USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Коли Україна перейде на літній час

25 Лютого 2019 15:43
Перехід на літній час у 2019 році в Україні відбудеться в останню неділю березня. Українці переведуть стрілки годинника на одну годину вперед. А це означає, що спати будемо на годину менше, пише канал 24.

Щороку українці переходять на літній час в останню неділю березня, а на зимовий – в останню неділю жовтня. Тож цього року годинники переведуть в ніч з 30 на 31 березня о 3 ранку на одну годину вперед.

Через те, що людям треба вставати на годину раніше – це особливо важко сприймається організмом. Часто звучать скарги на втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депресію. Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі люди, що мають проблеми з кров'яним тиском та захворювання серця – їм треба бути особливо уважними.

Експерти радять починати адаптовуватися хоча б за тиждень до переведення годинників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
опа Показати IP 25 Лютого 2019 15:58
Проголосую за кандидата в президенти, який скасує переведення на літній час!!!
Пенсіонер до опа Показати IP 4 Березня 2019 16:48
Читай конституцію , це не входить в повноваження президента , як багато іншого що обіцяють кандидати-популісти .
Вася Показати IP 25 Лютого 2019 16:02
на вибори перейдем на літо
ангст Показати IP 25 Лютого 2019 16:23
Коли вже припинять займатись цим брєдом?
ще не зовсім свідоми до ангст Показати IP 25 Лютого 2019 16:41
На все воля ТРАМПА. Скаже вводити чикагський часовий пояс, введуть.
Волиняка до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Лютого 2019 18:16
ти пропонуєш жити за часом кремля?
Віктор до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Лютого 2019 18:39
Трамп трампом а ти б до психіатра сходив)))
Пенсіонер до ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Березня 2019 16:50
А ти б хотів волю пукіна в Україні ?
Леонід до ангст Показати IP 10 Березня 2019 22:03
співаєш пісню "а я в росіюдомой хочу"?
Анонім Показати IP 26 Лютого 2019 08:43
А мені подобаються довжелезні літні світлі вечори