Луцька громада попрощалася з Героями Тимофієм Судимою та Романом Члеком
Жителі Луцької громади провели в останню дорогу двох військовослужбовців, які загинули у війні із загарбницькою росією. Сьогодні, 16 вересня, у Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Тимофія Судиму та Романа Члека.
Про це повідомили у міськраді.
Мешканець села Княгининок Судима Тимофій Павлович (26.08.1999 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації.
Загинув 10 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.Лучанин Члек Роман Юрійович (13.08.1986 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації.
Загинув 11 вересня в районі населеного пункту Новобойківське Запорізької області.До спільної молитви за упокій душ спочилих разом із духовенством, родинами, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилася заступник міського голови Ірина Чебелюк.
Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом.
Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.
Місцем останнього спочинку Тимофія Судими та Романа Члека стала Алея почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблих військових. Вічна пам’ять, честь і шана Героям!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міськраді.
Мешканець села Княгининок Судима Тимофій Павлович (26.08.1999 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації.
Загинув 10 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.Лучанин Члек Роман Юрійович (13.08.1986 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації.
Загинув 11 вересня в районі населеного пункту Новобойківське Запорізької області.До спільної молитви за упокій душ спочилих разом із духовенством, родинами, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилася заступник міського голови Ірина Чебелюк.
Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом.
Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.
Місцем останнього спочинку Тимофія Судими та Романа Члека стала Алея почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблих військових. Вічна пам’ять, честь і шана Героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
Діяли на замовлення російських спецслужб: двоє 19-річних мешканців Рівненщини у Луцьку підпалили банк і суд
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16



























Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.