USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Каналами центрального парку Луцька курсуватимуть човни

6 Грудня 2017 12:38
Романтичні поїздки на човнах можна буде здійснювати каналами центрального парку імені Лесі Українки в Луцьку.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Рачков під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 6 грудня.

Аби такі поїздки стали можливими, вздовж каналів будуть встановлені місця базування човнів.

Окрім того, дещо зміниться загальна схема розміщення тимчасових споруд на території центрального парку.

«Усі ми спостерігаємо за позитивними змінами, які відбуваються на сьогодні в центральному парку. Відповідних змін потребує і схема розміщення тимчасових споруд», – зазначив заступник міського голови.

Так, заплановано, зокрема, розміщення додаткових кіосків із продажу морозива в парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
777 Показати IP 6 Грудня 2017 13:14
Ага.подводные...
Макс Показати IP 6 Грудня 2017 13:17
Идея отличная, только ж сделайте всё разумно, а не как обычно (экономя и пиля бабло).
КЕТ Показати IP 6 Грудня 2017 13:52
Наш парк зараз дуже привабливий. Успіхів!
К.лучанин Показати IP 6 Грудня 2017 14:05
Я вже уявив на каналах парку гондоли. Черги бажаючих покататись. Час катання очевидно буде лімітований. По парку прогулються лучани і гості міста. Лунає патріотична українська музика. Все гарно. А вночі приходять страшні вандали . На ранок ми дізнаємся ,що човни -гондоли вже на березі і перекинуті вверх дном , а деякі спочивають на дні каналу. Жах! Хочеться , щоб такого не було !!!
Мудрий Показати IP 6 Грудня 2017 14:41
Огидно читати недоброзичливі блювотиння-висловлювання. На човнах будуть кататись закохані і щасливі сім`ї. Перед входом до парку оркестр гратиме вальси і люди танцюватимуть.
вовк до Мудрий Показати IP 6 Грудня 2017 18:12
в цих канавах хіба на кориті попливеш.
Класно Показати IP 6 Грудня 2017 17:37
Що значить молоді при рулі ! десь були , щось запозичили корисного, організували , зробили . А головне все видно ,є результати і чималі . А то все ремонтували Волі проспект тепер і парк , і вулиці , і двори , і десь гроші за багат то десятків років знайшлися .Ми будемо краще Рівного