USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

Кожна п'ята аварія на Волині була за участю «євроблях», - поліція

24 Січня 2018 08:00
20% усіх аварій, які сталися в області за останні 8 місяців, були за участю автомобілів на іноземній реєстрації.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції у Волинській області.

За інформацією сектору розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Управління патрульної поліції у Волинській області, починаючи з червня 2017 року по 22 січня 2018 року, сталося 2013 дорожно-транспортних пригод.

І саме 400 оформлених ДТП за участі так званих "євроблях".

З загальної кількості, 549 аварій були з потерпілими (114 потерпілих за участі авто на іноземній реєстрації).

Сумними підсумками завершується статистика смертності у ДТП. Усього за 8 місяців загинуло 87 осіб, травмовано 719 осіб. З них за участю автомобілів з іноземною реєстрацією загинуло 19 осіб та 168 осіб травмовано.

Найбільша кількість ДТП зареєстрована у Луцьку, Ковельському, Луцькому, Володимир-Волинському районах. Найбільша кількість загиблих – у Луцьку, Луцькому, Ковельському та Маневицькому районах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ігор Показати IP 24 Січня 2018 08:10
А 80% усіх аварій, які сталися в області за останні 8 місяців, були за участю автомобілів з українською реєстрацією.
Я Показати IP 24 Січня 2018 08:19
Воно то так, але 80% аварій скоїли машини на держ.реєстрації. Тим часом зараз машин на "бляхах" більше як 20% в області.Так що арифметика на користь "блях".
—— Показати IP 24 Січня 2018 08:24
Проблема не в тому що вони булу на (євро бляхах) а проблема в тому що винні остаються не покараними із за того ,що власник не громадянин Укр. То той хто по дорученню їздить при ДТП вийшов з того « корча» і шукай вітра в полі...
Бро Показати IP 24 Січня 2018 08:29
Це як в рованцях малолетки купили беху..... ну куди їм ще 2.5 об"єм та лису резину?
valik до Бро Показати IP 24 Січня 2018 09:05
там авто було на укр реэстрацї!!!!!
лол до Бро Показати IP 29 Січня 2018 02:25
шо ти верзеш телепню ? Якщо не знаєш то не *** лишній раз 1. ніякі не "малолетки" 2. укр реєстрація
Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 08:58
Зате всі аварії на бляхах роздувались і висвітлювались - ніби у нас 90% дтп на бляхах.. Коли всі зрозумію, що продаж прав набагато гірше ніж іноземна реєстрація?!
valik Показати IP 24 Січня 2018 09:07
як завжди статистика без фактів,проста писана,бо вам захотілось написати....факти покажіть...то казали за всю Україну тепер тільки за Волинь....ДТП з єврономерами по всій Україні 2 %
скептик Показати IP 24 Січня 2018 09:49
висновок : проблема не в євробляхах, а у відсутності покарання, поганих дорогах, незадовільній розмітці доріг, і т.д. щодо неможливості встановити особу , яка скоїла ДТП - так і на укробляхах може вийти і шукай вітра в полі. не факт, що за кермом був власник.
саня Показати IP 24 Січня 2018 10:09
тепер ми знаєм як зменшити аварійність в області на 20%
Волинянин Показати IP 24 Січня 2018 10:46
Тільки 20 % ДТП вчининено у стані алкгольного спяніння !!! Перестаньте чіплятись до блях, а зробіть нормальне розмитнення, бо задовбали вже ці жаби що квакають про бляхи. Я НЕ ХОЧУ ХАЛЯВИ ---- Я ХОЧУУУУ НОРМАЛЬНОГО РОЗМИТНЕННЯ !!!
ігор луцький до Волинянин Показати IP 24 Січня 2018 12:19
Нормального розмитнення не буде.Влада проти.Якщо не помиляюсь,то з 1 січня 2019 року на Україні Євро-6.Так що шановні де-кому прийдется 5-й раз міняти пороги в совєтських жигулях.Слава Україні!
Луцький Показати IP 24 Січня 2018 19:40
Може я щось незрозумів? Чому всі радіють і кажуть шо статистика на користь євро блях? Євроблях на волині від сили 8-10 відсотків ( ну точно не 20) . То про яку статистику "на користь блях" ви говорите??
Законослухняний гром до Луцький Показати IP 25 Січня 2018 15:29
Напевно ти щось точно і не зрозумів, а саме уроки математики в початкових класах. А також усім, хто щось пробував порахувати вище. Поясню на пальцях, якщо б євроблях було б 20%, а машин на держ. номерах - 80%, то можна було б сказати що усі ДТП, є нормально розподілені, тобто відсоток ДТП співпадав би з відсотком кількості машин, і цим можна було сказати, що усі водії однакові, в незалежності від держ. номера чи євробляхи. А за твоєю статистикою про кількість машин на євробляхах в 8-10%, можна сказати, що ДТП при участі євроблях, у 2 або 2.5 рази більше ніж на держ. номерах, так як відсоток машин зараз не 20%, а 10% або 8%(відсоток зазначений тобою). Тобто відсоток машин менше, а відсоток ДТП відносно кількості машин більше. Так що на данний момент статистика щодо євроблях говорить сама за себе.
Законослухняний гром до Луцький Показати IP 25 Січня 2018 15:48
Напевно ти щось точно і не зрозумів, а саме уроки математики в початкових класах. А також усім тим хто пробував рахувати вище. Поясню на пальцях, якщо б євроблях було б 20%, а машин на держ. номерах - 80%, то можна було б сказати що усі ДТП, є нормально розподілені, тобто відсоток ДТП співпадав би з відсотком кількості машин, і цим можна було сказати, що усі водії однакові, в незалежності від держ. номера чи євробляхи. А за твоєю статистикою про кількість машин на євробляхах в 8-10%, можна сказати, що ДТП при участі євроблях, у 2 або 2.5 рази більше ніж на держ. номерах, так як відсоток машин зараз не 20%, а 10% або 8%(відсоток зазначений тобою). Тобто відсоток машин менше, а відсоток ДТП відносно кількості машин більше. Так що на данний момент статистика щодо євроблях говорить сама за себе.
Законослухняний гром до Луцький Показати IP 25 Січня 2018 16:02
Напевно ти щось точно і не зрозумів. Поясню на пальцях, якщо б євроблях було б 20%, а машин на держ. номерах - 80%, то можна було б сказати що усі ДТП, є нормально розподілені, тобто відсоток ДТП співпадав би з відсотком кількості машин, і цим можна було сказати, що усі водії однакові, в незалежності від держ. номера чи євробляхи. А за твоєю статистикою про кількість машин на євробляхах в 8-10%, можна сказати, що ДТП при участі євроблях, у 2 або 2.5 рази більше ніж на держ. номерах, так як відсоток машин зараз не 20%, а 10% або 8%(відсоток зазначений тобою). Тобто відсоток машин менше, а відсоток ДТП відносно кількості машин більше. Так що на данний момент статистика щодо євроблях говорить сама за себе.