USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гунчик блокує мою діяльність, як тільки може, - Ігор Гузь про голову ОДА

17 Січня 2018 12:55
Перебування нардепа-мажоритарника у провладній коаліції дає можливість залучати додаткові ресурси для розвитку громад. Із такими політичними реаліями потрібно рахуватися, - вважає Ігор Гузь. Про це він розповів під час відвертої розмови із Остапом Дроздовим на телеканалі ZIK.

Про це повідомляє прес-служба нардепа.

За словами Гузя, для вирішення реальних проблем виборців, зокрема медиків, шахтарів, вчителів потрібно постійно комунікувати із урядовцями і використовувати всі можливості народного депутата.

"Це конкретні громади, які отримують конкретні кошти для соціально-економічні розвитку. Я - політичний реаліст. А це - наші реалії», - пояснив депутат.

Проте він не сприймає себе виключно як лобіста, адже не готовий постійно пристосовуватися до влади та робити «зручні» для неї заяви.

«Якщо ти займаєш жорстку позицію щодо влади, ти отримує відповідну реакцію. Давайте відверто казати, сьогодні ГПУ та СБУ відіграють репресивну роль, цькування. Будь-хто, хто переходить межу, отримує десятки кримінальних справ, атаки з боку ботів, відповідних медіа та інші речі. От зокрема у нас на Волині голова обласної адміністрації (Володимир Гунчик, - ред.) займає не просто до мене критичну позицію, а просто де може, «вставляє палки» в мою діяльність», - пояснив Гузь.

Відео з ефіру - розміщено на сторінці нардепа у Фейсбук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Носатий дядько Показати IP 17 Січня 2018 12:58
А яка у гузя "діяльність"?
Він до Носатий дядько Показати IP 17 Січня 2018 13:06
Згідний з вами, там і палок немає куди вставляти
К.лучанин до Носатий дядько Показати IP 17 Січня 2018 13:10
НАРДЕП ВРУ!!!! Як маєш бажання, то висувай на виборах свою кандидатуру та ПЕРЕМАГАЙ ! Бажаю Носатому дядьку успіху на виборах і подальшої " діяльності" ( за виразом Нос. дяд.)
124 Показати IP 17 Січня 2018 13:19
що зробив кориснго Гузь невідомо ,а Гунчик опустив Волинь нижче плінтуса.
Мешканка до 124 Показати IP 17 Січня 2018 14:59
Ну чому невідомо , що Гузь зроив - озеро переплив- чим не діло ,,,,
С.С.Горбунков до 124 Показати IP 18 Січня 2018 00:17
як там у фільмі "Бриллиантовая рука": "на его месте, должен бы быть я..."
Емілія Показати IP 17 Січня 2018 14:49
Та Гунчик сидить там в теплому кріслі та рже зі всіх нас. Ніфіга ж для Волині не зробив, тільки все наради проводить. Коли вже громаду почують.
Вовк до Емілія Показати IP 17 Січня 2018 15:08
Шахта 10 досі не збудована. Всьо, давай дасвіданія, губернатор.
Запорожець Показати IP 17 Січня 2018 14:50
Я підтримую Гузя. Той говорить все, що думає. Скільки вже тим баригам, як каже Міхо, мовчати.
Лучанин до Запорожець Показати IP 18 Січня 2018 01:38
Ви вірно пишете: "Той говорить все" - але навряд чи він ДУМАЄ що говорить.
Мешканка до Запорожець Показати IP 18 Січня 2018 10:01
То як ви вже підтримуєте так Гузя - то ДУЖЕ прошу напишіть ,що Гузь зробив, окрім переплиття озера ну дуже цікаво. А так говорити ми всі можемо.Відразу хочу написати - я не прихильник Гунчика радше навпаки.
Гуня Показати IP 17 Січня 2018 14:51
Хоть би раз той губернатор, як і належить чиновнику такого рівня, дав гідну відповідь нардепу. А то все критика та критика.
Анатоль_Б Показати IP 17 Січня 2018 15:06
У Нововолинську Гарант купив Оснастку. Чи не міг би він надіслати сюди пана Володимира для керівництва заводом?Завод правда, поки стоїть, але можна було би тут випускати хоч рошен, хоч богдан.
Кулик В.Р. Показати IP 17 Січня 2018 15:14
Давайте нового губернатора, може хоч той з бурштином порішає
123 до Кулик В.Р. Показати IP 18 Січня 2018 16:17
А з бурштином все і порішано. І не треба бути губернатором щоб порішати, навіть я зміг би(.
Лучанин до мешканки Показати IP 18 Січня 2018 19:08
Купив за свою місячну зарплату депутата нового Джипа