USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кандидати в президенти ідуть нога в ногу, але Тимошенко лідирує

14 Вересня 2018 17:28
Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, то перемогти на них могла б Юлія Тимошенко, інші шість претендентів ідуть з невеликим відривом і мають фактично однаковий рейтинг.

Про це свідчать результати соцопитування проведеного КМІС, Центром Разумкова та СОЦИС.

12,9% опитаних (серед тих, хто планує голосувати) готові віддати свій голос за Юлію Тимошенко. Разом з нею у другий тур виборів можуть пройти ще 6 кандидатів – Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Святослав Вакарчук, Анатолiй Гриценко та Юрій Бойко. За них готові проголосувати 7,1-8,4% (зважаючи, що похибка дослідження становить 1%).

При цьому аж 27,5% опитаних відмовилися відповідати на запитання, або сказали, що не знають, за кого голосуватимуть.
15,4% опитаних прогнозують, що на виборах переможе Юлія Тимошенко, 13,4% вірять, що всидить у кріслі Петро Порошенко. У інших кандидатів, на думку опитаних, немає шансів перемогти цих двох.

При цьому половина опитаних відмовилися відповідати на запитання, абосказали, що не знають, хто переможе.
Варто зазначити, що наразі ні Садовий, ні Зеленський, ні Вакарчук не заявили, що йдуть на вибори.

Дослідження тривало з 30 серпня по 9 вересня. Методом стандартизованого інтерв’ю "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів опитали 10005 осіб від 18 років і старше.

Статистична похибка вибірки не перевищує 1%.

Нагадаємо, якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то серед лідерів були би ВО “Батьківщина” (лідер - Юлія Тимошенко) і партія “Слуга народу” (лідер - Володимир Зеленський).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ку-ку Показати IP 14 Вересня 2018 17:54
Косі - НІ!
Іваничі до Ку-ку Показати IP 14 Вересня 2018 19:10
І Петі -ні
11 Показати IP 14 Вересня 2018 17:57
Дайте Юлі волю . Буде порядок . Середній клас може знову буде на плаву
Вася до 11 Показати IP 14 Вересня 2018 20:09
Хіба на такому "плаву", як дещо в ополонці) Давайте не будемо обманювати одне одного і себе в першу чергу. Єдиний період відносно "ситих" років в Україні (умовно і грубо - початок в другу каденцію Кучми, Ющенко, закінчення при Януковичу) був пов'язаний з зовнішніми сприятливими факторами, і аж ніяк не з "ефективними українськими управлінцями" (яке б прізвище Ви тут не підставили). Висока ціна на українську сировину, метали, добрива, доступне міжнародне кредитування, бум на міжнародні інвестиції в нерозвинені економіки, мабуть тут і дешевий російський газ... Тому не зміниться нічого і після цих виборів (судячи з реклами - українцю все так само подавай прості і легкі рішення складних питань, типу "змінимо конституцію - заживемо як Америка"). Чекаємо наступного періоду "зовнішніх сприятливих факторів"))
Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 17:59
Ну не брешіть ви,ніяких ти мошенків ніхто не вибирає,вже боти видали себе в попередній новині про юлю,,все продажне,от і ваші опитування продажні,люди майте розум,а не ти мошенку в головах.
лучани Показати IP 14 Вересня 2018 18:04
Дутий рейтинг за гроші Путлєра. Тимошенко пролітає на виборах знову з ганьбою.
Просто Показати IP 14 Вересня 2018 18:05
ви вже ж не гоніть з такими рейтингами...
11 Показати IP 14 Вересня 2018 18:52
Юля переможе . Ботам смерть
Держслужбовець Показати IP 14 Вересня 2018 19:36
Хто взагалі піде на ті вибори? Всі ж в Польщі.
Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 20:11
Порошенко другий? Хто його вибере після всього ? Чи хочете далі жити "в шоколаді"?
А Показати IP 14 Вересня 2018 21:22
Всі під...раси нема за кого голосувати
наталія Показати IP 14 Вересня 2018 22:46
а савченко чого не в списку??
ан Показати IP 15 Вересня 2018 09:33
невже хтось буде голосувати за пороха? а кандидатура зеленського і вакарчука це брєд. Ще нам клоунів невистачало при владі в прямому змісті цього слова.!!!!!!!!!!!!!!!
Волинянин до ан Показати IP 16 Вересня 2018 10:14
Меліть не меліть аля більшим ворогом Росії ніякий президент не був як Порошенко. Факти за себе говорять самі. А те що ви г*мна навибирали на місцях ще ваш вибір