USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі вчителі отримують 10–20 % надбавки до зарплати

21 Вересня 2018 12:18
Педагоги Луцька отримують надбавки в розмірі 10–20 % від заробітної плати.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 21 вересня.

Керівниця управління освіти міськради Зіновія Лещенко на прохання депутатки Анни Мовяк повідомила розміри надбавок за престижність. Так, 10 % надбавки мають всі педагоги; 20 % – вчителі, які працюють у Новій українській школі, директори шкіл, заступники директорів та вчителі спеціальних класів.

Зіновія Лещенко зазначила, що фактично в Луцьку педагоги мають найвищі надбавки. «У Ковелі, Нововолинську, Володимирі-Волинському – 5 %. Тернопільська область – 5 %, Рівненська область – до 10 %, Вінниця – 10 %», – сказала вона.

Окрім того, освітянка звернула увагу, що більших надбавок вчителі, на жаль, не можуть отримувати через брак освітньої субвенції.

«Наші вчителі зараз мають на 500 до тисячі гривень більше, ніж вони би мали до того, як ввели нове законодавство про підвищення. Ми ці розрахунки робили на основі нових окладів, тож наші педагоги зараз мають навіть трошки вищу зарплатню, ніж в інших районах чи областях», – зазначила головна освітянка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Костянтин Показати IP 21 Вересня 2018 12:21
Нормально!! А вимоги до вчителів посилились?!!! А то що то за вчитель що батьки ще платять вчителям за навчання після уроків, приходять вчителі додому! Треба щоб вчитель покращував успішність учнів якщо зарплата зростає то і вимоги посилюйте Уряд!!!
Надя Показати IP 21 Вересня 2018 14:10
Вчитель відчитав уроки і додому і за що там такі зарплати? Подивіться що робиться по школах чому немає перевірок на уроках , зараз вчителю лаффа.
Ого до Надя Показати IP 21 Вересня 2018 15:37
А ви після робочого часу залишаєтеся працювати на роботі? А ви пробували поговорити 6 годин підряд? А попробуйте перевірити хоч 90 зошитів після "відчитав уроки і додому" і т.д.
Валік Показати IP 21 Вересня 2018 14:12
а пенсіонерів не виганяють з роботи вчителів? Чи то реформа в уряда як і всі проломні?тільки поупулісти показувати що вчитель зараз огого получає а більше нічого для учнів не змінилось розумншими вони не стають і бажання вчитись у них теж немає
до Надя Показати IP 21 Вересня 2018 15:30
А Ви спробуйте ту "лаффу".
КАТЕРИНА Показати IP 21 Вересня 2018 16:15
Мій чоловік працює вчителем уже 7 років. Його заробітна плата 3200 а це менше ніж у техперсоналу на 200-1500 гривень. На уроки доводиться купувати м'ячі., сітки на кільця.насос і голки. А чи буде прибиральниця купувати за свої кошти віники та миючі засоби????? От вам заробітна плата!!!! Головне не хворіти....
Заклинач жаб Показати IP 21 Вересня 2018 19:44
Та не заздріть, просто отримайте відповідну освіту і працюєте вчителем. Або справляйтеся зі своєю жабою. Все просто.
олексій Показати IP 22 Вересня 2018 10:39
моя дружина працює в школі 13 років отримую 4300 потрібно купити папір щоб плани, конспекти друкувати , до дому купила принтер і комп'ютер Б/У бо у школі можливостей нема де це друкувати. В ночі сидить готується до уроків. Мабуть ще трішки попрацює так потім в польщу на заробітки бо дітям вчитись буде треба ... куда наша країна йде..