USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Христос воскрес!» Тищенко на Різдво привітав українців із Великоднем

7 Січня 2022 12:19
Народний депутат від фракції «Слуга народу» Микола Тищенко вкотре осоромився. 7 січня, на Різдво, він привітав українців із Великоднем.

Помітивши помилку, він видалив допис, а потім написав новий, повідомляє OBOZREVATEL.

Зранку в п’ятницю на Facebook-сторінці Тищенка з’явився допис, наприкінці якого було написано «Христос Воскрес».
Варто зазначити, що «Христос Воскрес» – це великоднє вітання. Цей звичай найпоширеніший серед православних. Таким чином вони вітають один одного в перший день Великодня і протягом наступних сорока днів. Відповідати на таке вітання слід фразою: «Воістину воскрес!».

Через якийсь час Тищенко помітив свою помилку та видалив допис. А пізніше опублікував новий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Українець Показати IP 7 Січня 2022 12:43
Люди добрі, хто при владі???? Вони пробивають дно))). Зе, відречись від них, тягнуть в болото….
Анонім до Українець Показати IP 7 Січня 2022 13:30
Кого обрав,той і при владі.
Додік до Українець Показати IP 7 Січня 2022 14:28
А воє ЗЕ краще за цього дебіла?
Анонім до Українець Показати IP 7 Січня 2022 14:34
ая -яй! можна подумати .що твій зе кращий! ще невідомо кто і кого тягне в болото таких й...украінців як ти!.які своіми 73 % відсотками зробили і продовжують робити це.
Анонім Показати IP 7 Січня 2022 12:59
Родился... Воскрес... Коле впадлу разбираться в таких мелочах. Позорище.
В. Показати IP 7 Січня 2022 13:07
Во дурак!!!
Анонім Показати IP 7 Січня 2022 13:10
Отакі при владі всі
Уася до Анонім Показати IP 7 Січня 2022 14:01
а були розумніші? Таке враження, що всіх дурка косить, як тільки до корита добираються
Бодя Показати IP 7 Січня 2022 13:42
Коля космос!
луцьк Показати IP 7 Січня 2022 13:57
А ми хочемо жити краще..... З ким???
Точно Показати IP 7 Січня 2022 14:04
Колька - мітболл..... Непотріб.
Ото понавибирали ! Показати IP 7 Січня 2022 14:34
73 % електорат, вам за своїх не соромно ?
Анонім до Ото понавибирали ! Показати IP 11 Січня 2022 11:47
ви решта 27% певно забули пороха який їздив п.яний і виходив до людей..?
Вася Показати IP 7 Січня 2022 15:36
Мені знається,що усім НАРОДНИМ СЛУГАМ потрібно до психолога а де кому до прихіатра.
Анонім до Вася Показати IP 7 Січня 2022 17:11
і дуже багатьом ще й до нарколога!
Дмитрий Показати IP 7 Січня 2022 19:40
С Днём победы
Бульба Показати IP 8 Січня 2022 01:25
Та він реально нещасний!! Не можна сміятись з таких!!!
Кіндрат Показати IP 8 Січня 2022 08:50
Напевно рання Пасха в цьому році, раз все запорошило сніжком.
Катя Показати IP 8 Січня 2022 14:38
Люди добрі, не дивуйтесь, в того тищенка(пишу з малої букви) мізки взагалі відсутні, що він вміє, то з бабами товктись, тут розуму не треба.