USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьк поплив: містяни діляться фото та відео недільної зливи

31 Липня 2022 16:53
У неділю, 31 липня, Луцьк накрила потужна злива.

Чимало вулиць, провулків та автошляхів буквально за лічені хвилини заполонили потоки води. Злива була настільки потужною, що деякими вулицями стало годі проїхати.

Лучани у соцмережах активно публікують фото та відео стихії.

Очевидці повідомляють про затори на в'їзді в місто через стихію, що вирувала не на жарт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Віктор Павлович Показати IP 31 Липня 2022 17:50
А все тому, що дехто займається неактуальними справами. Якби дали по лопаті тим "листоношам у формі" і заставили чистити стоки то містяни отримали б користь від такої праці і потопу не було би!
Лучанин до Віктор Павлович Показати IP 31 Липня 2022 19:17
На половині вулиць з фото відсутні "стоки". Майже в усіх районах з новобудовами теж. Хоча проблему регулярної очистки підтримую. Колись увесь час їздив тракторець спеціальний, і нонстоп вичищав складаючи купки землі поруч зі строком. І їх не завжди забирали, то працювали ЖКХ, тепер Ось взагалі забили на це.
волинянка Показати IP 31 Липня 2022 18:16
депутатам міської та обласної по лопаті і заставити чистити стоки хоч якась користь буде
Народна Комендатура до волинянка Показати IP 1 Серпня 2022 09:36
нехай ще з верховної ради приїдуть та допоможуть. а якщо серйозно, то на це є департамент ЖКГ та на крайній випадок мер
Коля Показати IP 31 Липня 2022 19:13
Невже тяжко додаткові водовідводи пустити?Скільки років ото топить,нікому до того діла нема.Ганьба Тай годі.
Скептик Показати IP 31 Липня 2022 20:58
Зате в проспект Волі бабло вгатили
міщанка до Скептик Показати IP 1 Серпня 2022 16:28
бо ж проспект то кросівоє! а скільки тих потопів в місті? 3-5 на рік? та переживуть!
Андрій Показати IP 31 Липня 2022 21:06
Пливе Луцьк, ох, як пливе! і буде пливти, бо спочатку треба комунікації ремонтувати, а ні сквери з парками клєпати
Олександр Показати IP 31 Липня 2022 21:51
Раз в рік можна й поплавати. Теж мені проблему знайшли.
678 до Олександр Показати IP 1 Серпня 2022 09:47
Цікаво, як буде цього року з прибиранням снігу?
Правда Показати IP 1 Серпня 2022 10:17
Що ж ви демонструєте старі фото,там Егоїст недобудований і супермаркет біля гостинця помаранчевий,не соромно...