Кинув мопед і вдавав пішохода: волинянину після їзди без прав не вдалося обхитрити патрульних
Волинянин після керування мопедом без прав вдавав із себе пішохода. Але оборудка не вдалася, тому він заплатить 40 800 гривень.
Про це йдеться в постанові Любешівського районного суду.
Інцидент стався ввечері 15 травня 2025-го в селі Селісок Камінь-Каширського району. Сергій Ш. повторно протягом року керував мопедом Yamaha, не маючи водійського посвідчення. Тож такі дії кваліфікували за статтею 126 КУпАП.
На судовому засіданні чоловік заперечив вину. Мовляв, він мопедом не їздив, а в момент, коли під`їхали поліцейські, просто йшов по вулиці. Кому належав виявлений на місці події транспортний засіб і хто ним керував – нібито не знав.
Читати ще: Не пропустив мотоцикліста на перехресті: волинянин повинен сплатити штраф і понад 150 тис. грн відшкодувань
Проте серед матеріалів справи був відеозапис із камер поліцейських. Вони зафіксовували момент переслідування водія по дорозі. Перед наближенням патрульних чоловік раптово зупинився, кинув мопед і почав йти пішки.
Суд призначив Сергієві Ш. штраф у розмірі 40 800 і заборону керувати транспортними засобами на п’ять років.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в постанові Любешівського районного суду.
Інцидент стався ввечері 15 травня 2025-го в селі Селісок Камінь-Каширського району. Сергій Ш. повторно протягом року керував мопедом Yamaha, не маючи водійського посвідчення. Тож такі дії кваліфікували за статтею 126 КУпАП.
На судовому засіданні чоловік заперечив вину. Мовляв, він мопедом не їздив, а в момент, коли під`їхали поліцейські, просто йшов по вулиці. Кому належав виявлений на місці події транспортний засіб і хто ним керував – нібито не знав.
Читати ще: Не пропустив мотоцикліста на перехресті: волинянин повинен сплатити штраф і понад 150 тис. грн відшкодувань
Проте серед матеріалів справи був відеозапис із камер поліцейських. Вони зафіксовували момент переслідування водія по дорозі. Перед наближенням патрульних чоловік раптово зупинився, кинув мопед і почав йти пішки.
Суд призначив Сергієві Ш. штраф у розмірі 40 800 і заборону керувати транспортними засобами на п’ять років.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.