USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанин засіяв соняхами і чорнобривцями тисячу кілометрів узбіч

21 Листопада 2021 07:58
Лучанин Василь Рижук засіяв квітами тисячу кілометрів узбіч автомобільних доріг Волині. Вже 25 років чоловік займається квітникарством, розповів Суспільному заслужений діяч мистецтв, автор проєкту «Квітучий прапор України» Василь Рижук.

Нині, у листопаді, Василь Рижук збирає насіння чорнобривців і зрізає сухі рослини.

Зі слів квітникаря, щороку збирає 12-15 мішків насіння чорнобривців. Їх цілком вистачає для наступного сезону і для того, аби роздавати усім охочим.
Квітникар каже: соняшники цвітуть і досі. «Мої квіти, які висаджую – соняшники та чорнобривці борються зі злісними бур’янами, такими як борщівник і амброзія», – розповів Василь Рижук.

«Засіяна квітами дорога Луцьк-Львів. Також квіти висаджені в сторону Маневич та по вулиці Ківерцівській. Квітами прикрашені автобусні зупинки», – розповів лучанин.

Василь Рижук розповідає: сам готує ґрунт для посіву, сам поливає, прополює, доглядає і збирає насіння. Садити квіти на узбіччі складніше, ніж на городі. Земля тут кам’яниста, заросла бур’янами та кущами, у ґрунті – втрамбований камінь.
Як розповів Василь Рижук, цього року з допомогою чорнобривців і соняшників він створив тризуб, який видно з висоти пташиного польоту.

«Поблизу Луцька трикутні клумби зроблені у вигляді української вишиванки. Якщо зверху дивитися, то ця автомобільна розв’язка нагадує тризуб», – розповів квітникар.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
гровер Показати IP 21 Листопада 2021 08:25
багато їзджу по області...Виглядають ті соняхи і чорнобривці просто жахливо.Рально,комусь дійсно подобається "творчість" цього квіткофіла?
До гровер Показати IP 21 Листопада 2021 09:38
А що ж взагалі вам подобається і чим дихаєте по життю???!
Дико Звиняюсь Показати IP 21 Листопада 2021 10:14
Які можуть бути соняхи на магістралях... На голову не налазить ця радянська філософія.
Luda5555 до Дико Звиняюсь Показати IP 21 Листопада 2021 13:08
А когда при советском союзе садили подсолнухи вдоль дорог? Этого не было ни когда! Были поля, которые простирались на километры и на них росли подсолнухи, а что бы засаживали обочины, такого ни когда не было!
Ну ну Показати IP 21 Листопада 2021 10:47
Квіточки він садить чужими руками, а комуналку не платить роками.... Ще й сусідів регулярно заливає і не париться . Стидоба .
Автодор Показати IP 21 Листопада 2021 12:06
У полосі відводу автомобільних доріг "Правилами експлуатації, утримання та ремоту автомобільних доріг" ніякі там чорнобривці і соняшники - не передбачені !
Анонім Показати IP 21 Листопада 2021 14:05
світ врятує доброта і красота
ЗнайЮ Показати IP 21 Листопада 2021 14:08
Народ звідки стільки ненависті в коментарях? Особисто я захоплююсь тією справою якою займається цей чоловік.
адекват до ЗнайЮ Показати IP 21 Листопада 2021 14:19
ви мабуть з тих "естетів",які побіляні вапном бордюри вважають красою...
олена Показати IP 21 Листопада 2021 14:30
Красу творити може не кожен, а дарувати і поготів . "... Встали вранці приберіть Землю..." - до такої філософії треба дозріти.
МодерПесПалки Показати IP 21 Листопада 2021 15:16
Поверни ЦУМ!!