USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Хор «Гомін» та TEATR.org.ua в Луцьку передали 25 автомобілів для ЗСУ

21 Жовтня 2025 16:07
У Луцьку передали першу партію автомобілів у межах збору «Народний гомін». 25 пікапів уже вирушили на різні ділянки фронту, але збір триває.

Про це повідомила пресслужба Львівського органного залу.

Це перша половина автівок для фронту, які вже вдалося закупити, відремонтувати та доправити на передову завдяки донатам відвідувачів концертів «Гомону».

Подія відбулася на Замковій площі в Луцьку у понеділок, 20 жовтня, в присутності хору, організаторів збору та військових.

Збір коштів на автомобілі для Збройних сил України триває протягом всеукраїнського туру хору, організованого TEATR.org.ua. У планах колективу – зібрати 10 мільйонів гривень для придбання таких потрібних для фронту автівок. Адже мобільність для наших захисників – це основа виживання та якісного виконання завдань без втрат.
Це вже третій великий збір хору «Гомін» з початку їхнього тріумфального туру Україною, розповів художній керівник колективу Вадим Яценко.
«Історія цього великого збору, який ми назвали «Народний гомін», почалася, коли ми зібрали мільйон гривень для Головного управління розвідки. Нам це вдалося доволі швидко, тому вирішили масштабуватися», – зазначив він.
«Ми хотіли зробити збір, який закриє максимальну кількість запитів щодо авто від військових, які в нас є, – додав співзасновник TEATR.org.ua Назар Грищук. – «Народний гомін» – це збір на 50 автівок для 50 підрозділів, які боронять нашу державу від півночі до півдня».
Велику ціль вирішили розділити на два етапи, щоби пікапи швидше вирушили на фронт – туди, де їх найбільше потребують.

Читати ще: У Луцьку виступив відомий львівський хор «Гомін». Фоторепортаж

Хор «Гомін» Львівського органного залу продовжує свій всеукраїнський тур із програмою ретропісень «Цей хор, цей хор мені щоночі сниться».
«Важливо всіма силами наближати перемогу, допомагати Силам оборони. Цей репертуар і неймовірно харизматична програма допомагають збирати кошти для захисників України», – каже співдиректор Львівського органного залу Тарас Демко.
«Місія хору «Гомін» під час війни – це тримати українську культуру, підтримувати бойовий дух і, звісно, підтримувати Збройні сили України», – підкреслює директор Львівського органного залу Іван Остапович.
«Ми, на жаль, живемо у такі часи, коли, як на мене, є два принципи: або ти в армії, або ти для армії. І якщо наша творчість може бодай чимось допомогти – ми готові працювати й далі», – зазначає Вадим Яценко.
Збір триває. Попереду – десятки концертів хору «Гомін» у різних містах України. А вже з 6 листопада стартує європейський тур колективу, під час якого слухачі теж зможуть долучитися до збору «Народний гомін» та інших благодійних ініціатив хору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus