Хакери ГУР вивели з ладу найбільшого сибірського інтернет-провайдера
Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України за підтримки кіберактивістів паралізували роботу одного з найбільших інтернет-провайдерів у російському Сибіру «Оріон Телеком».
Про це повідомили джерела Бабеля в розвідці.
Мережі провайдера активно використовували російські силовики, щоб здійснювати агресію проти України. Без зв’язку залишилося закрите місто, яке спеціалізується на видобутку урану. «Оріон Телеком» там був єдиним провайдером.
У результаті операції співробітники ГУР і активісти вивели з ладу 370 серверів та близько 500 мережевих комутаторів. Також затерто бекапи – це не дозволить провайдеру швидко відновити роботу.
Читати ще: Українські хакери знищили дані та сервери провайдера, який обслуговував нафтопромислову галузь РФ
За даними українських розвідників, мешканці російських міст Красноярськ, Іркутськ, Братськ та Абакан зранку скаржаться на відсутність інтернету і телебачення.
У місцевих спільнотах в Telegram поширюють лист нібито від українських хакерів на адресу інтернет-провайдера з наступним тестом російською: «Зі святом, нешановані росіяни, скоро ви житимете в кам’яному віці, а ми вам допоможемо. Слава Україні». Лист підписали активісти хакерської групи BO Team.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили джерела Бабеля в розвідці.
Мережі провайдера активно використовували російські силовики, щоб здійснювати агресію проти України. Без зв’язку залишилося закрите місто, яке спеціалізується на видобутку урану. «Оріон Телеком» там був єдиним провайдером.
У результаті операції співробітники ГУР і активісти вивели з ладу 370 серверів та близько 500 мережевих комутаторів. Також затерто бекапи – це не дозволить провайдеру швидко відновити роботу.
Читати ще: Українські хакери знищили дані та сервери провайдера, який обслуговував нафтопромислову галузь РФ
За даними українських розвідників, мешканці російських міст Красноярськ, Іркутськ, Братськ та Абакан зранку скаржаться на відсутність інтернету і телебачення.
У місцевих спільнотах в Telegram поширюють лист нібито від українських хакерів на адресу інтернет-провайдера з наступним тестом російською: «Зі святом, нешановані росіяни, скоро ви житимете в кам’яному віці, а ми вам допоможемо. Слава Україні». Лист підписали активісти хакерської групи BO Team.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Жінка померла, чоловік – у реанімації: в Луцькому районі двоє людей провалилися у каналізаційний люк
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.