USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Луцький дитсадок, зданий в експлуатацію 5 років тому, уже тріщить по швах

5 Липня 2018 12:01
Луцький дитячий садочок №40, який зданий в експлуатацію лише в 2013 році, сьогодні просідає та тріщить по швах внаслідок серйозних прорахунків при проектуванні та будівництві.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зі слів посадовця, садок був побудований з неправильним вертикальним плануванням і без будь-якої системи водовідведення. До слова, підрядником, який виконував роботи був ТзОВ «Житлобуд-2».

На сьогодні міська рада виділила майже 1 млн грн на облаштування комплексної зливової каналізації з метою унеможливлення подальшого руйнування дитячого садочку.

"Прикро, але зараз доводиться знаходити й виділяти додаткові кошти на вирішення проблеми, знімати бруківку в дворі садочку й частково знищити озеленення та благоустрій через безгосподарність й недбалість тих людей, які проектували будівлю і здійснювали контроль і нагляд за будівництвом", - зазначив Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Мама Показати IP 5 Липня 2018 12:08
Він по швах почав тріщати вже через рік. Ми були перші хто пішов в садочок після його здачі то мусили стелю ремонтувати бо штукатурка сипалась дітям на голову в спальні. А тріщини на стінах на 2 рік з'явились.
777 Показати IP 5 Липня 2018 12:13
Ой.а кто строил написать забыли? Или низззя?
??? до 777 Показати IP 5 Липня 2018 14:13
Читита не вмієш ?
111 Показати IP 5 Липня 2018 12:23
Хто забудовник??? Хай несе відповідальність! Хай щось робить, поки стеля на дітей не впала.
Віктор до 111 Показати IP 5 Липня 2018 12:26
Забудовник платив відкати. Його притягувати до відповідальності не па панятіям
василь Показати IP 5 Липня 2018 12:46
Забудовник Житлобуд -2, керівником якого є заслужений будівельник України Стефанович, 95% бюджетних об"єктів у Волинській області тендер виграє Житлобуд- 2 та ЛСМ-536. Не для кого не секрет, що все робиться за відкати через один з відділів при міськраді.
Луцьк Показати IP 5 Липня 2018 13:35
Всі все знають - а змінити нічого не можемо.. Бо такий українець по своїй суті - не надуриш і не проживеш.
Guest Показати IP 5 Липня 2018 13:53
паперєдніки
Лучанин Показати IP 5 Липня 2018 14:21
Що скажуть "експерти" ,які були при владі?
Совість Показати IP 5 Липня 2018 14:30
А чому гроші з громади міста брати ,хто будував і приймав в експлуатацію той нехай і відповідає . Чи це знов своїх не чіпаємо.
Експерт експертів Показати IP 5 Липня 2018 14:50
Замовника - УКБ, Житлобуд-2, проектну організацію, інспекцію ДАБК - притягнути до відповідальності. Ремонтні роботи провести за кошти міського бюджету. А розмір понесених витрат відшкодувати за рахунок вищезазначених. А щодо теперішніх експертів-самозванців, а тодішніх заступників-подзвонків,- то з них, що експерти, що застуники як із га&на пулі. Їм же абсолютно всеодно, де нічого не робити .