USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Патрульна поліція показала нові жезли. ФОТО

19 Серпня 2015 09:06
Патрульні поліцейські Києва не використовують звичних українцям «смугастих» жезлів, вважаючи їх символом корупції, - повідомляє «Тиджень».

Натомість столичним патрульним поліцейським видали нові жезли. Фото виклала в Instagram патрульна Людмила Мілевич.



«І ось він «Жезл» Нам видали його нарешті», – написала Мілевич.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 18 серпня закінчилася реєстрація кандидатів у патрульну поліцію Луцька. Протягом двох тижнів майже 4 тисячі осіб виявили бажання стати поліцейськими.

Нагадаємо, у луцькій патрульній службі буде задіяно 160 поліцейських, із них щоденно працюватиме 20 постійно діючих патрулів. Так, патрульна служба працюватиме 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Отож, дані свідчать: відбір буде жорстким. Із 24 кандидатів лише один стане поліцейським.

Зауважимо, ІА Волинські Новини повідомляло, що рівень довіри до Патрульної поліції є високим. Як повідомлялося, патрульна поліція Києва показала свою відмінність від міліції, опублікувавши результати своєї роботи за перший місяць існування у вигляді інфографіки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
даі Показати IP 19 Серпня 2015 09:07
нова селфі палка для поліції
Анонім Показати IP 19 Серпня 2015 09:31
Отото жезл )))) Тепер вони будуть як чергові на залізничній станції ))))
анонім Показати IP 19 Серпня 2015 09:38
нахай напишуть скілки списали грошей на жезли
Анонім Показати IP 19 Серпня 2015 09:48
З обкрадають пенсіонерів, щоб купити жезли і іншу дурню! Ото країна - як у казці, страна дураков продажних!
Анонім Показати IP 19 Серпня 2015 09:49
Самі виробляють і в себе купують за бюджетні кошти!
Анонім Показати IP 19 Серпня 2015 10:01
в німців здерли
123 Показати IP 19 Серпня 2015 10:01
Все правильно. Такий жезл та в одне місце запхати ... то вам не старий. Може хоч трохи будуть думати.
Йух Показати IP 19 Серпня 2015 10:56
Вот это новость! Сенсация века! Новый прорыв в науке и технике. Может еще покажите какие труселя у новых полицейских?
Андрій до Йух Показати IP 19 Серпня 2015 11:50
Труселя з патріотичною вишиванкою.
123 Показати IP 19 Серпня 2015 11:01
І ось він ЖЕЗЛ !!!!! Нам видали його нарешті! Пинзец! Лучше и не скажешь.
8888888 Показати IP 6 Січня 2016 19:33
Вы только оскорблять и гЫ-гЫкать умеете, даже критиковать в цвет не научились, Поліція.., не обращайте внимания на обезьян
ЛУЧАНИН Показати IP 21 Квітня 2016 03:03
ОЦЕ ТАК ЖЕЗЛ!!!Настояще посміховисько!Це ж точнісінько таку ж палку мають чергові на залізничній станції!!!Нехватило розуму придумати щось інше,а взяли і скопіювали в залізничників!!!Поліція з жезлом для залізничників!!!Просто СУПЕР!