USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Гуляв з тіткою та загубився: у Луцьку патрульні прийшли на допомогу малюкові

15 Серпня 2025 13:43
Учора на дитячому майданчику в Луцьку небайдужа жінка помітила самотнього хлопчика. Малюк розповів, що загубився і не може знайти тітку, з якою гуляв.

Про це повідомили в патрульній поліції Волині.

Отримавши опис тітки, інспектори одразу розпочали пошуки та невдовзі знайшли жінку. Хлопчик швидко опинився в обіймах рідної людини.

Читати ще: У Луцьку розшукали хлопця, який втік з дому після сварки з мамою

Патрульні пояснили, як діяти у подібних ситуаціях, та повідомили про подію батькам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus