USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Іран атакував країни Перської затоки

Сьогодні 08:27
Країни Перської затоки повідомили, що на світанку (за місцевим часом, – ред.) в середу перехопили нову хвилю іранських дронів і ракет.

Про це пише УП з посиланням на CNN.

Об'єднані Арабські Емірати попередили жителів, аби вони залишалися в безпечних місцях, а Міністерство оборони ОАЕ заявило, що засоби протиповітряної оборони реагують на загрози ракет і дронів з Ірану.

За останні години Саудівська Аравія заявила, що перехопила шість балістичних ракет, які летіли в бік авіабази Prince Sultan. Міністерство оборони також повідомило, що перехопило кілька дронів у східній частині країни. Раніше міністерство повідомило про перехоплення балістики, що прямувала до нафтового родовища Shaybah.

Читати ще: Іран вдарив балістикою по німецькій військовій базі в Йорданії

Крім того, вранці у Бахрейні пролунали сирени, і Міністерство внутрішніх справ закликало жителів прямувати до найближчих безпечних місць.

Раніше іранські військові заявили, що здійснюють багаторівневі та безперервні атаки на американські бази та Ізраїль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus