USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни на єврономерах долучилися до всеукраїнського мітингу

4 Лютого 2018 17:00
Близько двох сотень автівок з іноземною та українською реєстрацією проїхалися вулицями Луцька, аби привернути увагу влади до вимог українців – доступне розмитнення машин.

Громадська акція розпочалася 4 лютого о 13:00 біля гіпермаркету «Епіцентр», о 14:00 стартував автопробіг по Луцьку.

Завершальною зупинкою стала облдержадміністрація.

Керівник волинського осередку «Авто Євро Сила Волинь» Олександр Бідзюра зауважив, що запрошували на захід і владу.

«Наша акція проходить в рамках всеукраїнської, яка відбувається в усіх обласних центрах. Ми сюди запрошували представників влади, але, на жаль, їх немає. Тому, надіємося, що влада побачить і донесе столичним чиновникам, що нас в Україні - тисячі, й варто нарешті прийняти закон про доступне розмитнення», - розповів Олександр Бідзюра.
З’їхавшись до облдержадміністрації, учасники акції виступили та обговорили проблему. Зокрема вони зауважили, що вартість авто в тисячу доларів нині можна розмитнити у 2 тисячі доларів, натомість, як європейці платять у своїх країнах лише 20% від вартості машин. Також громадські активісти зауважили, що запрошували на захід й працівників Державної фіскальної служби, й те, що ніхто не прийшов – вважають за прояв байдужості до проблем громадян.

Учасник автопробігу Максим переконаний, що процес ухвалення закону про доступне розмитнення затягується й тому, що в цьому не зацікавлені окремі чиновники в Києві.

«Ми проводимо всеукраїнську акцію на підтримку доступного розмитнення для кожного громадянина. Щоб в нас не лише ціни були європейські, а й можливості відповідні. Ми проїхалися по місту кількістю десь зо 200 автомобілів і зупинилися біля облдержадміністрації. Своїми діями хочемо показати, що ми велика громада і наші права потрібно поважати, щоб нас почула влада. Я вважаю, що ми маємо дороговартісне розмитнення тому, що окремі високопосадовці мають свій автобізнес, і зробивши справедливе розмитнення, їхні Daewoo ніхто не купуватиме», - каже Максим.

До слова, це вже не перша акція на підтримку доступного розмитнення авто. Нагадаємо, 28 травня 2017 року Луцьк долучився до Всеукраїнського автопробігу, організованого на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні.

Згодом власникам авто з іноземною реєстрацією обіцяли вирішити питання розмитнення на законодавчому рівні.

ЧИТАТИ ЩЕ: АВТО З ЄВРОНОМЕРАМИ: З'ЯВИВСЯ ОБНАДІЙЛИВИЙ ПРОГНОЗ

Однак далі слів справа не рухається.

Як повідомлялося, мітинг сьогодні відбувся й на Хрещатику в Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 109
Укр Показати IP 4 Лютого 2018 17:22
Лиця не тронуті інтелектом...
Волинь до Укр Показати IP 4 Лютого 2018 18:02
В дзеркало глянь. Писака інтелектуал.
аіававаів до Укр Показати IP 4 Лютого 2018 18:07
Ухти, я дивлю, ти трохи дальне апельсина пішов?
аіваіваі до аіававаів Показати IP 4 Лютого 2018 18:08
ой, сче слюну забув пустити
Тьотка до Укр Показати IP 4 Лютого 2018 20:43
Дуже обєктивно. Невдоволення собою породжує ненависть. Надіюсь у Вас є медичний диплом та практика щоб судити про людей, яких не знаєш, тільки по обличчю.)
Сергій до Укр Показати IP 4 Лютого 2018 21:47
Після прийняття законів про адекватне розмитнення такі писаки першими побіжать за нормальними автівками за адекватною ціною. А зараз жовччу своєю харкнув під новиною, та й на бочок спати. Шкода таких людей.
757 Показати IP 4 Лютого 2018 17:38
Военком обласний свій шанс прогавив...перепитати, що то за патріоти...
dsadasdasdas до 757 Показати IP 4 Лютого 2018 18:17
В твому невеликому мозгу патріотизм проходить через военком?
757 до dsadasdasdas Показати IP 4 Лютого 2018 19:10
Рівень твоєї хітрожоп...ті нічим не виміряти, він зашкалює
Тьотка до 757 Показати IP 4 Лютого 2018 20:46
Там було чимало атовців. Потрібно було прийти та послухати, замість того як розглядати фото в інтернеті, один з них виступав.
Сергій до 757 Показати IP 4 Лютого 2018 21:41
Серед учасників акції, до речі, були і ветерани АТО і колишні військовополонені. Так що спочатку своєю тупою головою спочатку можна подумати, перед тим як щось там ляпати.
Ігор Луцький Показати IP 4 Лютого 2018 17:40
Зразу видно шо люди не з дурних, бо ж пікетують там де треба. Нащо в той київ іхать, якшо голова державної фіскальної служби сидить в луцьку в облраді! Та й трохи дорого певне людям які на межі бідності живуть їхать в київ на економних бмв х5 і ренж роверах, солярка по 30 а ЗП то у нас 3200.. Хлопці від себе попрошу ще хай там в нашій облраді відмінять податок на доходи фізичних осіб, бо це просто неподобство, в мене до 20 відсотків зарплати здирають ті ненажери! Чекаю вас на наших номерах і на наших автосервісах)
Вет до Ігор Луцький Показати IP 4 Лютого 2018 18:41
Добре тобі, в тeбe 20%. А якбы 200% чи може 300?А ні ні ні по аналогу до тeпeрішнього "автомита" - коли заробляєш 3200, то 200%, а коли 200 000 то 5%.
Тьотка до так званог до Ігор Луцький Показати IP 4 Лютого 2018 22:20
Ігор Луцький, Пукан, 456, лисий, гоша... Ким ти ще будеш ? Березовим віником?) Ти пишеш під різними ніками, тим самим створюючи масовку. Отакий собі троляка-провокатор, який хоче зіштовхнути лобами земляків. Гірше зомбованого кацапа. Фу. Все повертається бумерангом.
Олег Показати IP 4 Лютого 2018 17:58
Фiшкi таксi навiщьо по знiмали??? 579, 828, евро таксi.Треба було показаты людям для якiх цiлей понакупляли смердючих ,та гнилих корчiв. Романчук куда ти дивишся???????????
Serhii до Олег Показати IP 4 Лютого 2018 18:10
Можливо хтось і таксує але не на смердючих і гнилих корчах так ті самі люди і довольні що їх везуть на X5 а не на ланосі який при попаданні в ямку може розвалитись а такі як ти їздили на тролейбусах зайцями так і будуть їздити
Сергій до Олег Показати IP 4 Лютого 2018 19:06
Слухай умнік люди навпаки будуть раді якщо за ними приїде Х5 а не Ланос чи Джілі в якого при боковому ударі в водійську стойку вбиває рульом пасажира то це норм.а такі як ти їздять на тролейбусах зайцями так і будуть їздити. І ще якщо людина їздить на авто з іноземним НЗ то він смердючий а от якщо його розмитнити тоді вік квіточками пахне?
Жора до Сергій Показати IP 4 Лютого 2018 20:15
нещодавно ваші бляхи таксі завезли на той світ пасажирів. так що заткнись
Лучанин до Сергій Показати IP 4 Лютого 2018 20:23
Один на опелі (надійне авто) на бляхах дотаксувався на Рівненській.
Тьотка до Лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 23:01
Ви знаєте, сьогодні було ДТП в Заборолі , бус та легковик на укрномерах, я свідок, приблизно в 12:30. Але в новинах ні слова. І скільки їх, таких ДТП по області, які не викликають ніяких емоцій...
Віталій до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 01:53
Різниця між ДТП на укробляхах та євробляхах в тому, що винуватців перших знаходять за 30-60 хвилин, бо є реєстраційні дані, а от других - зась, бо тут зручна схема, вийшов з авто і шукай вітру (євровітру) в полі.....
Дядя до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 07:26
Тьотці, марині, марії і всім твоїм фейковим нікам.. Знаєте чому не було в новинах? Тому що без жертв ДТП, тому й не знайшлося людей які зробили б фото і відправили б на сайт. Так шо з гомоніть таланти, онлайн адвокате
Марина до Дядя Показати IP 5 Лютого 2018 10:03
Ахаха, браво. Ок. Марія я по-паспорту. Мариною звуть рідні. Тьотка - стабільний нік в цілому інтернетному просторі. Я хоч масовку не накручую, на відміну від тебе. А "пукан" то твоє стабільне "тягало" ?) І ще, дякую за коментар.
марії до Марина Показати IP 5 Лютого 2018 10:27
я підписуюсь як душа забажає, якщо хтось хоче когось образити і пише "везіть свої пукани на мітинг" то я висміюючи некультурність даного індивідума підписуючись "пуканом" акцентуючи на цьому слові. якщо хтось маючи ім'я підписується Тьоткою то я для неї Дядько. логіка зрозуміла? Масовку потрібно створювати таким як ви, бо вас менше і це чітко видно по лайкам. за комент я не зрозумів, але будь ласка
Тьотка до марії Показати IP 5 Лютого 2018 12:51
Мені все зрозуміло, не варто було розписувати про свою логіку. Добре ти зрозумів І за коментар. Сам пишу, сам редагую, сам лайкаю. Свідомо робиться щоб інодумці покинули сайт.
Луцьк Показати IP 4 Лютого 2018 18:01
Це все ті розумні активісти , які хочуть їздити по волинським дорогам і не копійки в бюджет не сплатили. І вони збераються і роблять мітинг , так добре жити , всі платять податки акцизи, а грубка обіжених не копійки не сплатила!
dsadasdasdas до Луцьк Показати IP 4 Лютого 2018 18:15
Колись бензин коштував 12 гривень, його підняли до 24 щоби з цих податків робити дороги. Де дороги? Зараз добрий кусок вартості бензину і є надбавки, такщо не слинь.
11 до Луцьк Показати IP 4 Лютого 2018 19:34
Ти тормоз в бюджет ідуть гроші з бензину і з соляри які вони заправляють по 30 грн . В нас дороги мають бути по краям позолочені . Як би вони заплатили за розтаможку ти думаєш щось зробилося для тебе чи для мене . Собі в карман поклали б і на тебе наплювали .
Тьотка до Луцьк Показати IP 4 Лютого 2018 20:55
Як тільки знімуть обмеження євро-5, я перша піду розмитнювати своє авто. У мене вимоги не високі та й вклала я достатньо у своє авто. До речі, у мене 20 років безперервного стажу, працювала я менеджером середньої ланки, вирахування були немалі, чоловік ФОП 15 років. Син ФОП 2 роки. Щоб всі так платили податки як моя сім'я ! Ви, змії, тільки сичати вмієте, а самі за мої податки на субсидіях економите !
Сергій до Луцьк Показати IP 4 Лютого 2018 22:16
Для тих, хто на бронепоїзді, в сотий раз повторюю: ВСІ податки, що йдуть на ремонт доріг та інфраструктури закладено в ціну пального. В ЦІНУ ПАЛЬНОГО, Карл. А при купівлі продажу бу авто в Україні з рук в руки ніхто нічого нікуди не платить. Виходить, що не залежно від номеру платять ВСІ, хто заправляються на АЗС. Що ж так важко... Наша пісня гарна й нова...
Мiха Показати IP 4 Лютого 2018 18:06
Кращеб пiкетували заправки за те паливо здирають грошi ,а якостi 0 та дороги одноразовi
fsfssdffsdfsd Показати IP 4 Лютого 2018 18:06
Завідуйте молча якщо не можете купити бляху. Нафіга ці тупі дебільні каменти кожний раз у даній темі? Проти бляхи? Так бери прапор, свій розірваний пукан і йди пікетуй доказуючи зі слюнями біля вух що це не правильно чомусь, не законно і тд.
Пукан до fsfssdffsdfsd Показати IP 4 Лютого 2018 18:14
З цих тупих "каментів" толку рівно стільки ж як і з ваших розумних автопробігів) так шо 1:1, тобі ніхто не мішає тупо витрачати пальне, а людям ніхто не має забороняти писати те шо їм захотілося
Лучанин до fsfssdffsdfsd Показати IP 4 Лютого 2018 19:14
Кому? Тобі? Вчора більша половина з вас з кози злізла... В чому зависть? В ваших корчах за 1000Євро. Ви стадо, якиких розвели тупі бариги. Мені вас шкода.
Макс до Лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 20:25
Тупі бариги вас розводять зарплатами по 3200 і комуналкой 2000!
Закон один для всіх Показати IP 4 Лютого 2018 18:49
Чому не взяли з собою на мітинг контрабандистів, бурштинокопачів, крадіїв лісу, браконьєрів, наркоторговців та інших прихильників свавілля? Прапорців для них вистачило?
Жора до Закон один для всіх Показати IP 4 Лютого 2018 20:20
до речі як закінчилися пошуки того г_ндона на опелі вектрі що дівчину збив у луцьку і втік? бляхар всраний!
Тьотка до Закон один для всіх Показати IP 4 Лютого 2018 20:24
Ми їх запрошували. Але ні один мент, ні один представник влади не прийшов, а шкода. ))
Дядя до Тьотка Показати IP 4 Лютого 2018 21:21
А п'яних бляхарів не запрошували? Як проходять пошуки чувака на вектрі, у вас питають
Сергій до Дядя Показати IP 4 Лютого 2018 22:35
П'яний за кермом - питання до поліції та особистої відповідальності водія, а не номерного знаку, якій країні він не належав би. Ба більше, не до Автопробігу за доступне розмитнення. Але ж вам лиш би нагадати.
Вeт Показати IP 4 Лютого 2018 19:06
Читаю сьогоднішні новини :"Троє лучан організували «лабораторію» з виготовлення амфетаміну " - 0 комeнтарів(травлять наших дітeй, ай то такe); "Під Луцьком маршрутка збила пішохода, чоловік у комі, - ЗМІ"- тeж 0 комeнтарів(маршрутка ж нe на бляхах, то такe). А такий рeзонанс до будь якоі тeми пов'язаноі з "єврономeрами" в чому ж причина? Я знаю - "заздріст". І нe потрібно виправдувати сeбe, що цe нe так, просто хай платять податки. А всі ви писаки працюєтe офіційно і платитe податки, всі ви коли щось продавали платили з цього податок?Власники практично всіх вeликих підприємств ухиляються від сплати, включаючи прeзидента ідіть іх тріпайтe за груди раз такі принципові. І нe заздріть бо цe гріх.
вовк Показати IP 4 Лютого 2018 19:34
200 нищебродов на еврокорытах .
Ігор до вовк Показати IP 4 Лютого 2018 20:15
Нищеброд, давай порівняємо наші з тобою авто. У мене наприклад Audi 2008року. А у тебе пасажир маршруток? Люди, схаменіться! Україна просить у МВФ черговий транш грошей які мабуть ще наші в руки будуть віддавати. Бо ці гроші розкрадуться по карманах чинуш. Є простий спосіб заповнити бюджет. Дайте людям розмитнення адекватне....
Ігор до Ігор Показати IP 4 Лютого 2018 20:35
Хотів написати внуки а вийшло в руки...
456 до Ігор Показати IP 4 Лютого 2018 21:26
хотів написати "дайте задарма тачку незаконно ввезену", а вийшло " дайте людям розмитнення адекватне")))) надіюсь замість Таврії не вийшло Ауді ;-)
Ігор до 456 Показати IP 4 Лютого 2018 22:42
Чому ж за дарма. Я готовий віддати у державу до 3000$ за розмитнення. Але ж не можу бо ідіоти у В.Р придумали євро 5
Блєха до вовк Показати IP 4 Лютого 2018 20:46
А ти далі плати податки в державу які підуть на мою супсидію, а я на зекономлені грошикі куплю собі ще одну бляху!
Віталій до Блєха Показати IP 4 Лютого 2018 21:15
Оце реальна позиція пересічного "євробляхаря", без замудрених і патріотичних лозунгів, чиста правда!!!!
Лисий Показати IP 4 Лютого 2018 19:40
Цілих 200 машин було. То це нехіла така частина жителів 200тисячного міста! Треба йти їм на поступки)))
Сергій до Лисий Показати IP 4 Лютого 2018 23:02
Безкоштовна вам порада: щоб влада ненароком та й не пішла на поступки переважній більшості тверезомислячих українців, організовуєте громадську організацію щось на кшталт Антиєвросила, берете транспаранти з написами "Даєш найдорожчі автомобілі у світі", " Україна - без автомобіля!, " Не треба нам авто - ми хочемо в маршрутках", " Автомобіль лише депутатам", тощо, йдете з ними під Верховну Раду і мітингуєте. Здавалося б нічого такого, але впевнений, психіатричні клініки по усій країні поповняться парою-трійкою казкових довбо...бів. Так якось.
Тьотка до Сергій Показати IP 4 Лютого 2018 23:38
Браво, краще не скажеш ! А ще гороху з собою хай візьмуть, будуть стріляти по нашим "корчам")
Лисий до Сергій Показати IP 5 Лютого 2018 07:35
Ви займаєтесь підміною понять. Ніхто і ніколи не говорив шо є противником адекватного розмитнення, є лише противники безкарності блях. От і все, і не треба робити з людей які мають позицію, агентів кремлю чи ботів президента. Запам'ятовуйте алгоритм: спочатку добитись відміни розтаможки - потім пригнати машину, а не спочатку порушити закон - а потім вимагати його скасування.
Віталій Показати IP 4 Лютого 2018 19:42
Мені цікаво, хто давав їм право перекривати автівкою Набережну і на червоне валити від Променя грубо порушуючи правила ПДР і створюючи при цьому аварійну ситуацію??? Це європейська практика така??? Рухаючись Набережною був просто заблокований, бо тричі (тобто три цикли сигналів світлофора підряд) ці панове рухались, нехтуючи правилами і не пропускаючи водіїв, що рухались за правилами на зелене.
Тьотка до Віталій Показати IP 4 Лютого 2018 20:37
Це правда, але дорогу перекрили з метою вашої ж безпеки та всі адекватні та розуміючі водії змогли зачекати 4 хв. Але якесь хамло психоване на сірому Жигулі вилетіло мені під колеса і так орало, махаючи руками, що я в своєму авто чула суцільний комплект матюків. Потім він показав мені знак "Фак" (дякую що не вийняв справжнього, мабуть нема чим хвастатись ) і щодуху закурив смердючими вихлопами. Це при тому, що я йому в мамки гожусь. В той час навіть авто класу люкс стояли та пропускали колону.Ось Вам вся правда про ненависників єврономерів.
Віталій до Тьотка Показати IP 4 Лютого 2018 21:12
Тобто, якщо я задумаю щось зробити для Вашого ж блага (як мінімум буду переконаний, що це саме так), значить мені можна порушувати Правила, чи Закони, які діють для всіх, створюючи небезпеку іншим громадянам? А чи не могли панове на євробляхах почекати, скажімо далі на Набережній, поки решта їх колег ПО ПРАВИЛАМ проїде перехрестя і продовжити рух далі? Чи це і є той принцип "всі рівні, але дехто рівніший"???
Тьотка до Віталій Показати IP 4 Лютого 2018 23:51
Вибачте, що коротко, йду пити корвалол та наводити порчу на всіх бляхофобів ) Авто "перекривало" дорогу так, що всі "спішуни" могли проїхати, в т.ч. і швидка чи пожежна. Але ж ні, таким як Ви потрібно драматизувати обставини. Влада була повідомлена про багаточисельність авто заздалегідь, чому не дали нам поліцаїв для забезпечення правопорядку ? Пішли бабок з базару гонити та котів з дерев знімати?
Віталій до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 02:03
Пані, я стояв там, у тому заторі, ледве не в'їхавши автівці, що рухалась попереду мене в зад, тому що ми їхали як цивілізовані люди на зелений сигнал світлофору, за ПРАВИЛАМИ, не очікуючи, що там рухається колона автовласників у яких є особливі умови руху автошляхами України!!!!!! Але упс, якщо я їхав за правилами - я "спішун" і драматизую обставини, винувата влада, бабки і коти.... Я задав пряме питання, чи могли б учасники автопробігу проїхати за ПРАВИЛАМИ перехрестя по "зеленому" світлофору, чи ці правила теж не для Вас?
Тьотка до Віталій Показати IP 5 Лютого 2018 11:18
Поліція з суб'єктивних причин не приїхала супроводжувати колону. Тому прошу вибачення від імені всіх власників єврономерів за причинені короткотермінові незручності.. Про який затор Ви говорите ? Якщо Ви хотіли пролетіти більше 50 км щоб не позоритись у цій колоні з нами...Ну ще два рази пробачте).
Дядік до Тьотка Показати IP 4 Лютого 2018 21:36
1. Всі мають чекати, а ви не можете почекати поки назбираєте на авто євро 5? 2. Жигулі чесно придбані, і не розумію вашого акценту на цю марку, це машини однієї цінової категорії з вашим бляхом. 3. Його жести відображають емоції левової частки водіїв по відношенню до ваших однодумців. 4. Зі старого жигулика бензинового значно менше вихлопів ніж від ваших опелів дизельних. 5. Машини класу люкс стояли, бо вони до вас на гарматний постріл під'їжати бояться, бо правила у вас свої і у випадку дтп з вас взяти нічого. Гарного дня, пані!
Тьотка до Дядік Показати IP 4 Лютого 2018 23:31
Знаєте, "пане", відкрию Вам таємницю :могла б купити євро-5, та я розумію, що авто ще треба обслуговувати та заправляти. Тому всьому свій час. У мене Ауді А6, а Опелів, мабуть, сама меншість на єврономерах. Якщо Ви про Фольксваген, то це авто, яке лідирує в продажах по всій Європі не один рік. Чи відомо Вам, що нині на тисячу українців припадає трішки більше як 200 автомобілів ? Що Ви скажете тим 75% , які не те що євро-5, взагалі невзмозі придбати ніякого авто? А нічого не скажете, пан злидні не "товаріщ", чи не так? :(
Дядік до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 09:37
все що потрібно знати про цю категорію людей - є в цьому коменті. могли б купити по закону євро 5, але краще незаконно ввезти і їздити на мітинги, бо я не такий як всі інші лохи
Тьотка до Дядік Показати IP 5 Лютого 2018 11:30
Я була на мітингу тому, що хочу щоб мої племінники - круглі сироти теж колись купили авто. Щоб мали змогу купити авто мої знайомі, які з захватом дивляться навіть на мою "старушку" . Я відчуваю біль від того, що навіть таке авто їм не по кишені. Але Вам цього не зрозуміти. Гарного Вам дня та чистого сумління.
Блєха до Віталій Показати IP 4 Лютого 2018 20:39
Тереба буде, ше постоїш! Шапка з голови невпаде!
Гоша до Блєха Показати IP 4 Лютого 2018 21:28
А ше як треьа буде державі, то й ти постоїш, в тій позі в якій їй треба буде! Знай своє місце і поважай інших
Сергій до Віталій Показати IP 4 Лютого 2018 23:04
І як ваша тонка психіка це витримала?! Боже, яке неподобство! Подавайте в суд.
Віталій до Сергій Показати IP 5 Лютого 2018 02:08
От цікава у Вас логіка, то можливо психіка тонка у Вас, не може витримати податок на авто? Боже, яке неподобство! Подавайте в суд. Але ж ні, це шлях для тих ідіотів, які хочуть жити у правовій державі. Простіше влитись у стадо і кричати - хочу те, хочу се, і само собою задурно......Ну і, само собою, всі хто проти Вашої позиції - вороги і зрадники. Європа стала ближчою ще на крок.....
Дмитро Показати IP 4 Лютого 2018 19:42
Скільки обурених "диванників", які навіть не в змозі бляху придбати і почати заробляти хочаб навіть на таксуванні, та ні вони будуть батрачити за 3200, платити комуналку 2000+ . Це нормально, а те що хтось за них намагається робити зміни, не сидячи на дивані і ковиряючись в носі, так це погано. Почніть зміни з себе.
Віталій до Дмитро Показати IP 4 Лютого 2018 20:17
Я навіть більше скажу, а скільки у нас обурених "диванників", які не можуть безнопилу придбати і ліс у лісгоспу красти на пилорами, а скільки таких, які не можуть закупити зо дві "кравчучки" цигарок і через кордон на Польщу переправити, а про те, скільки таких, які не можуть купити ліхтаря та сачок і піти бурштин мити, знищуючи ліс, я взагалі боюсь подумати.... Батрачать придурки за 3200, коли можна бути нормальним злочинцем, хитрішим від усіх, красти у держави і решти законослухняних громадян, нарікаючи на владу, яка, вдумайтесь, КРАДЕ!!!!!
Тьотка до Віталій Показати IP 5 Лютого 2018 13:15
Якщо Ви такий ярий борець за справедливість та екологію, то чому немає Ваших коментарів під новинами "ЗАТРИМАНИХ НА АВТОСТАНЦІЇ ПІДОЗРЮЮТЬ У КРАДІЖКАХ" , "ВІДТІК МЕДИЧНИХ КАДРІВ ЗА КОРДОН", "360 МІЛЬЙОНІВ ТОНН СМІТТЯ ЩОРОКУ..."СПРАВУ ПРО СМЕРТЕЛЬНУ ДТП У ХАРКОВІ ". А саме тому що Ви відстоюїте власні інтереси. І Вам інші проблеми не цікаві.
Лучанин до Дмитро Показати IP 4 Лютого 2018 20:20
Ви спочатку добийтеся змін в митному та податковому кодексі, тоді приганяйте ті корчі. Ви робите навпаки, порушуючи всі правила. Якщо завтра люди перестануть платити за газ? Якщо вийдуть за легалізацію зброї, а її немало вже є. Що буде? Голову включіть для початку, та невірте тим баригам які на вас заробляють.
бляхер Показати IP 4 Лютого 2018 20:09
проста математика.... яя їжджу на гольфі 3 1996 року за 1300 доларів. реална його вартість в польщі 700-800 доларів. тобто я переплатив "бізнесменам" 500-600 доларів (які з задоволенням заплатив би державі за укр.номери). вартість розмитення такої машини в україні 8000 доларів. питання, за що така сума? я думаю що на чийсь відпочинок (не дин вже засвітився). а тепер помножте 500 доларів на кількість мшин на бляхах і ви побвчите сума на яку міг збагатитись бюджет. і ніяких пяних гонщиків, втікачів, поушників ПДР... у нас держава така.... ніхто про людей не думає. тепер для тих хто ображається, я розмитнив машину за повною вартістю, чому хтоь має платити менше. шановні, з таким міркуванням у нас на краще нічого не зміниться! я думвю ви теж будете не проти дешевого розмитнення. і знову ж таки, був перехідний період,адже зараз заборона на ввзення авто старше 2010 року, а на такі які можна возити нульове мито... тому не давіться слюною...і, скоріше за все, ви самі буде не проти відміни акцизів,
Лучанин до бляхер Показати IP 4 Лютого 2018 20:54
Збав трохи, та відкрий авторіа. Вартість твого авто на укрбляхах 96 року максимум 3500 в Україні.
бляхер до Лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 22:01
так, але чи не завелика різниця між вартістю такоїмашини в європі і в нас? чому у польщі вона коштує 800 а в нас 3500? чи не знущання це над людьми? і це машина навіть не середнього класу а нижче серенього.
Лучанин до бляхер Показати IP 4 Лютого 2018 22:33
Ти не дивись на вартість. Добав євстраховку та проходження ТО на це авто, і ти прозрієш. Будеш дякувати що в нас дешевше.
123 Показати IP 4 Лютого 2018 20:43
А 1983 року авто не пробував пошукати
Євро. Бляхи Показати IP 4 Лютого 2018 21:08
Ми не переможні. А чому икорч.? В мене. Машина. Джета. 2007 року. Мовний. Фарш В Литві. 4000.$ в Украина, і. 10.000. Стати на вас ми хотіли
Ігор Луцький до Євро. Бляхи Показати IP 4 Лютого 2018 21:40
А те шо ви намололи язиком й справді можна назвати Мовним Фаршом))
Тьотка Показати IP 4 Лютого 2018 21:39
Хочу звернутись до учасників пробігу, якщо такі читатимуть. Слідкуйте за собою. Елементарні правила. Соромно було за деяких осіб. Якого хріна лазили по газоні, коли були місця на доріжках ? Постояли 5 хвилин і давай курити. Ви приїхали покурити до облради? І ще навчіться слухати, це навіть легше ніж читати, щоб бути достойним опонентом у дискусіях стосовно ваших же інтересів. І ще хочу звернутись до тих сцикунів, хто злякався що його закидають яйцями). Прикро що було відносно небагато присутніх. Обовязково підніму це питання на чергових зборах. Легше всього заплатити внесок і чекати що хтось за тебе вигрібе.
Дядік до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 10:17
дивно що вас дивує пересічний контингент тих автівок .а що ви з них хочете, якщо ви інтелігентна зріла людина - то як кажуть "в сім'ї не без у?ода"
вчитель Показати IP 4 Лютого 2018 22:23
"Бляхарі" стоять на порозі грандіозного "шухера"!
До всіх коментарів. Показати IP 4 Лютого 2018 22:27
Позитива не багато, а точніше один негатив. Шукайте вирішення проблеми глибше. Нам потрібна згуртованість та повага один до одного, тому що ми маленькі люди які часом можуть робити великв чудеса.
Андрій Показати IP 4 Лютого 2018 22:42
Саме цікаве, що в більшості випадків коменти, які пишуть власники авто на іноземній реєстрації, містять декілька помилок у одному реченні, а то і взагалі у одному слові. Що говорить про загальний розумовий рівень IQ даного контингенту. Те ж саме ми бачимо зараз на дорогах : правил не знають, права покупляли, їздять, як заманеться, але хочемо дешеві іномарки.
гмм до Андрій Показати IP 5 Лютого 2018 00:58
а ви, шановний, впевнений, що ці коменти пишуть "бляхарі"? А не товсті тролі, прихильники "укроблях :)
вадим Показати IP 4 Лютого 2018 23:23
Да вчитель і андрій ну ви красавці тобто затянуті деванники
вадим Показати IP 4 Лютого 2018 23:35
Як обідно. Шо ці лохи в прямому смислі протів доступного розмитнення шось пишуть ви довбні ми для людей стараемся і для себе а ви лохи і деваніки були бидлом і. Будете сидіть і ждіть з моря погоди вам дадуть тільки писати парафін навчилися довбні а встань з. Ліжка і скажи шо ти ВОЛИНЬ. ти .УКРАІНА
Диванчик до вадим Показати IP 5 Лютого 2018 07:43
Я не дЕван, я дИван. Вадиме, верніться в школу, перша вчителька чекає :-)
tr до вадим Показати IP 5 Лютого 2018 08:23
О Господи з ким я в країні живу?
Андрій до Вадим Показати IP 4 Лютого 2018 23:43
Я не диванник, а підприємець. Багато працюю і маю змогу купити авто на нормальній реєстрації, а не "скиглю" як дехто. Просто я почав з себе : якщо я хочу порядку в країні в якій живу - то дотримуюсь правил і законів які тут існують; якщо я хочу ходити по чистому місту - я не викидаю сміття де попало, а шукаю смітник; якщо я хочу щоб мої батьки отримували пенсію та субсидію - сплачую податки. Ось так. А більшість наших громадян роблять все навпаки, а виправдовують себе словами : а що ми ? В нас держава така. Там крадуть то чим я гірший ? Тому ми так і живемо і бачити нас ні в одній Європейскій країні не хочуть.
Тьотка до Андрій до Вадим Показати IP 5 Лютого 2018 00:52
Я Вам вірю та за Вас рада. Мій чоловік, теж підприємець (виробництво) , який дає в забитому селі людям роботу та чесно платить податки. Хтось має це робити. А конкурент наш, кум якого курами торгує та прикриває цього баригу, не платить ніфіга, чим створює нам непоборну конкуренцію. У нас є бус для роботи на укреєстрації та легковик на іноземній. Але щось не складається у нас з новим авто, не буду плакатись про сімейні обставини, про таке кажуть навіть ворогу не побажаєш. То ж поділіться секретом, звідки взяли гроші на відкриття власної справи, чи не занижуєте Ви прибутки та чи не платите людям в конвертах? Бо мені на на посаду завгоспа у великому торгівельному центрі пропонували 3500 офіційно а решта 6000 в конверті. Видно Ви теж за такою схемою працюєте ? Мені всі нюанси підприємницької діяльності до болю знайомі
Дядік до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 09:47
вас шановна послухати, то всі дурні і крадуть - а ви ікона. а тепер уявіть на секундочку що в україні є зарплати 30тис грн і ця зарплпта абсолютно оіфційна + нарахування і відрахування. це не ФОП, а просто посада на фірмі. збавте трохи, не всі ж завгоспами працюють, деякі і чесно вище добираються. тому не судіть будь ласка всіх по своїй долі
Тьотка до Дядік Показати IP 5 Лютого 2018 10:35
Не лукавте, я для вас не шановна. Не ікона, але ціну собі знаю, якщо ви і досягли з допомогою мамки чогось більше в житті то ображати людей честі вам не робить. Уточніть, де написала що всі крадуть, не наводьте наклеп. Як багато людей отримують 30 тис, тим паче у Луцьку ? Деякі !! програмісти і керівництво вищої ланки. ФОП посада !? Ідіть попийте кави .Статус ФОПа надається, простими словами, в податковій та державним реєстратором видається виписка , також ФОП має право обрати систему оподаткування та групу, на відміну від посади. О Боже, перед ким я розпинаюсь...Такі за лавровими вінками землі не бачать.
Дядік до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 11:27
ви пишете не знаючи людину, що він отримує зарплату в конверті - тобто краде в держави. також ви вважаєте що заробляти 30 тисяч без допомоги мамки - неможливо, це упередженість обмеженої людини. про ФОП, якщо уважно перечитаєте - то зрозумієте, але я помітив що ви не вмієте ні слухати ні читати. ви вперта, упереджена людина яка вважає себе розумнішою за інших, тому і адекватні аргументи сприймати не можете. не бачу сенсу вести з вами дискусію
Тьотка до Дядік Показати IP 5 Лютого 2018 11:40
Згідна, що дискусія не можлива.Поясню чому. Є люди , які поважають всіх, навіть якщо чиясь думка суттєво відрізняється від їхньої, незалежно від статусу в суспільстві, вмінням грамотно писати чи за рівнем зарплати. А фальшиві люди поважають лише впливових людей. Удачі.
Віталій до Андрій до Вадим Показати IP 5 Лютого 2018 02:10
Підтримую кожне слово.
Андрій Показати IP 5 Лютого 2018 00:17
Ну, припустимо, Держава пішла назустріч і дозволила розмитнити ці авто за, наприклад, 1000 $. Тепер запитання до даних власників автомобілів : от захочете ви через якийсь час продати це авто, цікаво яка продажна ціна буде виставлена вами ? Думаю, що така як загальноринкова, хоча авто вам обійшлося дешевше ніж іншим. Ви ж захочете заробити непогано на продажі свого авто ? Чи не так ? І будете говорити : а чому я маю продати свою, наприклад, Ауді А6 2000 р.в. за 4500-5000 $, коли на ринку вона коштує 8000-10000 $. І дивуєтеся чого у нас машини дорогі, а в Європі дешеві. А тому що в нас ринок бариг. Кожен хоче один на одному заробити побільше.
Тьотка до Андрій Показати IP 5 Лютого 2018 10:43
Стосовно мене, ваші припущення не вірні. Ось чому ви всі проти єврономерів, тому що розумієте що ваше авто, можливо, впаде в ціні. Це щось схоже на те, як моя кума з дуру купила доллари по 38 грн пару років назад, а я залишилась "ворогом", бо пізніше купила за 22 ))
Ррр Показати IP 5 Лютого 2018 02:07
Пацани робим двойніки і цим лохам втулювати хай знають що укр бляхи гіморойні
До Ррр Показати IP 5 Лютого 2018 08:29
Роби двойники , то будеш писати з Цумані або з Маневич , давай роби!
Для всі бляхарів тор Показати IP 5 Лютого 2018 08:58
Автомобіль який заїхав на розмитнення територію ураїни сплачує митні платежі туди в ходить акциз ПДВ ! В нас сьогодні на Волині всі які побудували дороги і будують , це все за кошти з митниці, тобто перевиконання митницею плану, всі кошти ідуть на дороги в області!!!!!!! А то що ви кричите що ви всі податки і платежі платити через пальне, то є бред,з пального я ще не чув щоб одну дорогу побудували! Такщо бляхарі це стадо тупих лохів яких розвела європа, вони тут гавкають за ті корчі , а в європі вже ті машини подають в Рошук тому що всі ці машини то є власність європейських фірм! І наші дурні взагалі не мають ніяких законних підстав на це авто!!!!!!!
Тьотка до Для всі бляхарів тор Показати IP 5 Лютого 2018 10:48
Пів Європи їздять на , як ви називаєте, корчах. Більше того, знайомі німці, коли приїхали у Луцьк, були вражені дорогим місцевим автопарком. Якщо Ви представляєте місцевий бАмонд, то не шипіть за всіх волинян
До бляхарів щоб ви з Показати IP 5 Лютого 2018 09:02
Всі злочини , ДТП , грабіж , розбій, вбивство, все робиться на євро бляхах, дешево і нормально, шукай вітра в полі!!!
Правник Показати IP 5 Лютого 2018 09:50
Держава,держава...А держава-це хто?Ми.Ви вибираєте владу і ВР,яка приймає закони,формує Уряд,який видає постанови і розпорядження.То виконуйте їх спочатку і не галасуйте.Обєднались в організацію-добре.Пишіть звернення до ВР,народних депутатів вашого округу.Можна і пікетувати,але при чому тут обласна рада?Вона що,закони приймає.Ви нічого не читаєте,не цікавитесь....Прочитайте хоча чинне законодавство.
Ігор Луцький Показати IP 5 Лютого 2018 09:52
прикол в тому що звичайному Івану навіть новий закон авто не дасть розмитнити. тому що буде ТО, і сегмент 500-800 євро (люди які насправді більше не мають і не хочуть ходити пішки) це ТО не пройде. а без проблем проскочать розмитнення Х5, А6, мерси новіші 2000 р. в нас не тупі люди в комітетах, вони знайдуть як зменшити нагрузку на дороги, і буде це як завжди за рахунок самих бідних. але я звичайно все одно за розтаможку євро 3 і 4, можна і по новому закону (аналогічно як по євро 5)
Для тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 13:05
Якщо ви так все зробили згідно чинного законодавства то дайте дані вашого автомобіля , ми провірим як він попав на територію України і на яких підставах не резидент який заїхав на даному Т.З , передав в володіння українцю!!!!!!! І тоді є закон і згідно закону все вам потрібно зробити, хватить махновщини!!!!!! Дайте дані вашого даного Т.З? І взагалі по закону будуть спільні патрулі до якого будуть входити митник з он-лайн базою і патрульна поліція, будуть вилучати Т.З складати протокол і штраф 300% від стоє мості авта!
Тьотка до Для тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 13:46
Ага, Вам ще ключ дам від квартири, гдє дєньгі лєжат ) Не дам. Тому що боюсь. Не правоохоронних органів (як би їх боялась, то на мітинг не поїхала б - логічно) . Бо хто зна. Зараз ще гірше як при Януковичу. Гірше 90-х, просто 30-і настали. За інакодуміє можуть і азидом свинцю нагородити, ну, судячи по коментарях, точно.
Андрій до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 13:33
Перепрошую, якщо образив. Хочу трішки прокоментувати. З 18-ти років працюю (офіційно), тож певний капітал на власну справу був. Тепер про те, як важко зараз вести діяльність. Так, можливо, мені трішки легше як Вам, так як в мене немає найманих працівників, я сам все веду. Але це бізнес і завданням будь-якого підприємця є конкурентні умови на ринку : зменшення витрат, як досягти меншої собівартості продукції не за рахунок якості, правильне ціноутворення. Можливо, немає доцільності утримувати велику кількість працівників, хай їх буде менше, але з кращим результатом роботи. І ні в одній країні, немає таких "поганих" умов для ФОПів, де на 2 групі, з оборотом до 1 млн. грн, податок 1700 грн. Це погано ? До речі подивіться які будинки будують власники декількох "точок" на ринку, явно не 80-100 кв.м. І автівки купують не найгірші, і квартири. А як тільки мова заходить за збільшення податків, відразу ж : ми бідні, нещасні ай, ай, ай. Поцікавтеся як працюється ФОПам у Білорусії, Польщі і зрозумієте, що у нас ще не все так погано. Вони нам заздрять. Успіхів Вам !
Тьотка до Андрій до Тьотка Показати IP 5 Лютого 2018 14:18
У мене є відповідна освіта та практика, тому я непогано розбираюсь у внутрішній економіці. Але Ви навіть не уявляєте як важко ФОПу на 2 групі знайти працівника в якихось "Березопупах". Робота не для жінок. Частина чоловіків виробили липову інвалідність , частина обробляють паї (честь їм та хвала), частина на заробітках а десь так 40% алкоголіки та нероби, які живуть за рахунок того що жінка отримує гроші на дитину. 1700 це на одного ФОПа. А якщо ще 5 робітників. Роботу водія, маркетолога, бухгалтера, постачальника самі виконуємо.Я б не сказала що у нас гарні умови для підприємців, для "купи-продай" так, а для виробництва аж ніяк. Не один закрив бізнес у нас в минулому році. Ще раз повторюсь, для більшості авто на єврономерах це як тимчасовий паром, дайте час , все розтаможиться чи поміняється на укрномера, не тисніть, і без того тошно. Удачі.
До тьотки Показати IP 5 Лютого 2018 16:03
Не очкуй тьотко давай дані і все буде по закону! Походиш пішки прийдуть бізнес плани хороші!
Тьотка до До тьотки Показати IP 5 Лютого 2018 19:49
Це Вам потрібно бізнес-плани складати, а у мене досить робочого стажу, переб'юсь до пенсії. На фоні втрат, які були в моєму житті та які не вимірюються матеріальними благами, нажаль, втратити автомобіль, навіть самий дорогий, було б самою дрібницею. Сумніваюсь що Ви зрозуміли написане. Поповнюйте запас г@мна , воно ще вам згодиться. Орівідерчі.