USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучанина, який вкрав диню та банани на «Північному ринку», посадили на 7 років

11 Березня 2023 13:21
В обласному центрі Волині судили лучанина, який відкрито викрав фрукти в одному з кіосків на «Північному ринку».

У вироку Луцького міськрайонного суду йдеться про те, що раніше судимий уродженець Луцька Василь С. здійснив крадіжку фруктів з прилавку кіоску №176. Зокрема чоловік відкрито поцупив диню та два кілограми бананів, тобто вчинив грабіж. Сума збитків – 334 гривні.

Грабіжник під час розгляду справи визнав вину, підтвердивши обставини вчинення злочину. Потерпілий же просив суворо не карати злочинця, оскільки той відшкодував збитки. Однак суд не дослухався до думки потерпілого.

Оскільки обвинувачений вчинив злочин в період іспитового строку, суд призначив йому покарання у виді шести років та восьми місяців позбавлення волі, приєднавши до остаточного строку чотири місяці невідбутого покарання.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 11 Березня 2023 13:34
якби так легко саджали хабарників,що беруть тисячами доларів,то було б зовсім добре. А так це якийсь переніс, за декілька сотень гривень в тюрму на роки, а за тисячі баксів - затягування судового процесу і'відмазування винного . І ще кажуть,що у нас всі рівні перед законом.
Василь Показати IP 11 Березня 2023 14:59
Це вже неодноразово описує такі рішення волинської феміди ВН. За відшкодовані 334 гр-такий строк!!!!А тих,хто крав на мільйони-де вони?Якщо такі закони-то яка тоді справедливість?Чи то такі судді?
Дмитро Показати IP 11 Березня 2023 15:16
Збив людину на смерть - отримай 2-3 роки умовно, вкрав банани - відбувай 7 років.
Бульба Показати IP 11 Березня 2023 15:30
Слава Україні! Суддям і прокурорам Слава!!!
Бульба Показати IP 11 Березня 2023 15:33
Я знаю, що ці слова Святими стали для багатьох українців!!! Тому живіть з реальністю коли одні з цигаркою промовляють ці словаі стають героями!!! А інші в мантіях вимагають називати їх Ваша Честь, і будують маєтки!!!! Україна!!! Проснись!!
Де справедливість? Показати IP 11 Березня 2023 18:15
Просто немає слів...ну просто!
Виборці Показати IP 11 Березня 2023 18:58
За такі рішення теперішніх служителів Феміди будуть нести політичну відповідальність всі оті сьогоднішні народні обранці, президентські призначенці, депутати різних мастей і чиновнички. Бо всі бюлетені з фаміліями тих будівничих незалежної України та ще під час війни, хто працював сьогодні і при їхніх каденціях приймалися такі ухвали і рішення, творився такий бардак будуть вкинуті не в урни для голосування, а в смітники і в нужники ! Вони доприймаються, шо їх самих повезуть у сміттєзбірниках у Брище !
лучанин до Виборці Показати IP 12 Березня 2023 06:50
цілком згідний! після перемоги - будуть нові справедливі вибори, а на них оберуть самих достойних! а не призначенців керівниками партій! подивіться, зто сьогодні ходить в депутатах! ?
лінивець Показати IP 11 Березня 2023 20:28
Мені здається чи хтось із слуг феміди знайшов закладку ???? 7 років за банани ??? за 334 гривні збитку???? Потерпілий просив не судити!!!
Новік Показати IP 11 Березня 2023 21:13
То тільки Трухіну і меру Полтави, тобто зеленим злочинцям, можна задонатити на ЗСУ і тіхонічка уйті в лес, а простим смертним по повній і навіть більше
Клава Показати IP 12 Березня 2023 04:09
поручик, кажуть, ви в молодості були членом суда ? - "Так, членом сюда, членом туда - молодість"..
лучанин Показати IP 12 Березня 2023 06:45
однрзначно всіх підтримую! це ж якийсь дурдом! вбивцям, гвалтівникам значно менші терміни, а тут!!!!о дають хлопці! нічого святого!
Марія до лучанин Показати IP 13 Березня 2023 09:48
Досить давно в Дніпрі(тоді ще Дніпропетровськ) синок прокурора влетів в зупинку переїхав на смерть кілька чоловік включаючи вагітну жінку то дали 3 роки умовно і позбавлення прав на аналогічний термін.
Олена Показати IP 14 Березня 2023 04:36
Не знаходжу такого вироку у Реєстрі. Цю новину всі один в одного передруковують. Першоджерела теж не знайти ( Якщо хтось має посилання на рішення суду, скиньте, пліз.