USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Луцька дизайнерка розповіла про свою першу колекцію одягу

15 Серпня 2016 20:28
Відвідувачі четвертого гастрономічного фестивалю Lutsk Food Fest мали нагоду познайомитися не лише з різноманітними смаколиками, а й побувати на показі мод. Зокрема, свою колекцію літнього одягу представила луцька модельєрка Жанна Тріль.

Авторка моделей зізналася, що це її перша колекція, над якою працювала більше 4 місяців. Від задуму до втілення пройшов надзвичайно складний процес: з часом до образів додавалися деталі, а щось навпаки забиралося.

Власне, зауважує модельєрка, створити одиничні моделі і цілу колекцію – це трохи різні речі. Адже в колекції образи мають бути між собою поєднані деталями, тканинами, кожен образ має доповнювати один одного, аби вся колекція виглядала органічно.
Для цієї колекції Жанна Тріль обрала натуральні тканини, адже саме в такому вбранні людина почувається найбільш комфортно.

«Я одразу ж знала, що це має бути льон і пастельні тони. Хотілося, щоб не колір чи різні крої забирав на себе увагу, а щоб одяг був комфортним, зручним, універсальним. Хотілось, аби більше уваги звертали на жінку, її красу, а не на одяг, який забирає акценти», - пояснює свої рішення Жанна Тріль.
Власне, авторка колекції пояснює: скільки себе пам’ятає завжди прагнула шукати свій стиль у одязі, а магазинні речі не завжди задовольняли її потреби.
«Мені постійно здавалося, що одяг, який продається в магазинах, якийсь схожий між собою, що там все однакове і не завжди підходить для тебе. Цікавіше, коли твоє вбрання вирізняється, коли воно підходить тобі, твоїм відчуттям», - розповідає вона.
Перша колекція Жанни Тріль – це лише початок. Модельєрка каже, що вже має творчі плани і обдумує нові образи. Наступного разу, ділиться пані Жанна, глядачам представить вже осінню колекцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лора Показати IP 15 Серпня 2016 23:22
Як спеціаліст можу заявити, що навіть дуже і дуже не погано! Молодець!
анонім до Лора Показати IP 16 Серпня 2016 19:06
я вже собі придивилась!!! молодець!
Лорі Показати IP 16 Серпня 2016 03:42
Чесно левандос)без обід
Неспеціаліст Показати IP 16 Серпня 2016 04:06
Як неспеціаліст хочу заявити, що одяг має бути таким щоб хотілось його купити. А ці медичні халати роздайте медсестрам по лікарнях
Оля до Неспеціаліст Показати IP 16 Серпня 2016 09:51
А таки правда,медичні халати,а я то думаю на що воно мені схоже)))
Z до Неспеціаліст Показати IP 16 Серпня 2016 14:01
:)))))) клас!
Амалія до Неспеціаліст Показати IP 16 Серпня 2016 16:32
ТОчно1 от вам і новий голосний загаловок: луцька дизайнерка розробила нову форму для волинський медсестер! круто було б! наші медсестри були б брендовані та стильні! Такого немає в Україні)))
до Амалії до Амалія Показати IP 16 Серпня 2016 19:35
от от !! а є ті хто просто коментують! вибір ви зробили)
до неспецеаліст до Неспеціаліст Показати IP 16 Серпня 2016 19:21
гарно зроблено та продумано, якщо маєте ідеї теж запропонуйте?) людству)
ТА ТО ППЦ)) Показати IP 16 Серпня 2016 17:14
ТЕПЕР ВЧИТИСЯ НІ НА ЩО НЕ ТРЕБА)))ЗАХОТІВ - І ТИ ДИЗАЙНЕРКА ВИЩОГО РОЗРЯДУ!)))ЗА 4 МІСЯЦІ!)))) УМОРА...
ПЛЮС до ТА ТО ППЦ)) Показати IP 16 Серпня 2016 19:47
вчитися треба все життя! а от починають не усі! у самих відомих людей теж є початок! та що підтримую!
Квітка Показати IP 16 Серпня 2016 17:17
Краще новій модельєрці повернутся в банк)
Любов Показати IP 16 Серпня 2016 18:49
ті хто коментує зроіть щось своє!! особисто мені подобається!!!!
Іван Показати IP 16 Серпня 2016 18:55
халати чи одяг, або щось зовсім нове- головне що є ті хто йде вперед та отримує задоволення від життя.
Wings Показати IP 16 Серпня 2016 19:27
це було супер! цікаві люди які не зупиняються на досягнутому!
булба боровець Показати IP 17 Серпня 2016 21:24
Творчість це завжди круто!!! Молодчинка!!! Я в моді далекий, але вона заслуговує на повагу за свою працю!!!
до булби до булба боровець Показати IP 17 Серпня 2016 23:47
це точно! побільше б таких!!! творчих та креативних!!!
Поціновувач Показати IP 17 Серпня 2016 23:28
молодець! талановита та красива!
без фантазії Показати IP 18 Серпня 2016 13:12
така простота яка хуже воровства.Люба людина може таке намалювати а гроші маєш то і пошиють а якщо у брата є жінка яка має модельне агенство то і продемонструють.Еконо місти загнали економіку в крах а тепер без спеціальної освіти ми модельєри.БАБЛО РУЛИТЬ.ЯКА УБОГІСТЬ
)))))) Показати IP 18 Серпня 2016 18:55
рулить той хто має руль)))))
поціновувач Показати IP 1 Вересня 2016 16:43
Молодець!!! Колекція отримала чудову оцінку відомого Київського експерта Best Fashion Awards дослідника теорії і історії моди: " З-поміж молодих дизайнерів на Lutsk Fashion Weekend мені найбільше сподобалася колекція Ж.Т.- відчувався і смак, і робота з конструкціями, і натуральне благородство тканин..." Бажаю подальших успіхів..!!!
що за до поціновувач Показати IP 13 Вересня 2016 22:32
...???