USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кожна четверта ДТП на Волині – за участю євроблях

1 Вересня 2018 13:19
На волинських дорогах висока аварійність.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

Смертність в результаті ДТП зросла з 31 до 36, або на 16,1%. При цьому, за даними Національної поліції України кожна четверта автопригода стається за участі авто з іноземною реєстрацією.

Звідси ще одна проблема – це незаконне ввезення "євроблях". Завдання чітко поставлено Генеральним прокурором України Юрієм Луценком – цей клондайк закрити, йшлося під час наради керівників правоохоронних органів області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
qwerty Показати IP 1 Вересня 2018 13:32
Для 3,5млн таких авто це ще нормальный показник. 41млн людей в країні, 3,5млн блях, хай 3,5*4=14млн авто на укр реєстрації. 14 + 3.5 = 17.5 млн авто для 41 млн людей. адекватні водії блях їздять культурніше бо проблем не хочуть. А деякі дебіли є як і на укр так і іноз.реєстрації. Навіщо робити культ бляхофобства?
111 Показати IP 1 Вересня 2018 14:09
А щож робити з полициэю пане Юрию яка бэ службови авто на Украйнський реэстраций
волинянин Показати IP 1 Вересня 2018 14:24
А 3/4 на українських номерах !!! Ура статистиці!
Саньок Показати IP 1 Вересня 2018 15:29
А тепер скажемо по-іншому: "Три чверті аварій - з авто на українській реєстрації". Нащо маніпулювати. Причепилися до тих євроблях. Люди купують ті авто тільки тому, що держава все робить, щоб обібрати народ
Віктор Показати IP 1 Вересня 2018 16:20
Шановні ВН, не ставте на фото німецькі транзити, вони до євроблях не мають ніякого відношення!!!
valik Показати IP 1 Вересня 2018 18:59
я вам скажу більше що дана статистика не відповідає дійсності а просто видумана,а реальні дані поліції за 2017-2018 складає 10% на єврономерах а решта 90% на українських.. впевнитись у цій брехливій та видуманій статті проти євроблях,можна на сайті нацполіції....все залежить від людини за кермом,та проблеми у видачі прав кому попало...і бездіяльності спеціальних служб. добре що є євробляхи адже можна на таких статтях піднімати рейтинг новин,є робота у страхових та станціях обслуговування,а ще продаж дизельного та бензинового палива!
Отакої... до valik Показати IP 1 Вересня 2018 21:44
Статистика правильна...але бляхарі на незареєстрованих та на незастрахованих авто вбивають людей та тікають,часто пьяні знайти їх неможна
123 до Отакої... Показати IP 1 Вересня 2018 23:34
Обоснуй а? А не тринди. Ок? Зассяв?
Правдоруб до valik Показати IP 1 Вересня 2018 22:38
Не обьективна думка євробляшаника))
Правдоруб Показати IP 1 Вересня 2018 22:35
Ви почитайте кримінальну статистику-у 96% кримінальких злочинів використовувались авто на іносзеній реєстрації !!!
123 до Правдоруб Показати IP 1 Вересня 2018 23:35
Сцилку на свою статитистуку у студію. Чи балабол?
Правдоруб до 123 Показати IP 2 Вересня 2018 00:28
Звернись з запитом в прокуратуру - такі дані у вільному доступі !!!
123 до Правдоруб Показати IP 3 Вересня 2018 12:21
Ти коли цю ересь писав, в прокуратуру ходив? Чи від фонаря загнув?