USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Хабар за дозвіл на викид шкідливих речовин. Подробиці затримання заступника голови Ковельської РДА

14 Лютого 2022 16:57
Кошти, які правоохоронці вилучили в заступника голови Ковельської РДА Дмитра Красносельського, були хабарем за дозвіл на викиди шкідливих речових в повітря для одного з підприємств Маневиччини.

Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.

Як зазначає джерело, Дмитро Красносельський ніс частину хабара одному високопоставленому працівнику ОДА, який мав посприяти підприємству, що в Маневицькому районі, в отриманні дозволу на викид шкідливих речовин. До цього підприємство тричі намагалось отримати дозвіл, але безуспішно.

Проте грошей Красносельський не доніс. О 13:29 він увійшов у будівлю ОДА, слідом за ним – працівники СБУ та прокуратури, які й затримали його на сходах. Загальна сума хабара становила 4 тисячі доларів, проте у Красносельського вилучили тільки 2 тисячі.

У поліції підтвердили факт затримання. Як зазначили, Красносельський вимагав кошти за сприяння в отриманні вищезгаданого дозволу. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Після оголошення посадовцеві про підозру будуть обирати запобіжний захід.

Зазначимо, що Дмитро Красносельський – уродженець Луганська. Навчався у Луганському інституті внутрішніх справ МВС України, працював в органах МВС Луганщини. У 2014 році очолив Кремінську РДА Луганської області. З вересня 2020 року працював заступником голови Маневицької РДА, а 20 квітня 2021 року був призначений заступником голови Ковельської РДА.

Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ігор Показати IP 14 Лютого 2022 17:20
Хіба не видно що це чайові лежать у меню.( суддя підтвердить)
Банндура Показати IP 14 Лютого 2022 17:36
І як це розуміти? Спеціально завчасно затримали щоб не світити отого "високопоставленого чиновника ОДА". Цікаво хто б це міг бути? ;)
Наташа Показати IP 14 Лютого 2022 18:04
Кухарик однозначно, вІн же керівник екології області
шкода Показати IP 14 Лютого 2022 18:15
зря СБУ не взяли собою НАБу, цікава картинка на вечір могла б намалюватись, два "ган..а" з лугандона, затримано на премії 2+2, за дозвіл дихати незабрудненим маневицьким повітрям.
14 Показати IP 14 Лютого 2022 18:28
Цікаво, чи кого звільнять через Красносельського. А ще, чийого посадять!?
Ага до 14 Показати IP 14 Лютого 2022 19:36
Алфьорову за смертельне ДТП не посадили, а тута 2 тис. чайових. НЕ ВIРЮ.
Ага до Ага Показати IP 14 Лютого 2022 20:28
Тебе заклинило ?
Яник до Ага Показати IP 15 Лютого 2022 00:32
Хулі домахався до алфьорової. Зависть бере,шо ти бідоття не виграєш?
123 до Яник Показати IP 15 Лютого 2022 17:39
Переживаємо за себе. Вбивця на дорозі
Олег Показати IP 14 Лютого 2022 19:13
Ця операція увійде у всі навчальні посібники під назвою, як не треба проводити подібні операції, тобто затримати того, хто передає гроші до моменту передачі. Клоуни, соромно мало б бути за таке)))
не сміши до Олег Показати IP 14 Лютого 2022 22:43
Митник до Києва 700 тисяч бакінських (по інших даних 1 млн) підписані не довіз. то дріб'язок
Кірік Показати IP 14 Лютого 2022 19:28
Це ж всі кого привів за собою Погуляйко. І цього мєнта луганского, і сєпара в інфраструктуру, і старого взяточника в соцзахист. Де, бляха муха, той Зе-слуга народу? Кого він призначив головою ода і чому не реагує?
Вони всі однакові до Кірік Показати IP 14 Лютого 2022 21:20
Подивіться Бігуса про тьорки Трухіна, і стане все зрозуміло
Анатолій Показати IP 14 Лютого 2022 21:21
це с..и приїхали з Луганська піднятся на волиняках
Пеирович Показати IP 14 Лютого 2022 23:58
Ржу. Вже б і затримали в момент передачі хабаря.
Петровна Показати IP 15 Лютого 2022 00:01
Вже в Рда коментнули що він зранку написав заяву і поіхав до луцька!!! Ржу. Чуть шо зразу вже звільнився заднім числом))))
1 Показати IP 15 Лютого 2022 08:17
Валюшка Кухарик.....думайте....
2 Показати IP 16 Лютого 2022 15:02
трохи наполохали.
3 Показати IP 16 Лютого 2022 15:03
нікого вони там не наполохали