізували зміни на картах світу.. там все видно.. і при тому ніяких патріотичних вересків не чути
Я Показати IP 16 Вересня 2018 12:02
нема мозгів але свідомі... як заповідав стефко
Марина Показати IP 16 Вересня 2018 13:23
До "Я": це вже добре що ви визнаєте у себе відсутнясть мізків, але як при цьому ви можете дивитися та "аналізувати зміни на картах світу"?
Я до Марина Показати IP 16 Вересня 2018 17:59
ви мене із свідомими не путайте.. я до їхнього рівня не впаду