USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Лучани «відриваються» на Lux FM Party Tour

31 Липня 2018 19:42
Музична вечірка від Lux FM - у розпалі: лучани та гості міста зібралися на іподромі, 31 липня, аби відірватися під улюблені пісні виконавців українського шоу-бізнесу.

Передусім, поки відвідувачі займали місця під палючим сонцем та відстоювали чергу за прохолодними напоями, музичну ноту вечору задавали місцеві виконавці.

Першими з приїжджих гостей запалювати вийшли драйвові учасники гурту DILEMMA. І попри те, що колектив завітав до обласного центру Волині вперше, виконавці ні на мить не дали лучанам сумувати й змушували активно відриватися під неймовірно двіжові хіти.

Своєю чергою, у перерві, перед виходом на сцену сексуальної та неповторної Даші Астаф'євої, ведучі нагадали, що саме 31 липня свій день народження відзначає зірковий Олег Винник. Аби привітати його, всі присутні разом заспівали одну з найпопулярніших його композицій «Ніно».

Попереду ще багато цікавого, зокрема виступи Арсена Мірзояна та Поліграф Шарікоff а.k.a. Seroga.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Тьху Показати IP 31 Липня 2018 20:01
Що це за срамота? А ну-ка Зевс підсмаж їх своїми блискавками!
патріот Показати IP 31 Липня 2018 20:40
жах! в країні війна! куди дивляться військомати?
Піфф Показати IP 31 Липня 2018 21:23
Під таке г....но то можна тільки в туалет ходити.
Ага Показати IP 31 Липня 2018 22:26
волинь про..рала все що могла то тепер цей стадіон тільки під такі танці...
Катя до Ага Показати IP 1 Серпня 2018 01:17
Концерт перенесли на ипподром! Хотя никакой информации про это не было! Мы узнали об этом только по приходу на стадион в 18.00... уже не первый раз стыкаемся,с ужаснейшей организацией мероприятия Тихонова. Когда мы задали вопрос,почему не было ни объявления,ни в инете данной информации о переносе местопровождения... нам просто ничего не ответили. Мы остались просто в шоке, как так можно!? Деньги содрать, а написать бесплатно в инете даже не удосужились
Лучанка до Катя Показати IP 1 Серпня 2018 15:21
Нікого не захищаю, але тут у Волинських Новинах було відеозвернення самого Жені Тихонова де він і казав про перенесення концерту. Може варто бути уважнішими перш, ніж писати гидоту????Чи вам мали смс приходити про перенесення заходу?кожному особисто?
Лучанка до Катя Показати IP 1 Серпня 2018 15:25
Спешл фо ю https://www.volynnews.com/news/society/kontsert-Lux-FM-Party-Tour-vidbudetsia-v-tsentralnomu-parku-lutska/
Лучанка до Ага Показати IP 1 Серпня 2018 08:36
Читати навчись,концерт не на стадіоні,а на іподромі. Чи ти з тих коней,які проти?!
Вася Показати IP 31 Липня 2018 22:58
А де то в Камені?
Лучанка до Вася Показати IP 1 Серпня 2018 08:36
Мабуть,якщо лучани,то концерт таки відбувся в Луцьку))))