USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Люди впали з висоти разом з бетонною плитою: подробиці і причини обвалу мосту на Волині

14 Березня 2021 07:00
П’ятеро робітників, які постраждали внаслідок обвалу мосту у Волинській області, зазнали різних травм. Найтяжчий, 45-річний чоловік, нині в реанімації. За його життя борються лікарі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Нещасний випадок трапився на автомобільній дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне в с. П’ятидні.

Постраждалий 21-річний Юрій Новицький отримав перелом поперекового хребця та забої. Розповідає, коли з іншими робітниками на краю мосту відгортав старий бетон, почув тріск: «Почув, що тріщина пішла. І вже бачу, що падаю. І всьо. І хлопці разом всі».

У палаті із Юрієм і 30-річний Олександр. У нього теж забої та переломи.

«Стан середньої важкості. Один з переломом плечової кістки після стабілізації стану потребуватиме оперативного втручання», – повідомив завідувач травматологічного відділення Валерій Радчук.

45-річний чоловік, який постраждав найбільше, нині у реанімації на апараті ШВЛ.
«Поступив з діагнозом закрита травма живота, розрив селезінки, масивна внутрішня кровотеча. Стан його важкий, стабільний», – повідомила генеральна директорка Володимир-Волинської лікарні Тетяна Ващук.

Ще двох робітників, у яких рвані рани та забої, після надання допомоги відпустили додому. Обвал стався на частині мосту, де тривають ремонтні роботи. П’ятеро робітників впали з 7-метрової висоти разом із бетонною плитою.

Робітники, які навіть після інциденту з колегами продовжують там працювати, розповідають, що сталося усе дуже швидко. Бетонна плита завдовжки 10 метрів впала разом з чоловіками, які саме на ній працювали. Чому вона обвалилася, тепер з’ясовуватимуть у поліції. Одразу після обвалу там працювала слідчо-оперативна група.

«Будуть з’ясовані обставини, чому так сталося і з чиєї вини, чи хтось винен, чи якась була попередня... недопрацювання», – прокоментував начальник Володимир-Волинського відділу Нацполіції у Волинськй області Василь Майданюк.

Попередньо відомо, що усі травмовані працювали офіційно, були тверезими. З керівництвом фірми, яка проводила роботи, ТСН поспілкуватися не вдалося. Натомість на сторінці у Facebook Служби автомобільних доріг області зазначено, що обвал міг статися через технічні помилки ще під час будівництва мосту, якому майже 60 років: «Саме влаштування арматури неналежної довжини та в недостатній кількості під час бетонування (розширення) тротуарної частини».

На мосту і далі тривають роботи. Хоча, запевняють робітники, до місця обвалу вони не наближаються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 14 Березня 2021 08:06
Абсолютна органiзацiйна недбалiсть пiдрядника!!! Квалiфiкацiя керiвника робiт нульова.
Анонім Показати IP 14 Березня 2021 10:01
60 років назад міст проектувався для фір гужових а не для фур 60 тонних. В нас суцільні ремонти. Що в квартирах, що на мостах. Невже його не можна знести і побудувати сучасний?
Клава Показати IP 14 Березня 2021 11:04
Прокурор розбереться ... Основним терпилою буде призначений виконроб ...
Луцьк Показати IP 14 Березня 2021 13:42
Як завжди винуватим буде робітник,який 60 років тому положив на одну арматуру менше,як планувалось. Але того робітника вже давно не має. Підрядники сволочі, не обстежили міст належним чином. Техніки безпеки в Україні на будівництвах не має.
Вітольд Показати IP 14 Березня 2021 20:01
ніби поліція здатна толком розібратись у техногенному випадку. Там потрібні спеціалісти-експерти, а не поліція. як мавпа в компі не розбереться, так і поліція в цій ситуації... ну позаглядають, пофоткають, на рівні обивателя, не більше. схоже розслідування буде вальяжним. а винними будуть самі постраждалі...
Мікеланджело до Вітольд Показати IP 15 Березня 2021 09:20
Випадок буде розслідуватися спецальною комісією, як нещасний випадок на виробництві якщо тільки не "замняли". Поліція діє оцінку вже враховуючии висновки такої комісії. Ну так повинно бути...
Лучанин Показати IP 15 Березня 2021 10:01
Мабуть, не важливо, що було 60 років тому, бо тут швидше за все при виконанні таких робіт повинна була проводитись експертна оцінка стану споруди, щоб достеменно знати як ті ремонті роботи проводити. З таким же успіхом можна побудувати будинок без геодезичної розвідки, а потім казати, що це не ми винні - це тут грунт поганий...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus