USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Лучанина, якому в ДТП затиснуло ногу, ймовірно обікрали, – очевидці

16 Січня 2019 21:16
Лучанина, якому під час ДТП «залізом» затиснуло ногу, ймовірно обікрали, скориставшись безпомічністю водія. Сам постраждалий розповідає, що після того, як його забрала карета швидкої допомоги, окрім працівників поліції та рятувальників, в автомобілі нікого не було. Однак запевняє, що у барсетці та гаманці, які лишились в авто, були гроші.

Про це Інформаційному агенству Волиснькі Новини повідомили очевидці.

Дорожньо-транспортна пригода трапиласяся сьогодні, 16 січня, близько 17:20 години. Так, поміж Козином та Кременцем, на трасі М - 19, поблизу села Переспа, 26-річний водій Ford Mondeo Дмитро, зважаючи на складні погодні обставини, не впорався з керуванням, через що злетів у кювет та врізався у дерево.
До слова, після аварії водій зателефонував колезі та повідомив, що з ним трапилося лихо. Мовляв, самостійно не може вибратися із транспортного засобу, бо педаль гальм затисла ногу. Також повідомив, що ймовірно нога зломана і що йому дуже боляче. Попросив приїхати з болгаркою та генератором енергії, аби дістати його з «автополону».

Тим часом, місцеві рятувальники працювали на іншій ДТП, тому оперативно на місце автопригоди прибути не змогли. Про це вони повідомили під час дзвінка на гарячу лінію ДСНС одного із друзів постраждалого водія. Однак, по приїзду знайомих лучанина, рятувальники уже прибули на місце аварії.

Після того, як каретою швидкої допомоги водія доставили до Рожищенської районної лікарні (за попередньою інформацією, у чоловіка зламана рука та нога, - ред.), він попросив свого колегу, який приїхав на місце ДТП, повернутися до автомобіля і забрати барсетку та гаманець, у яких, зі слів лучанина, була чимала сума коштів – 600 умовних одиниць та 200 гривень.

Однак, у транспортному засобі товариш Дмитра знайшов і гаманець, і барсетку абсолютно порожніми.

Водій запевняє, що увесь час перебував у свідомості, і через те, що вибратися із автомобіля самостійно не міг, сторонніх осіб під час його присутності в авто бути не могло. Однак, потім його забрали «швидкою», а на місці автопригоди лишились поліція та рятувальники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Ганьба Показати IP 16 Січня 2019 21:28
От гниди... Ясно ж, що поліцейські й вкрали. Ганьба!!!
123 до Ганьба Показати IP 16 Січня 2019 21:43
Не суди всіх по собі!
Лев до 123 Показати IP 17 Січня 2019 10:27
Я - технолог харчування. Як я можу судити по собі поліцейських?)
Сусід до Ганьба Показати IP 16 Січня 2019 22:16
Невже це ще когось дивує?
Анонім Показати IP 16 Січня 2019 21:32
Україна колядує!)
Любі свині Показати IP 16 Січня 2019 21:33
то не вперше....
Юлік Показати IP 16 Січня 2019 21:43
Поліція....Міліція....тільки назва помінялась
Знаючий Показати IP 16 Січня 2019 21:46
Якщо пам'ятаєте чоловіка,якого застрелили на автомийці...у нього зникли і гроші і мобілка і навіть годинник з руки зняли...і винних немає, у жодному з цих злочинів
Іван Показати IP 16 Січня 2019 22:42
Не факт, що це все правда. З однаковим успіхом можна звинувачувати й медиків і рятувальників. А може й знайомий поцупив? А може тих грошей і не було? А взагалі водій то хоч тверезий ?
Очевидець до Іван Показати IP 17 Січня 2019 10:25
По-вашому, водій поїхав в далеку дорогу з порожнім гаманцем і барсеткою? Без жодної гривні? Водій був тверезим! Це можуть підтвердити і в поліції!!!
ДопомагавНаМісці до Іван Показати IP 17 Січня 2019 10:31
Іван, ти що хворий, сталася дтп, він мав при собі кошти, коли завезли в лікарню, каже гроші в барсетці, приїхали на місце дтп, барсетку порожня, з місця поїхали криміналісти, тобто або криміналісти, або рятувальники, які витягали авто. Водій 1000% тверезий
Доктор Шацький 33 см Показати IP 17 Січня 2019 00:07
Це млять по нашому - по волинську ....
колян Показати IP 17 Січня 2019 04:16
А хіба це новина. Вже десяток років чую, що з детепешникі все витрушують, навіть з загиблих ювелірку знімають. Хто перший прибув той і шмонає. Як побачать кейс, сумку чи барсєтку то вже не минуть і вміст випатрошать. Короче гірше мародьорів. То скоріше мусора або мнс чи скора.
Я Показати IP 17 Січня 2019 05:57
Це жесть....
кара божа Показати IP 17 Січня 2019 09:29
такі гроші на користь не ідуть памятайте
Гном Показати IP 17 Січня 2019 10:44
Знаю водія особисто, він все придумав, щоб було на ремонт машини, так мені я сказав!
Білосніжка до Гном Показати IP 17 Січня 2019 12:51
І в аварію спеціально втрапив. І ногу собі сам защемив! Ага, повірили...Ви часом не мент?
Гном до Білосніжка Показати IP 17 Січня 2019 13:08
Дякувати Богу ні! Я лише гарний друг для всіх, кажу правду!