USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Грузія з 1 червня відкриває сухопутні кордони

25 Травня 2021 16:49
Уряд Грузії з 1 червня відкриває сухопутні кордони країни, які через карантинні обмеження були закриті з березня 2020 року.

Про це передає Imedi News, пише Бабель.

В країну пустять при наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до вʼїзду, або свідоцтва про проходження повної вакцинації.

Також рекомендовано мати медичну страховку, яка покриває лікування від COVID-19.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus