На десяти луцьких вулицях відновили освітлення
В обласному центрі Волині відновили освітлення на десяти вулицях.
Про це стало відомо 14 листопада під час оперативної наради у стінах Луцької міської ради.
Як розповіла начальник управління департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як, в період з 30 жовтня до 12 листопада в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 80 звернень, що стосувалися відсутності зовнішнього освітлення деяких вулиць та прибудинкових територій.
З її слів, за даний період було відновлено освітлення на вулиці Ковпака,15, Шота Руставелі, 9, Рівненській, 125, Профспілковій, 10, Градний Узвіз 14, 18, Федорова, 7 , Кутузова,46, Глушець, 25а, Стрілецька, 43 та Щедріна, 22, 24, 26.
Як пояснив директор комунального підприємства «Луцьксвітло» Валерій Мазін, причини відсутності світла є різні, зокрема, аварійні відключення в мережі «Волиньобленерго». Крім того, зі слів директора, виходило з ладу деяке обладнання, також є зношення ламп, які замінюють на нові. Валерій Мазін додав, що велика кількість повідомлень від лучан спричинена порою року, адже раніше починає темніти.
«Ми намагаємося реагувати на кожне звернення та виправляти ситуацію», - зазначив керівник «Луцьксвітла» .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо 14 листопада під час оперативної наради у стінах Луцької міської ради.
Як розповіла начальник управління департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як, в період з 30 жовтня до 12 листопада в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 80 звернень, що стосувалися відсутності зовнішнього освітлення деяких вулиць та прибудинкових територій.
З її слів, за даний період було відновлено освітлення на вулиці Ковпака,15, Шота Руставелі, 9, Рівненській, 125, Профспілковій, 10, Градний Узвіз 14, 18, Федорова, 7 , Кутузова,46, Глушець, 25а, Стрілецька, 43 та Щедріна, 22, 24, 26.
Як пояснив директор комунального підприємства «Луцьксвітло» Валерій Мазін, причини відсутності світла є різні, зокрема, аварійні відключення в мережі «Волиньобленерго». Крім того, зі слів директора, виходило з ладу деяке обладнання, також є зношення ламп, які замінюють на нові. Валерій Мазін додав, що велика кількість повідомлень від лучан спричинена порою року, адже раніше починає темніти.
«Ми намагаємося реагувати на кожне звернення та виправляти ситуацію», - зазначив керівник «Луцьксвітла» .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.