Ініціатива Ківерцівської міськради: у Волинській ОВА прокоментували 150 млн на стадіон і доріжки
У Волинській обласній військовій адміністрації спростували причетність до оголошеного тендеру на будівництво стадіону і доріжок у Ківерцях.
Нагадаємо, у місті Ківерці, населення якого становить близько 14 тисяч осіб, хочуть витратити 150 мільйонів гривень на стадіон та бігові доріжки. Гроші, велика частина яких до бюджету надходить з податків військових 100-ї бригади ТРО, вирішили віддати фірмі з сумнівною репутацією.
В ОВА повідомили, що отримали сьогодні багато згадок у соцмережах та повідомлень на офіційні сторінки адміністрації щодо тендеру, оголошеного Ківерцівською міською радою. Зокрема, багато людей думають, що рішення виділити кошти на будівництво стадіону приймала Волинська ОВА.
Як зауважують, це рішення прийняла Ківерцівська міська рада, адже мова йде про їх бюджет.
«Волинська ОВА (ОДА) – виконавча гілка влади, а не орган місцевого самоврядування. Навіть під час воєнного стану, обласна адміністрація «не має права втручатися у здійснення органами місцевого самоврядування власних повноважень» (ст. 35 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації»). В тому числі, до формування та розподілу бюджету територіальної громади», – наголосили в ОВА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, у місті Ківерці, населення якого становить близько 14 тисяч осіб, хочуть витратити 150 мільйонів гривень на стадіон та бігові доріжки. Гроші, велика частина яких до бюджету надходить з податків військових 100-ї бригади ТРО, вирішили віддати фірмі з сумнівною репутацією.
В ОВА повідомили, що отримали сьогодні багато згадок у соцмережах та повідомлень на офіційні сторінки адміністрації щодо тендеру, оголошеного Ківерцівською міською радою. Зокрема, багато людей думають, що рішення виділити кошти на будівництво стадіону приймала Волинська ОВА.
Як зауважують, це рішення прийняла Ківерцівська міська рада, адже мова йде про їх бюджет.
«Волинська ОВА (ОДА) – виконавча гілка влади, а не орган місцевого самоврядування. Навіть під час воєнного стану, обласна адміністрація «не має права втручатися у здійснення органами місцевого самоврядування власних повноважень» (ст. 35 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації»). В тому числі, до формування та розподілу бюджету територіальної громади», – наголосили в ОВА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
скептик
Показати IP
20 Червня 2023 21:59
знайшли як відмити бабло
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
Слідчий
Показати IP
21 Червня 2023 00:08
Сільського голову притягнути до відповідальності,і його підлеглих,придумали аферу,одні барабани інші сковорідки
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
Зоряна
Показати IP
21 Червня 2023 09:04
Не потрібен зараз наддороговартісний ремонт невеличкого стадіону у невеличкому містечку. Наші військові після првернення потребуватимуть реабілітації. Потрібні реабілітаційні центри. Програми реабілітації, якісні фахівці. Ось куди потрібно спрямовувати кошти. А не розбазарювати те, що надійшло від податків наших Героїв.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
Він
Показати IP
21 Червня 2023 09:06
Здали
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
Михайло
Показати IP
21 Червня 2023 14:16
Ковальчук молодець старається для людей, а не як попередній міський голова за три сроки перебування не зробив ні чого. Респект і уважуха Ковальчуку!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
За правду
Показати IP
21 Червня 2023 21:57
Хай каналізацію до толку приведе,те що його компаньйони понаривали,хай заасфальтують,спортсмен йопт. Де шо люди зроблять,так він найперший на фотках.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046225)
Особиста думка
Показати IP
22 Червня 2023 16:06
Невже завжди Ківерцям бути зачуханим містом, про яке жоден мер не дбав? Хай хоч стадіон буде. Діти з третьої школи, не будуть вчитися он-лайн, бо разом зі стадіоном буде споруджено укриття для учнів. Якщо щось планують для людей, то завжди хтось шукає щось таке не таке, обливає брудом того , хто хоче робити.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.