USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцьк візьме в кредит 5 млн євро для закупівлі 30 тролейбусів

15 Серпня 2018 09:36
Луцьк має намір одержати кредит Європейського інвестиційного банку в розмірі 4,91654 мільйона євро на 20 років під 2 % річних. За ці кошти заплановано придбати 30 нових тролейбусів, а також розбудувати контактну мережу.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 15 серпня.

Як повідомила директорка департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова, цього року міськрада планує отримати кредит від Європейського інвестиційного банку, аби «комплексно вирішити проблему пасажирських перевезень, задоволення потреби лучан у якісному, сучасному, комфортному, громадському транспорті, розвантаження центральної частини міста від надлишку автобусів, зменшення заторів».

Передбачено, що завдяки придбанню тролейбусів і будівництву відрізку контактної мережі, зокрема до ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» та Нового ринку, місту вдасться замінити наявні транспортні засоби, які потребують списання, зменшити час очікування тролейбусів, зменшити рівень шуму, збільшити доступність, розвантажити міські маршрути громадського транспорту, створити нові тролейбусні маршрути, зменшити затори тощо.

«Хочу підкреслити, що йдеться про закупівлю нових тролейбусів. Наш завод «Богдан» матиме можливість взяти участь у тендері, і якщо пропозиція буде найкращою, то й виграти цей конкурс», – наголосив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Не можна Показати IP 15 Серпня 2018 09:50
Не можна, не потрібно, ви що !!! Якщо будуть закуплені 30 тролейбусів, то ж маршруточники не зможуть шантажувати місто. Тому припиніть негайно й думати про нові тролейбуси!!!
valdis peish Показати IP 15 Серпня 2018 10:01
мера спочатку виберемо а потім тролейбуси
скептик до valdis peish Показати IP 15 Серпня 2018 11:00
при чому тут мер ?
valdis peish до скептик Показати IP 15 Серпня 2018 11:03
при тому шо я і громада не знає хто ці тролейбуси закупить(
скептик до valdis peish Показати IP 15 Серпня 2018 14:27
а давайте нічого не купляти, нічого не ремонтувати, і взагалі нічого не робити, бо пан valdis peish чогось не знає
Лучани до valdis peish Показати IP 15 Серпня 2018 23:31
Ти за всю громаду не розписуйся, не всі такі тупі як ти
лучанин Показати IP 15 Серпня 2018 10:51
... наша пісня гарна й нова, стара що правда.
Andrew Показати IP 15 Серпня 2018 12:00
І дати можливість іноземним (новим) тролебусам брати участь у тендері! Обов'язково в тролях має бути кондер, ві-фі і електронна система оплати. Ну, і бажано акумуляторна батарея для автономного ходу (хоча б для того, щоб обїзджати ДТП і різні перешкоди, які є в зоні контактної лінії). Ну і звичайно гарантія хоча б на 5 років.
Кондуктор Показати IP 15 Серпня 2018 21:45
Нарешті додумали!!!!!.Я ще 4 роки назад говорив.
Коза Показати IP 16 Серпня 2018 08:30
Валідатори вже поставили. На черзі тролейбуси.
Дмитро Показати IP 16 Серпня 2018 08:43
Візьмуть кредит , закуплять Богдани під ширмою тендеру , за декілька років вони розваляться і будуть стояти як автобуси що їздили на 15-тому маршруті. Хіба не зрозуміло з чиєї вказівки це робиться. А кредит доведеться виплачувати у євро , курс якого постійно зростає.